Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

Laserová liposukce Zerona

Proti tukovým buňkám a celulitidě

(40 Recenzí)

V ceně je ošetření až 4 partií dle výběru. Zhubněte rychle, efektivně a pohodlně!

342x již objednalo

 

O nabídce:

 • HIT letošního roku: Super výkonná laserová liposukce ZERONA
 • Jsme jediné akreditované pracoviště, které v České republice provozuje laserovou liposukci Zerona 
 • Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci současnosti na klinikách Swiss Esthetic v Praze a Brně
 • Zhubněte rychle, efektivně a pohodlně!
  - získejte měřitelné výsledky téměř okamžitě po ošetření
  - výsledky jsou bez JO-JO efektu

  - ošetření je komplexní (proti tukovým buňkám a celulitidě)
  - účinky jsou permanentní a srovnatelné s chirurgickou liposukcí
  - statisíce spokojených klientů v celé Evropě i USA 
 • Mimořádná akční cena 6.490,- Kč za 1 poukaz
 • Za 1 poukaz získáte ošetření až 4 partií dle vašeho výběru
 • Super výkonná laserová liposukce Zerona získala certifikaci FDA 
  - špičkový přístroj od společnost Erchonia (USA) o vlnové délce 638 nm
  - FDA za redukci obvodu a snížení objemu tuku
  - FDA za neinvazivní ošetření celulitidy 
  - určeno i k redukci hlubokého viscerálního tuku
 • Jaké jsou hlavní výhody laserová liposukce Zerona?  
  - vynikající a jasně měřitelné výsledky
  - laser cílí výhradně na tukovou tkáň
  - žádná tvorba otoků a modřin
  - redukuje tuk i centimetry
 • Efekt je na rozdíl od klasické tumescentní liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky
 • Ošetření je výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků
 • Časově nenáročný zákrok
  - ošetření je prováděno ambulantně a není nutný pobyt na klinice
 • Velmi šetrná a absolutně bezpečná metoda
  - laser cílí výhradně na tukovou tkáň
 • Zcela bezbolestný zákrok
  - okamžité zotavení (žádná tvorba otoků a modřin)
 • Jasně prokazatelné výsledky
  - redukuje tuk i centimetry

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Za 1 poukaz získáte ošetření až 4 partií dle vašeho výběru

 

 

HIT letošního roku: Super výkonná laserová liposukce ZERONA

Vyzkoušejte nejúčinnější bezbolestnou liposukci současnosti na klinikách Swiss Esthetic v Praze a BrněJsme jediné akreditované pracoviště, které v České republice provozuje revoluční laserovou liposukci Zerona.

Také jste vyzkoušeli na hubnutí vše a víceméně bez výsledků?

Právě pro vás je určena tato inovativní technologie s výkonným laserem o vlnové délce 638 nm, která zatočí s tukovými buňkami a celulitidou nejúčinnějším způsobem, který je v dnešní době k dispozici. Laserová liposukce Zerona získala certifikaci FDA za redukci obvodu, odstranění celulitidy a snížení objemu tuku. Efekt je na rozdíl od klasické tumescentní liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měli dokonalé tělo. Vyzkoušejte jedinečnou metodu a budete svědky malého zázraku.

Poprvé vám představujeme revoluční laserovou liposukci ZERONA od vývojářů z USA!

Tumescentní liposukce patří k nejběžnějším zákrokům plastické chirurgie. S postavou dokáže zázraky. Byla vůbec někdy nějaká neinvazivní liposukce výsledkami srovnatelná? Ano, když na kliniky vstoupila super výkonná laserová liposukce ZERONA.

Krásné a ploché bříško, dobře tvarované hýždě a stehna jsou snem většiny žen. A nejen ženy, i muži se dnes zajímají o formování postavy v estetické medicíně. A dnešní doba je skvělá v tom, že díky technice a technologiím je možné to, co bylo před několika lety nepředstavitelné - přímo nemožné.

Laserovou liposukcí Zerona lze řešit všechny problematické partie jako například břicho, boky, stehna, hýždě, záda ale díky preciznosti laseru také malé oblasti jako kolena, paže, prsa, lýtka či podbradek.
 
