Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

Plazmalifting PRP

Omlazení vlastní plazmou

(21 Recenzí)

Efektivní vyhlazení vrásek, zpevnění, hydratace a prevence stárnutí pokožky.

290x již objednalo

O nabídce:

 • Plasmalifting PRP: novinka pro rok 2024
  - omlazení vlastní plazmou (z krve klienta)
  - ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem
  - restartuje omlazovací procesy
  - zpomaluje stárnutí pokožky
 • Nejkvalitnější technologie pro zpracování plazmy
  - 100 % bez rizik a negativních reakcí

  - ošetření je možné absolvovat během celého roku
  - ošetření je vhodné pro všechny typy pleti
  - ihned po zákroku se můžete vrátit do běžného života
 • Akční zaváděcí cena pouze 5.490,- Kč
  - v ceně je jedna zkumavka (7 ml vlastní plazmy)
 • Vyzkoušejte populární omlazení pomocí
  vlastní krve bez použití cizích látek
  - omladí pleť o několik let
  - účinně regeneruje kožní buňky
  - působí jako prevence a oddálení stárnutí
 • Plazmaterapie dovede následující
  - odstranění vrásek a výrazných stop stárnutí
  - zamezuje rozvoji příznaků stárnutí
  - hloubková hydratace a regenerace pokožky
  - zpevňuje kontury obličeje
  - přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu
  - odstraňuje pigmentové skvrny a zašedlý tón pleti
  - redukuje hyperpigmentaci a strie
  - léčí akné (redukuje jizvičky a skvrny po akné)
 • Naprosto bezpečný a rychlý zákrok
  - ambulantní ošetření v lokálním znecitlivění
  - bezbolestné ošetření bez nutnosti dalšího zotavování

  - žádné umělé látky a materiály
  - bez ztráty mimiky
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušených odborníků, kteří znají důkladně anatomii a také účinky plazmaterapie

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál
  - samotný zákrok
 • 1 poukaz - ošetření celého obličeje
 • 2 poukazy - ošetření celého obličeje, krku a dekoltu
 • Před ošetřením nedoporučujeme konzumovat alkohol

 

 

Trendem dnešní estetické medicíny jsou ambulatní miniinvazivní zákroky.

Novinkou boje se zubem času je plazmaterapie (plazmalifting). Jedná se o maximálně efektivní omlazovací metodu, která působí na buněčné úrovni za pomoci naší vlastní krevní plazmy obohacené o krevní destičky. 100 % bez rizik a negativních reakcí!

Vyzkoušejte populární omlazení pomocí vlastní krve bez použití cizích látek.

Plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy. Výsledkem ošetření je efektivní vyhlazení vrásek a výrazných stop stárnutí, ale kromě omlazení má významné využití také v odstranění jizviček, pigmentace, strijí a léčbě akné.

Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce.

Vědecké výzkumy ukazují, že stárnutí pleti je způsobeno právě přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a snižující se aktivitou fibroblastů (tedy buňek produkujících kolagen). Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí tyto buňky "nabudit" a stimulovat je k tvorbě nových kolagenních vláken.

Speciálně připravěná směs obsahuje o neuvěřitelných 600 % více destiček a růstových faktorů, které stimulují kmenové buňky a donutí je k množení a produkci kolagenních vláken, jež přirozeně s věkem mizí. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti.

Jste zastáncem přirozeného omlazení pleti a nechcete si nechat vpravit do těla nic umělého?

Právě pro vás je ideálním řešením plazmalifting. Obrovskou výhodou této ojedinělé metody je využívání čisté krevní plazmy, zahrnující růstové regulátory, které mají vliv na vzpružení a omlazení. Tělo není nuceno přijímat žádné cizí látky a přirozenou regenerační cestou je ošetřená kůže oživena.

Plazma je složka, která je obsažená z 55 % ve vaší krvi.

Obsahuje vodu a v ní rozpuštěné organické (vitamíny, hormony, enzymy, minerály) a anorganické části, tudíž jde opravdu o produkt té nejčistší a bohaté formy.

Plazmaterapie je vhodná jak pro oblast obličeje, tak i krku a dekoltu nebo na hřbety rukou. Používá se i k revitalizaci vlasových kořínků. Velké využití má tato technologie v ortopedii, plastické chirurgii, očním, sportovním a rehabilitačním lékařství.

