Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

UltraX LIFT v Praze i Brně

Zastavte proces stárnutí

(23 Recenzí)

Omládněte až o 10 let pomocí nejlepšího ambulantního liftingového zákroku.

302x již objednalo

 

O nabídce:

 • Novinka pro rok 2024: UltraX LIFT
 • Vyzkoušejte nejlepší liftingový ambulantní zákrok roku 2024
 • Omládněte s garancí až o 10 let a zastavte proces stárnutí
 • Volba klientů i odborníků po celém světě
 • Každému klientovi garantujeme originální hlavici a 750 impulzů
 • Akční zaváděcí cena 16.900,- Kč
 • V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku
 • Stačí pouze jedno ošetření (jeden poukaz)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací:
  - zpevňuje kontury
  - zlepšuje texturu celé tváře
  - redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - zjemňuje nosoretní rýhy
  - omlazuje a vypíná oční okolí
  - zmenšuje podbradek
  - omlazuje a vypíná krk s dekoltem
 • Zákrok nevyžaduje anestezii
 • Účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 8-10 let
 • Technologie byla vyvinuta na klinikách v USA a získala certifikaci FDA

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • V ceně je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 25 let

 

UltraX LIFT


Novinka pro rok 2024! Omládněte s garancí až o 10 let a zastavte proces stárnutí s novou generací Ultratherapie! Zákrok je vhodný pro všechny, kdo touží po vypnutí a omlazení, ale z určitých důvodů nechtějí nebo nemohou podstoupit klasický chirurgický facelifting.

Vyzkoušejte nejlepší liftingový ambulantní zákrok roku 2024 a buďte svědky "malého – velkého" zázraku. Výhodou ošetření je, že působí ve stejné podkožní vrstvě (SMAS), jako klasický zákrok plastického chirurga. Neodnesete si tedy řezy, stehy, nebudete hospitalizováni, nebudete muset přečkat dobu rekonvalescence. Klidně můžete po ošetření aplikovat make-up a odejít za svými aktivitami.

Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku 2024 přišel čas na její obměnu za novou generaci.

Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme v roce 2024 ty nejlepší reference na novou generaci Ultratherapie UltraX LIFT. Umožňuje zákrok ještě více přizpůsobit danému klientovi možností volby hustoty aplikované ultrazvukové podkožní sítě. Nezanedbatelná není ani lepší cenová přístupnost pro širokou klientelu, na které si zakládáme. Vyhovíme tak dnes požadavkům širší klientely za rozumnější ceny.

V naší tváři se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit oba tyto problémy, byla doposud plastická chirurgie. Nyní představujeme novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Dnes tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby.


Ultratherapie UltraX LIFT je jediná technologie na světě certifikovaná FDA pro neinvazivní lifting obličeje, krku, dekoltu a očního okolí. Umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence a nezanechává žádné jizvy. Toto ošetření příznivě ovlivní povadlé kontury obličeje, povislou kůži v oblasti čelisti a podbradku, vyhladí vrásky v očním okolí a převisy pod dolním víčkem, zvedne linii obočí, vyhladí krk a dekolt.

Zákrok nabízí velmi intenzivní ošetření frakcionovaným intenzivním ultrazvukem tak, že využije přirozené regenerativní schopnosti kůže. Přístroj řídí počítač, který vyhodnotí stav pleti a podle toho naplánuje intenzitu a rozsah zákroku. Celý průběh zákroku sleduje na monitoru ošetřující a vidí přesně, kam cílí ultrazvukovou energii.


Příznivě ovlivní hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm), kde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu. Hustá síť drobných bodů dokáže platysmu zkrátit – doslova ji o kousek smrštit. V této hloubce podkoží se nemůže uplatnit žádná stávající metoda.

Tkáň se díky tomu dokonale vypne, a přitom není nutné povrch pokožky nijak narušit. Aby byl výsledek opravdu dokonalý, je třeba působit i na svrchní vrstvy kůže nad platysmou. K tomu slouží "koncovky SMAS", které dokáží aplikovat jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 3.0 mm a 1.5 mm, které zajistí obnovu přirozené, ale působením věku poničené vrstvy kolagenu a elastinu.

Zákrok tedy zajistí vše – ošetření hluboko, středně hluboko i povrchně. A to vše neinvazivně.

Ošetření je tak intenzivní, že není třeba ho opakovat jako u jiných neinvazivních omlazovacích zákroků. I díky tomu schválila vládní agentura USA pro resort zdraví (FDA) Ultratherapii jako jedinou alternativu SMAS face liftingu (SMAS znamená vypnutí podkožní vazivově – svalové struktury). Neodstraňuje se při něm ale nadbytečná kůže a nehrozí tedy otok, modřiny ani jizvy.

Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření.

Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2–5 měsíců. Viditelné výsledky vykazují zpevnění a vypnutí ochablé pokožky obličeje. Další výhodou ošetření je, že kromě viditelných výsledků aktivuje tvorbu nového kolagenu, který může přetrvávat po dobu až 5 let. FDA studie například prokázaly, že 9 z 10 klientů dosáhlo významných liftingů obočí (brow-lifting). Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta).

Hlavní výhody tohoto neinvazivního face-liftu jsou:

 • Pouze jedno ošetření
 • Žádná doba hojení po zákroku
 • Žádné fyzické omezení před ani po zákroku
 • Dlouhodobý efekt
 • Bezbolestnost zákroku
 • Zákrok se provádí bez anestezie


Během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení, který je u každého klienta individuální. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Je možno jej zmírnit použitím medikamentů před nebo těsně po zákroku.

Po zákroku může být vaše pleť začervenalá, citlivá nebo mírně oteklá. To je ale jediný vedlejší efekt, který se může dostavit. Potíže postupně odeznívají. Obavy například z omezení v práci nebo při volnočasových aktivitách tak klidně hoďte za hlavu. Ošetření omlazuje vaši pleť šetrně. Bezprostřední změny na kůži skryje bez problémů běžný make-up.

Prestižní celosvětový New Beauty Magazine pořádá každoročně mezi svými čtenáři, editory a experty medicíny volbu nejlepšího produktu beauty odvětví. V letošním roce bylo hodnocení rozšířeno nad rámec beauty produktů i o veškeré beauty aplikace! Máme to potěšení Vám oznámit, že Ultratherapie byla vyhlášena celkovým vítězem – nejlepším ambulantním zákrokem "The Best In-Office Treatment". Ultratherapie tak vyhrála v nejvyšší soutěžní kategorii, kde porazila nejen všechny přístrojové zákroky na trhu, ale i všechny zákroky výplňové a injektabilní a to díky svým neinvazivním liftingovým schopnostem.


Názory zahraničních odborníků na ošetření

Dr. David J.Goldberg Klinický profesor dermatologie New York, NY, USA
„Ošetření umožňuje ultrazvukové fokusované energii proniknout do tkáně hlouběji a přesněji než všechny předchozí technologie. Pomáhá mi tak získat zpět klienty, kteří byli v minulosti s výsledky jiných typů zákroků nespokojeni a nechtěli je znovu podstoupit. Na své klinice mám kolem 70 různých laserů, světelných terapií a dalších technologií, takže Ultratherapii používám možná jinak než ostatní. Zaměřuji se na klienty, kteří nereagovali dostatečně na jiné terapie nebo prostě chtějí něco agresivnějšího, s výraznými, přirozeně vypadajícími výsledky. Očekávám zde velký posun možností, protože technologie Ultratherapie má pozoruhodné a unikátní schopnosti.“

Dr. Robert A.Weiss Docent dermatologie Hunt Valley, MD, USA
„Vítám koncept, který spojuje ultrazvukovou vizualizaci s přesnou, cílenou aplikací ultrazvukové energie. Schopnost vytvořit lifting SMAS (superficiálního muskulárního aponeurotického systému) nám konečně dává lepší liftingovou a zpevňovací alternativu k chirurgii.“

O ošetření se píše a hovoří v zahraničních i českých médiích.
Články v zahraničních časopisech Health, Allure, Oprah, Good Housekeeping, Sister 2 Sister, Marie claire, InStyle a Vogue. Ošetření i ve známých amerických TV pořadech (The Martha Stewart Show, Extra! a America now).

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Ultratherapie UTIMS změnila způsob, jakým bylo doposud možné aplikovat energii do hlubokých struktur tkáně.

Ultratherapie má jako jediná patentově chráněný zdroj ultrazvukové energie, která se dokáže neinvazivně, bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit do jakékoliv hloubky tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů (TCP), které bezprostředně při aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s proliferační fází – novotvorbou kolagenu. Ta následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.


Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše – ošetření neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu – nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř.

Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá minimálně po dobu 8-10 let.

UltraX LIFT v Praze i Brně recenze a zkušenosti

Monika B.

doporucuji vsem zenam 35+, sama jsem osetreni podstoupila v 37 letech a dnes me zastavuji na ulici mládenci kolem petadvaceti let a to neví že mám už dve deti :-) proste ted vypadam o dost mladsi

Ivča

Personál byl ochotny a profesionální. Dopředu me seznámili s výkonem a tím,co me čeká.Ošetření mírně nepříjemné, ale za výsledky to stoji. Doporučuji

Mirka

Také doporučuji. Vrásky vyhlazeny a plet luxusně vypnutá.

Olííík

Na zákroku jsem byla na konci léta a když se to manžel dozvěděl, bylo doma zle. Naštěstí výsledky se dostavily rychle a i on sám uznal, že to mělo smysl a skoro nevěřil, že jsou možné takové výsledky bez plastiky. Všem doporučuji a držím palce.

Kendy

Dobrá dostupnost a přijemné prostředí.

Xzdena

Byl to dárek pro maminku k narozeninám a byla naprosto nadšená.