Objevte ověřené účinky laserové liposukce s nejvíce klinickými studiemi v estetice! Všechny lasery a zařízení od společnosti Erchonia určeny pro laserové ošetření získaly ověření FDA pro použití na trhu nebo byly opatřeny vlastním certifikátem v souladu s regulacemi FDA.
 • FDA za redukci obvodu
 • FDA za neinvazivní ošetření celulitidy
 • FDA za snížení obezity

Proč si vybrat laserovou liposukci Zerona?

Pokud jste zkoušeli různé diety a cvičení a stále máte tuk a centimetry, kterých se nemůžete zbavit, pak nastal čas vyzkoušet laserovou liposukci Zerona. Získejte první měřitelné výsledky za pouhé 2 týdny! Efektivita laserové liposukce Zerona byla prokázána v klinických studijích s nejpřísnějšími požadavky (Level 2 - dvojitá a placebem kontrolovaná studie). Sledovaní jedinci v této studii shodili díky laserové liposukci Zerona až více než 10 cm v oblastech břicha, boků a stehen.

Laserová liposukce Zerona se zaměří na vaše problémové partie a bezbolestně rozpustí tuk pod vaší kůži. Jakmile jsou lipidy uvolněny, tukové buňky se přirozeně smrsknou. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněné lipidy eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí.

Protože jsme našli způsob jak pracovat s přirozenými tělesnými procesy, metoda laseru Zerona je rychlá a bezbolestná. Na rozdíl od minimálně invazivních procedur nebo tradiční tumescentní liposukce, Zerona vám umožní pokračovat ve své každodenní činnosti bez jakéhokoliv přerušení či omezení.

S touto klinicky ověřenou, neinvazivní metodou tvarování postavy se budete cítit a vypadat lépe za méně než dva týdny:

 • účinnost je prokázána dlouhodobým výzkumem
 • první jasně prokazatelné výsledky se dostavují za pouhé 2 týdny
 • ošetření redukuje tuk i centimetry
 • principy fungování laseru Zerona jsou popsány v několika klinických studiích, ve kterých pacienti zhubli průměrně o 9,5 cm

Co získáte za jeden poukaz?

Za jeden poukaz získáte ošetření až 4 partií dle vašeho výběru v celkové délce 40 minut. Na ošetření více partií si zakoupíte více poukazů. Více poukazů si zakoupíte i v případě, že budete chtít ošetření opakovat k dosažení maximálních a ještě lepších výsleků.

Jaké partie lze ošetřit?

Laserovou liposukcí Zerona lze řešit všechny problematické partie jako například břicho, boky, stehna, hýždě, záda ale díky preciznosti laseru také malé oblasti jako kolena, paže, prsa, lýtka či podbradek.

Jak laserová liposukce Zerona funguje?

Šest nízkoúrovňových laserů je umístěno nad zájmovou oblastí klienta. Energie fotonů z laseru vybudí tělové buňky a bezpečným způsobem uvolní mastné lipidy z tukových buněk - v důsledku čehož se tyto buňky svraští a zmenší svůj objem, takže dojde k redukci obvodu a projevu celulitidy. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněný tuk bezpečně eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí. Laserový system Zerona současně zvyšuje kožní kolagen a stabilizuje fibrotický septa kolegen = v místě ošetření vypíná kůži.

Se zavedením laserového systemu Zerona jsme teď schopní dosáhnout lepších výsledků za kratší dobu ošetření. Zerona využívá upravené laserové diody, které emitují červené světlo o vlnové délce 638 nm. To umožňuje ještě efektivnější neinvazivní ošetření za účelem tvarování postavy a prokazatelné zlepšení vzhledu celulitidy.

Jak dlouho ošetření trvá?

Laserový systém Zerona se skládá ze šesti laserových paprsků s nízkou úrovní, které se aplikují na zájmovou oblast klienta po dobu 40 minut. Ošetření probíhá ve třech jednoduchých krocích. Nejprve se identifikují oblasti s největším výskytem tuku a/nebo celulitidy, potom se diody umístí do polohy kolmo k zájmové oblasti a nakonec je na tuto oblast aplikován paprsek nízkoúrovňového červeného laseru. Procedura nezpůsobuje žádnou bolest, nevyvolává zahřívání tkáně, žádné řezání a klient může bezprostředně po ní pokračovat ve svých denních aktivitách.

K čemu se laserová liposukce Zerona využívá?