Navíc nehrozí žádné vedlejší účinky nebo alergické reakce. Ošetření je možné absolvovat kdykoliv během roku - bez omezení!

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám!

Plazmaterapii je nutno provádět za aseptických podmínek. Ošetření netrvá déle než 45 minut. Omlazení krevní plazmou probíhá tak, že nejdříve klientovi odebereme malé množství krve (jako při standardním krevním odběru) do speciálních zkumavek PRP, které se poté v unikátní centrifuze za vysokých otáček odstředí tak, aby se z krve získala čistá krevní plazma vydatná na krevní destičky (trombocyty) s růstovými faktory, takové, které podněcují buňky vytvářet v kůži nezbytný kolagen a kyselinu hyaluronovou. Na tuto přípravu je potřebných cca 10–15 minut.

Následně je plazma injekčně vpravována do předem označených oblastí obličeje nebo těla. Po ošetření je vhodné 2-3 dny nevystavovat ošetřené oblasti slunečnímu záření, extrémním teplotám či chladu a vynechat laserové a peelingové ošetření pleti. Stejně tak je dobré omezení sauny a plavání.

Rekonvalescence po ošetření je minimální!

Jde o rychlý ambulantní zákrok, po němž nejsou nutná žádná omezení v běžném životě. Místa vpichů jsou po ošetření mírně začervenalá. Přechodné začervenání lze překrýt pomocí make-upu. Zákrok je bezbolestný, protože na ošetřovanou oblast je předem nanesena anestetická mast.

Hlavním cílem je buněčná regenerace a dlouhodobá tvorba kolagenních formací a stimulace fibroblastů v středních a hlubších vrstvách kůže.

Plazma není náhrada výplní na bázi kyseliny hyaluronové (nedodává objem), ale díky aktivaci kožních buněk dochází k výše zmíněné celkové regeneraci pokožky a přirozenému silnému liftingovému efektu pomocí vlastních buněk.

V ošetřených oblastech se plazma pomalu vstřebává do podkoží a vytváří platformu pro silnější a odolnější kůži a zdravější vzhled.

Zákrok se může opakovat podle potřeby.

Pokud jsou na počátku estetické nedostatky kůže výrazné (hluboké vrásky, velmi povadlá pokožka, apod.), nebo chcete docílit ještě silnějšího účinku, je zákrok možné 2-3x za sebou opakovat (ne dřív však než za 4 týdny).

Není plazma jako plazma!

Při neodborné úpravě odebrané krve může dojít k tomu, že se do těla aplikuje pouze tzv. prázdná plazma, která nemá žádný účinek.

Na klinikách Swiss esthetic používáme speciální sytém na určení přesné koncentrace omlazujících krevních buněk. Díky tomu dosahujeme viditelných výsledků.

Věk nehraje roli.

Přirozené stárnutí pleti k tělu patří, vy si ale můžete prodloužit mládí, a to přirozenou cestou bez přidaných látek.

Výsledky aplikace plasmy jsou dlouhodobé a často dokonce trvalejší, než jiné procedury estetické chirurgie. Výsledky se dostaví ihned a v následujících týdnech se budou jen zlepšovat.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Plazmalifting PRP recenze a zkušenosti

Tereza

Velice rychlé a efektivní ošetření. Doporučuji.

Sona

Celý personál je veľmi milý, priateľský a ľudský.

Katka

Velmi oceňuji individuální a velmi prijemny pristup paní doktorky.

Nicola

Zkusila jsem toho na omlazení opravdu hodne, ale vysledek po par tydnech nikde.. Nicmene mi pak kamaradka doporucila PRP lifting a vysledek trva uz nekolik mesicu a kolagen stale pracuje :-)

Iveta

Jsem strašně spokojená se službami kliniky a se svoji vlastní proměnou :-)))

Dominika

Prostředí kliniky je velmi klidné, přátelské a pozitivní. Budu se ráda vracet.

jarka

viditelný účinek za což jsem moc ráda, vrásky vyhlazeny a pleť zpevněna

Radek

Vše proběhlo v pořádku.

