Na vašem soukromí nám záleží

Chceme vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2022 od vás ale potřebujeme souhlas s používáním souborů cookies. Díky tomu pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší a nebudeme vás obtěžovat nerelevantní reklamou.

Získejte mimořádnou slevu 23 % na vše! Použijte slevový kód: JARO

Novou tváří kliniky Swiss Esthetic se stala herečka Sandra Nováková.


Samozřejmostí na klinice Swiss Esthetic je diskrétní individuální přístup, nadstandardní péče a komplexní řešení s důrazem nejen na bezpečnost a šetrnost, ale také na spokojenost klienta s přirozeně vypadajícím výsledkem.

Proto se klinika těší velké důvěře více jak 12.000 klientů ročně včetně klientů z řad známých osobností.

Novou tváří české kliniky Swiss Esthetic se stala Sandra Nováková. 

Sandra je jednou z nejúspěšnějších českých hereček. Je nám proto velkou ctí Sandru přivítat mezi našimi tvářemi. 

Co o sobě prozradila a jaký zákrok podstoupila?

Herečka známá ze seriálů Sestřičky Modrý kód nebo Ordinace v růžové zahradě Sandra Nováková začínala kariéru před kamerou už coby dítě. Nyní si ve snímku Matky, v němž má jednu z hlavních rolí, zahrála s vlastním synem, pětiletým Mikulášem. 

Říká o sobě, že nejraději hraje „tragické“ postavy, protože ty jsou podle ní nejvděčnější. V nové komedii Matky se Sandra Nováková proměnila v upracovanou Zuzanu, jejíž děti jí dávají pořádně zabrat.

Cesta ke kráse nemusí bolet a píchat. Jde to i bez toho a dokonce výborně! Vyzkoušejte také zcela inovativní ošetření, které nahradí i to nejlepší kosmetické ošetření.Rychlý dotaz