Zerona laserový systém se používá k redukci obvodu zájmových oblastí a snížení výskytu celulitidy.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Získejte měřitelné výsledky téměř okamžitě po ošetření! Léto se blíží a jak bývá zvykem, tak necháváme vše na poslední chvíli. Pokud nemáte k dispozici již několik týdnů, ale jen dnů, tak je pro vás laserová liposukce Zerona ideální volbou.

Každé ošetření přináší výsledky!

Jasně prokazatelné výsledky jsou viditelné už po jednom ošetření. Efekt ošetření je znatelný nejdéle do 14 dnů. Po této době je evidentní, jak klient na ošetření reaguje a může rozhodnout, jestli jsou nutná další sezení.

Pokud chcete dosáhnout maximálního efektu laserové liposukce Zerona, pak se doporučuje 3-6 ošetření (dle velikosti tukové řasy klienta) v průběhu 2-3 týdnů. 

Pozoruhodné obrázky pořízené elektronovým mikroskopem (metoda SEM) demostrují jak nízkoúrovňový laser Zerona o vlnové délce 638 nm uvolňuje tuk z tukových buněk, které se posléze zhroutí a tuková tkáň se zkapalní.

Všichni klienti, kteří absolvovali 6 ošetření v rámci klinických studií zhubli průměrně o 9,5 cm! Vzhledem k tomu, že se jednalo o klinické hodnocení, žádný klient nebyl požádán, aby dodržoval jakoukoliv dietu a zabýval se sportovními aktivitami.

Efektivita laserové liposukce Zerona byla prokázána v klinických studijích s nejpřísnějšími požadavky (Level 2 - dvojitá a placebem kontrolovaná studie). K dosažení viditelných výsledků není nutná žádná dieta a cvičení, avšak pro váš maximální prospěch se doporučuje dodržovat zdravý životní styl a pro zlepšení cirkulace lymfatického systému je vhodné omezit diuretika (alkohol, káva), zvýšený pitný režim a fyzická aktivita alespoň o 35 %.

Laserová liposukce Zerona je také výborná v prevenci ukládání tuků a zejména nebezpečného útrobního tuku.

Útrobní tuk možná zpočátku až tolik nevidíme. Ukládá se nám v dutině břišní a hrudní a postupně jak se jeho zásoby zvyšují, stává se nebezpečnou časovanou bombou. Zabírá totiž prostor, který je určený pro dobrou práci orgánů jako je srdce nebo plíce. Zvýšenou dispozici k jeho ukládání mají muži a to včetně sportovců.

Zbavte se tuků nejen pro krásu, ale také pro zdraví! Tuto skutečnost ocení zejména muži, protože ti mají k ukládání útrobního tuku vyšší předpoklady, i když jsou pohybově aktivní.

Jaké jsou výhody ošetření?

Klinické studie ukázaly významné snížení celkového obvodu pacienta, stejně jako znatelné snížení výskytu celulitidy. Na rozdíl od jiných metod červená dioda laseru zvyšuje koncentraci kolagenu v dermální vrstvě a remodeluje kolagen uvnitř fibrotických přepážek. To dostává systém červených diod před všechny jiné metody, které mají snahu řešit redukci obvodu a celulitidy.

Do jaké míry je ošetření bezpečné?

Laserový systém Zerona je zcela bezpečný. Jedinou nutnou prevencí je to, že pacient má nasazeny speciální brýle, které filtrují laserové světlo v průběhu zákroku.

Je ošetření bolestivé?

Laserový systém Zerona je zcela bezbolestný a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Jaké klinické studie byly provedeny v souvislosti s laserovou liposukcí Zerona?

Zerona byla podrobena studijím s kontrolovaným placebo efektem, aby byla zjištěna její skutečná účinnost. V této studii dosáhla skvělých výsledků. Více se o těchto studiích můžete dozvědět zde.

Kontraindikace - existují nejaké podmínky, které by mi bránily v ošetření?

Neexistují žádné normou regulované kontraindikace, avšak zákroky se nedoporučují těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, výskytem rakoviny a poruchami imunitního systému (AIDS, HIV). Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme ošetření podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Sekundární kontraindikací je i aktivní Herpes Simplex (opar).

Existují nějaké komplikace po ošetření?

Nejsou známy žádné nepříznivé účinky laserové terapie. Laser z podstaty jeho navržení neprodukuje tepelo a nemění buněčnou strukturu. Laserové ozařování je neionizující, což znamená, že se neshromažďuje v tkáni.