Jana 28 let

Ošetření bylo bezbolestné a celkem rychle, coz ocenuji predevsim. Z výsledku jsme velmi prekvapena. Kompletní dstraneni mimickych vrasek

Jana a Jakub

Syn byl na ošetření akné a velmi mu to pomohlo, odstraněno přes 95 % zánětu.

Renata Sojková

Dobrý den.Byla jsem na ošetření v dubnu a výsledky perfektní,bohužel jsem byla za plnou cenu..Ale nelituji.Stojí to za to!

Karla Mráčková

S výsledkem jsem naprosto spokojená, budu se objednávat i na jiné zákroky.

Hanča

O plazmaterapii se zajímám už delší dobu. Přijde mi skvělé, že jde o metodu bez cizích a umělych látek, že je to takové přirozené.

Hedvika

Doporučuji paní doktorku Sedláčkovou,ma velmi vstricny a profesionalni pristup.Zakroky vzdy probehly setrne a predevsim bezbolestne.Jsem moc spokojena s vysledky a urcite se budu na kliniku vracet.Moc dekuji!

Romana Cízová

Ráda se vracím na ošetřeni do kliniky SWISS .Vždy probíhá pečlivá konzultace. ,A výsledek, ten je vždy dokonalý .Rada nyni vyzkousim tuto novinku.

Monika

Asi jako většina žen ve věku 40+ hledá něco na omlazení, odstranění vrásek, pigmentací a různých jizviček... zkusila jsem toho za poslední roky dost a bohužel bez výsledku. Pak mi kamarádka poradila Plazmaterapii PRP, sice jsem kvůli ceně dlouho váhala, ale stálo to za to. Výsledky přesně dle mých požadavků což jsem ani ve snu nečekala a o to byla více překvapena. Doporučuji!!

Jana

Vidím výrazné změny, pleť nemám suchou je krásně vláčná a vypnutá, nikdy bych neřekla, že mi plazma z vlastní krve tolik pomůže.

Gabi

Krásné prostředí a ošetření mi moc pomohlo, paráda! :)))

Renata

Dobrý den děkuji za ošetření Plazmalifting PRP na klinice v Brně, příjemný personál pleť se mi zlepšila, děkuji za ošetření.

Iva

Absolvovala jsem ošetřeni včera, přistup personálu byl vstřícný, vše vysvětleno....výsledek zatím nemůžu hodnotit, plet je červena a otekla...

Monika

Byla jsem na ošetření v Praze a to dvakrát během měsíce. Pleť je krásná a podporuji i Mezoterapií a jsem naprosto spokojená. Skvělá lékařka a moc milá a ochotná. Jako žena okolo 40 let se také snažím starat se o pleť od mládí, aby vypadala dlouho mladá. Tuto kliniku vřele doporučuji.

Vaše recenze

Plazmalifting PRP diskuze

 • Klára Reply
  Jsem citliva na vse? Muzou byt nejake alergie?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, PRP plazmaterapie na rozdíl od jiných metod nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoli individuální intolerance. Nemusíte se obávat.
 • Sarka Reply
  provadite i v Brne?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, ano, můžete se objednat i na kliniku v Brně.
 • Kuba Reply
  je osetreni bolestive, lze znecitlivet?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, po použití lokální anestezie je ošetření bezbolestné.
   • Kuba Reply
    Tak to je fajn :-))))
 • Ivka Reply
  Jak dlouho cca trva procedura?????
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, jedná se o rychlé ambulantní ošetření do 45 minut.
 • Lucie Reply
  mohu podstopiz rok po ukonceni chemoterapie?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, ošetření můžete bez obav podstoupit.
   • Lucie Reply

    Dekuji za odpoved.

 • Ladka Reply
  Dobrý den, je vhodne i na akne a jizvicky po nem?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobré ráno, ošetření Vám mohu vřele doporučit.
   • Petra Reply
    Mě to na akné velmi pomohlo. Urcite to Ladko zkuste. Budete jiste spokojena.
 • Iva Reply
  dobrý den, za jak dlouho lze podstoupit omlazující procedury po očkování? Kyselina hyaluronová? Výplně? Plazma + kyselina? Děkuji Iv
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, doporučujeme po 3-5 týdnech.
 • Lenka Reply
  Dobrý den, stačí jedna ta ampule na celý obličej? Děkuji za odpověď
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, stačí :-)

Váš komentář

Rychlý dotaz