Na vašem soukromí nám záleží

Chceme vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2022 od vás ale potřebujeme souhlas s používáním souborů cookies. Díky tomu pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší a nebudeme vás obtěžovat nerelevantní reklamou.

Získejte slevu 15 % na všechny zákroky! Použijte slevový kód: LETO22

Novinky

Kliniku tentokrát navštívila oblíbená herečka Ha Thanh Špetlíková.

Kliniku tentokrát navštívila oblíbená herečka Ha Thanh Špetlíková.

Ha Thanh Špetlíková, rozená Ha Thanh Nguyen, je oblíbená filmová a televizní herečka. Vystudovala střední oděvní školu v Praze a v hlavním městě rovněž vystudovala scénografii na DAMU.

Do povědomí diváků se dostala zejména díky roli Tien v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Dále se objevila například ve snímcích Miss Hanoi, Úsměvy smutných mužů, Kriminálka Anděl, Specialisté či Rapl. Její první divadelní rolí je Minnie v Činoherním klubu ve hře Linda Vista.

Co o sobě prozradila a jaký zákrok podstoupila?

Otevřeli jsme pro Vás další novou profesionálně vybavenou ordinaci!

Otevřeli jsme pro Vás další novou profesionálně vybavenou ordinaci!

Společnosti Swiss estetic s.r.o. se povedlo urychlit otevření další nové ordinace estetické a korektivní péče v Praze na poliklinice MEDICA, a ta tak přivítala první klienty už v polovině prosince 2021.

Cílem otevření nové ordinace s označením „3B“ bylo pomoci vyřešit neuspokojivou situaci s objednacími termíny, které jsou nyní téměř okamžité.

Připravili jsme pro vás velkorysou otevírací dobu, každý den budeme k dispozici již od 8:00 hodin, dvakrát týdně bude otevřeno až do 20.00 hodin.

Dáma roku 2021: Marie Šulová. Klinika Swiss Esthetic gratuluje.

Dáma roku 2021: Marie Šulová. Klinika Swiss Esthetic gratuluje.

Nejen hustou a zdravou zrzavou "hřívou", ale také spontánností, vyjadřovacími schopnostmi, tanečním nadáním i milým úsměvem okouzlila porotu i diváky v sále Marie Šulová (60) z Brandýsa nad Labem.

Soutěž Dáma roku je projekt zaměřený na aktivní ženy ve věku od 48 let, které nebaví jen chodit do práce, pečovat o rodinu a domácnost.

Je to projekt pro takové ženy, které chtějí zažít dobrodružství plné úžasných zážitků, načerpat pozitivní energii, objevit v sobě symbol ženské krásy a využívat ho ve svém životě naplno i po skončení soutěže.

Klinika v Brně dostala posilu z USA! Objednejte se na laser Verjú již zítra.

Klinika v Brně dostala posilu z USA! Objednejte se na laser Verjú již zítra.

Proč zvolit laserovou liposukci Verjú? Ošetření spočívá v neinvazivní aplikaci laseru s nízkou intenzitou, který naruší tukové buňky. Ošetření je zcela bezpečné, bezbolestné a velmi účinné.

První laserová liposukce na světe, která získala certifikaci FDA!

Redukce tuku bez potenciálně škodlivých vedlejších účinků. Efekt je na rozdíl od klasické liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky. Žádné otoky a modřiny. Žádné změny ve složení krve. Výsledky jsou permanentní a bez JO-JO efektu.

Navštívila nás hvězda TV seriálu Ulice Šárka Ullrichová. Jak bojuje s časem?

Navštívila nás hvězda TV seriálu Ulice Šárka Ullrichová. Jak bojuje s časem?

Také oblíbená herečka Šárka Ullrichová si oblíbila ošetření plazmalifting neboli omlazení vlastní plazmou. Jde o velice účinnou, přesto velmi šetrnou metodu, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky. Plazmalifting nemá žádné vedlejší účinky!

Ošetření zabezpečuje účinné vyhlazení pleti, vrásek a stop stárnutí, či povolenou pleť, ale kromě kromě omlazení má také významné regenerační a preventivní využití (redukuje pigmentové skvrny a zašedlý tón pleti, odstraňuje hyperpigmentaci a strie, léčí akné a redukuje jizvičky a skvrny po akné).

Rychlý dotaz