Získejte dodatečnou SLEVU 17 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Omládněte s Thermage

Speciálně určené pro muže

(14 Recenzí)

Klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky.

186x již objednalo

 

O nabídce:

 • THERMAGE - revoluční ošetření z USA v Praze i Brně
 • Efekt po zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let
 • Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM
 • O 40 % efektivnější, hlubší a rychlejší lifting, jehož efekt vydrží až o polovinu déle
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou na naší klinice
 • Ošetření podle nového protokolu TC/2024
 • Každému klientovi garantujeme originální hlavici s mikročipem EPROM a 600 impulzů
 • Akční zaváděcí cena 17.900,- Kč 
 • V ceně je ošetření celého obličeje (včetně kontury obličeje), očního okolí a podbradku
 • Stačí pouze jedno ošetření (jeden poukaz)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací:
  - zpevňuje kontury
  - redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - zlepšuje texturu celé tváře
  - zjemňuje nosoretní rýhy
  - omlazuje a vypíná oční okolí
  - zmenšuje podbradek
 • Klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky 
 • Ošetření spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu
 • Nevyžaduje anestezii
 • Nevznikají jizvičky

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • V ceně je ošetření celého obličeje (včetně kontury obličeje)
 • Počet poukazů na osobu není omezen 
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro muže od 25 let

 

 

 

Plastická chirurgie bez skalpelu! 

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

S procesem stárnutí se vytvářejí vrásky, vzniká povislá kůže a mění se její barva. Thermage všechny tyto problémy v obličeji odstraňuje – omládnete o několik let, zastavíte proces stárnutí až o 10 let a zbavíte se vrásek, podbradku i povolené kůže.

Hloubkový lifting Thermage při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje omládnout bez plastické operace...

 
Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku přišel čas na její obměnu za novou generaci. Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme na jaře ty nejlepší reference na přístroj Thermage
 
Zcela nové hlavice s mikročipem EPROM umožňují o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o polovinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.
 


Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM

Když metoda Thermage přišla na trh, liftingový a omlazující protokol upřednostňoval maximální tolerovatelnou energii aplikovanou v jediné aplikaci. Aplikovalo se na obličej průměrně 150 až 200 vysokoenergetických pulzů, a to pouze s jednou aplikací na stejné místo (při vysoké intenzitě energie).

Nový léčebný protokol z roku 2023/2024 je doporučován konsenzuální konferencí sponzorovanou společností Thermage (Orlando, FL) z mnoha specializací. Tento nový protokol je založen na klinických studiích, které prokázaly větší vliv na tkáně s četnými aplikacemi při nižších energiích a také na vědeckém výzkumu, který ukazuje speciální tkáňový efekt na fibrózní septae.

Jako jediná klinika v ČR se řídíme novým protokolem ošetření! S novým protokolem nyní aplikujeme na obličej 600 pulzů střední energie, které využíváme na 3 až 5 aplikací přes vybrané oblasti.


Více aplikací na stejné místo při středním nastavení energie poskytuje podstatnou a konzistentní účinnost. Mechanismus účinku je v podstatě dvojnásobný: počáteční okamžitá kontrakce kolagenu a sekundární odezva kolagenových vláken, která zahrnuje depozici kolagenu a remodelaci s utahováním v průběhu času.

Ve studii z roku 2023/2024 bylo ošetřeno 500 klientů

 • 87 % klientů pozorovalo určité okamžité zlepšení stavu pleti,
 • 95 % klientů pozorovalo šest měsíců po ošetření výrazné zlepšení stavu pleti,
 • a 96 % klientů došlo k závěru, že výsledky ošetření splnily jejich očekávání.

Všichni klienti vykazují ve studiích biopsie zvýšení kolagenu, to je jasný a prokazatelný důkaz o účincích ošetření Thermage.


Ne každý si může pooperační zotavování dovolit. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než „Matka příroda“.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4-6 týdnů po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermage tedy dokáže zastavit na 10 let proces stárnutí.

Thermage nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho klientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku – nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 60 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“


Thermage byla vyvinuta vědci v USA (Hayward California), kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou terapii, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Špičkové výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky (klinicky vyškolené v použití technologie Thermage od výrobce). Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že 95 % klientů zaznamenalo výsledek srovnatelný s plastickou operací.

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.


Unikátnost ošetření Thermage tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého klienta individuálně a lze ji použít jen jednou.


Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince „lehounce" bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající. Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik týdnů po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po deseti letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.


Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem. Klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku. 

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.


Thermage je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.

Thermage je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka.

Thermage je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa.

Thermage využívá více než 2.300 lékařů po celém světě.

Thermage aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000.

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii.

Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti.

Thermage má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

Omládněte s Thermage recenze a zkušenosti

Alex

Vše proběhlo v pořádku dle popisu v nabídce. Mohu doporučit.

Martinec

Ošetření sice lehce štípe, ale dá se to bez větších problémů vydržet. Výsledky nad mé očekávání.

Kaly

Měl jsem povolenou kůži s váčky kolem očí, jako by oči byly starší než zbytek obličeje... po zákroku mohu říct, že moje tvář nyní vypadá komplexně mnohem lépe.

Martin Vítek

Taky doporučuji.

radko

cena na české poměry bezkonkurenční. těch 7 tisíc mi z výplaty stojí za to

Tomáš

dárek tatkovi k šedesátinám vyřešen

Tom

Celkový dojem výborný, pracují na profesionální úrovni, doporučuji.

martin

perfektní péče, absolutně žádná bolest

Radek Hora

Výborný přístup k pacientům, bezbolestný zákrok.

Honza

Recenzi napíšu až po procedure. Zatím jsem objednán - termín dle meho prání.

Olda

Pani byla velmi sympatická, vše mi pečlivě vysvětlila. Ošetření nebylo ani moc nepříjemné :)

Mirek 46 let

Líbil se mi přístup, prostředí, vše v pohodě. A pleť se mi zdá po terapii lepší, určitě si to za naky rok zopakuji :-)

Kuba

Parádní! Spokojenost dle očekávání. Možná i lepší než jsem čekal..

Radim

Konečně ošetření pro muže, měl jsem důvod jít s ženou :)

Vaše recenze

Omládněte s Thermage diskuze

 • Roman Reply
  musim byt hladce oholen?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den pane Romane, ano, na ošetření se dostavte oholen, děkujeme.
   • Roman Reply
    ok, není problém
 • Tomáš Reply
  Dobrý den, pracujete i po 17?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den pane Tomáši, ano, nejpozději se můžete objednat na 18:30 hod.

Váš komentář

Rychlý dotaz