Nada

Mily personál, šikovná doktorka. Zakrok byl trošku nepříjemný, ale výsledek stojí za to.

Karolína

Laskavý přístup pana doktora, vše bylo rychlé, bezbolestné a pečlivé.

Lucie

Objednání bylo rychlé, paní už do telefonu velmi sympatická. Paní doktorka byla velmi empatická, v klidu vyslechla všechny mé obavy, zodpovedela otazky před samotným zákrokem, i během něj. Není se čeho bát. Zákrok byl rychlý, bezbolestný, vrásky odstraneny a plet pozvednuta.

Petra Fojtíjová

Líbila se mi rychlost komunikace.

Dana Hájková

Vybavení ordinace, precizní provedení, profesionální přístup, hezký výsledek.

Karla

Skutečně aplikují prezentovaný počet impulsů.

PROSÍM, NEJMENOVAT, CHCI BÝT ANONYMNÍ!!!!

Vše bylo super, personál naprosto skvělý, přístup doktorky profesionální a vstřícný. Zákrok samotný naprosto bez problémů. Děkuji všem z Swiss Esthetic :)

Petra

Vysoká profesionalita, ochota, byla jsem maximálně spokojená, dokonce zde dodržují i čas objednání, což není všude samozřejmé!

Bara

Jediné mínus za parkování 30 Kč / hodina. Jinak vše ok.

kali88

moderní přijemná ordinace, žadné čekací lhůty

Šárka

Kliniku Swiss v Praze navštěvuji kvůli botoxu a zatím jsem s výsledky doktorky stále spokojená! I když je toto ošetření pro starší - vyzkoušela jsem, a skvělé výsledky! Lepší než botox.

Radka Holíková

Jsem spokojená s celkovým přístupem a ochotou odpovědět na mé dotazy. Jen vás doporučuji. Díky přístupu paní doktorky se sem ráda vracím. Příjemné vystupování dělá hodně.

Lída

Chtěla bych touto cestu poděkovat za skvělou péči. Ve svých 63 letech vypadám stále dobře, avšak rozumně ke svému věku. Nechť máte mnoho spokojených zákazníků.

Urbanová

Úžasný výsledek, přiložila bych fotku, ale zde nejde to. Mohu všem doporučit.

Vaňková

super nabídka!!!

Hana P

Dobrý den,dnes jsem byla u vás na ultraxlift.Zakrok prováděla paní doktorka moc hezká,a tmavovlasá ,bohužel nevím jak se jmenuje.Chtěla bych jí moc poděkovat za milý a empatický přístup,vše vysvětlila,poradila s problémem mé pleti.Již jsem u ní několikrát byla a je vždy stejně milá jako dnes.Chtěla bych jí ještě jednou poděkovat..Rozhodně váš salon doporučuji.H.P.

Hlåvková Jana

Vynikající přístup

Vaše recenze

UltraX LIFT v Praze i Brně diskuze

 • DANA Reply
  KOLIK OŠETŘENÍ JE POTŘEBA PODSTOUPIT PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDNÝ EFEKT?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Dano, celkový regenerativní a omlazující proces nastartuje jediné ošetření.
 • Tereza Reply
  Dobrý den, nezůstane mi po ošetření volná kůže pod krkem?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Terezo, ošetření okamžitě a viditelně vypíná pleť, nemusíte se obávat.
   • Tereza Reply
    Děkuji. Ošetření zakoupeno.
 • Silva Reply
  Dobrý den, co vse je v cene zakroku? Bezne tento zakrok stoji kolem 30 tisíc. Proto se ptam... dekuji za odpoved.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Silvo, jedná se o exkluzivní nabídku s výraznou slevou a s omezeným počtem ošetření (poukazů) v prodeji. V ceně zákroku je ošetření celého obličeje, očního okolí a podbradku.
   • Silva Reply
    Velmi děkuji. Ošetřeni jsem prostřednictvím teto akce zakoupila.
    • Eva Reply
     Také zakoupeno- skvělá cena.
 • Martina Reply
  Dobry den., mohu po zákroku na schůzky .Nebude obličej zarudlý či oteklý.Dekuji
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, jedná se o hloubkový lifting, po ošetření se můžete vrátit k běžným činnostem. Zákrok UltraX LIFT umožňuje omladit obličej bez použití skalpelu, odpadá tedy nutnost narkózy i následné hospitalizace a rekonvalescence.
 • Lenka Reply
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mohu tento zákrok podstoupit pokud beru léky na štítnou žlázu?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Lenko, ano, uvedené ošetření můžete absolvovat.
 • Jana Reply
  Dobrý den, Za jak dlouho po zákroku ultra x lift, lze na botox?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, zákrok lze doplnit o aplikaci botulotoxinu již za 2-3 týdny.
 • Helena Reply

  Dobrý den, byla jsem na klinice v Brně velmi spokojená s přístupem a jednanim .

Váš komentář

Rychlý dotaz