Na vašem soukromí nám záleží

Chceme vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2022 od vás ale potřebujeme souhlas s používáním souborů cookies. Díky tomu pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší a nebudeme vás obtěžovat nerelevantní reklamou.

Získejte slevu 20 % na všechna ošetření! Použijte slevový kód: PODZIM23

Radí Patrik Herčzík. Jak dotáhnout vzhled bříška k naprosté dokonalosti?


Na kliniku Swiss Esthetic zavítal známý sportovec a reprezentant ČR v Classic Physique Patrik Herčzík, který nám prozradil, jaké má plány na léto a především si přišel odpočinout.

Patrik zažil minulý rok na Olympii svůj debut a zároveň se kvalifikoval díky vítězství na profesionálních závodech do Vegas (USA). Žádný z českých závodníků v kulturistice a fitness nezažil v loňském roce takový raketový vzestup jako závodník v classic physique Patrik Herčzík. Zlato v classic physique na EVLS Prague Amateur 2022 jej katapultovalo mezi profesionály, na následujícím profesionálním EVLS Prague Pro 2022 se vítězstvím ve své kategorii kvalifikoval na Classic Physique Olympia 2022.

Nyní je Patrik v plné přípravě na novou profesionální sezónu. Je si ale vědom toho, že potřebuje zlepšit své slabiny. Za jednu z nich považuje břicho. A proto nás navštívil, aby jej dotáhl k naprosté dokonalosti. Více informací naleznete ZDERychlý dotaz