Získejte dodatečnou SLEVU 18 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

MUDr. Simona BukalováZkušená lékařka s dlouholetou praxí. Věnuje se celému spektru zákroků v oborech dermatologie a estetická medicína. Na svém kontě má tisíce úspěšně provedených výkonů. Je absolventkou Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, kde získala atestaci z dermatovenerologie I. a II. stupně. 

V rámci estetické medicíny je odborníkem a certifikovaným specialistou na komplexní ošetření obličeje, krku, dekoltu a rukou s využitím moderních metod pro aplikaci botulotoxinu, kvalitních výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové a využití plazmy, ošetření chemickým peelingem, mezoterapie a dalších mini-invazivních a neinvazivních metod v estetické medicíně.

Svoji bohatou praxi po studiích získala ve Vojenské nemocnici Brno a v Nemocnici Hustopeče.

Specializace:

  • Dermatovenerologie 
  • Estetická medicína
  • Kontrola a případné odstranění kožních znamének
  • Léčení kožních zánětů

Vzdělání:

  • Lékařská fakulta Masarykovy univerzity - atestace I. a II. stupně z dermatovenerologieJejím mottem je:

„Lidská pokožka je největší orgán našeho těla, i proto bychom jí měli dopřát odpovídající péči, kterou vám ráda poskytnu." 

Na klinice Swiss Esthetic se nejraději věnuje korekci vrásek, aplikaci dermálních výplní a odstranění znamének. Pacienti nejvíce oceňují její jemný přístup, vstřícnou komunikaci a naprostou pečlivost při práci.


Rychlý dotaz