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy a Brna (s možností parkování) uspokojuje stovky klientů.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály.

Vyzkoušejte klinicky ověřenou neinvazivní metodu, která bezbolestně redukuje centimetry a poradí si i s těžko odstranitelným tělesným tukem. Zerona přináší revoluci v oblasti tvarování postavy.

Laserová liposukce Zerona recenze a zkušenosti

pavel

s výsledky po ošetření jsem byl spokojen, mohu doporučit

Dominika

Na laserovou liposukci jsem se chystala už nějakou dobu a jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou kliniky Swiss, která má tuto novou generaci laseru. Ošetření bylo provedeno na jedničku. Velké díky celému personálu kliniky za přátelskou atmosféru.

Nikola H.

Všem doporučuji a hlavně moc děkuji panu doktorovi. Opravdu velká spokojenost.

Kamča

na liposukci jsem byla zatím podruhé a už vidím pěkné výsledky... ještě mě čekají další sezení... zatím velká spokojenost!!!

Petra

Dobrý den, mohu potvrdit, skutečně rychlé výsledky.

P.H.

JEDINÉ PRACOVIŠTĚ V ČR KDE TENTO NOVÝ TYP PŘÍSTROJE MAJÍ

Martina 77

S paní doktorkou jsem byla spokojená od samého začátku. Taky personál kliniky byl velice ochotný. Zatím mám úbytky 3-5 cm v problematických oblastích - uvidíme později co finální výsledek - už se těším. Jen to parkování ráno je složitější. Až na klinice jsem se dozvěděla, že když jsou obsazená parkovací stání před klinikou, pak mohu využít i garáže - to ale nikde klinika neuvádí.

Píťa

Doporučuji. Po dohodě jsou možné í víkendy :-)

Marková

Na ošetření jsem šla, protože mě od puberty trápila nadváha. Pokud mám dát radu, tak jedině, ať do toho jdete, protože je to skvělý pocit cítit se po dlouhé době super. Děkuji, Marková

Tomáš

Tak tedy nevím kam????? Do Prahy nebo do Brna? Mám to napůl cesty. Škoda no že nejste i v jiných městech.

Barča

Účinné ošetření, která Vás nadchne a dodá sebevědomí. Mockrát děkuji

Olivka

Maximální spokojenost! Doporučuji každému, kdo se chystá na nějaký zákrok nebo estetickou úpravu. Kliniku SWISS ESTHETIK jsem navštívila, protože jsem nebyla spokojena se svým vzhledem. Ošetření byly bezbolestné a výsledky viditelné celkem brzo. Ráda se budu vracet.

Pavla Krčmářová

Krásné prostředí , skvělý přístup a především profesionální tým .

Kikina

Výsledky v oblastech kde probíhalo ošetření jsou od 4 po 7 cm! Navíc super přístup, skvělá péče, efekt podle mé představy. Všem doporučuji. Nebát se přijít, nechat si poradit a pak se jen nechat hýčkat :-)

Atlas

S kompletní péčí vaší kliniky jsem velmi spokojená, doporučuji. Výsledek skvělý.

Dana

Zvláště bych chtěla poděkovat dámám na recepci za jejich ochotu a vstřícnost. Na kliniku se určitě brzy vrátím.

jenda

vše proběhlo na velice profesionální úrovni...přístup všech zaměstnanců byl citlivý a díky tomu moje nervozita byla minimální...v budoucnu možná ještě využiji vašich služeb...

Sarka

Super sluzba je online "rychlý dotaz", ktery funguje az nekdy do vecera. Nekolikrat jsem vyuzila pro dotaz a vzdy dostala rychlou odpoved. BTW: S vysledkem jsem neskutecne spokojena!

Hávová Erika

Po zákroku žádná rekonvalescence. To je hlavní výhoda! Vřele doporučuji.

Jitka

Prišla som na kliniku kvôli brusku. Výsledky -9 centimetrov. Zeronu doporučujem všetkým známym!

JANA

MUSIM SE PODĚLIT, MAM DOLE 12 KILO. CHODI TEDY I NA BRICHO, STEHNA, ZADECEK A RŮZNOU KOMBINACI PROCEDUR, KTEROU MI PANÍ DOKTORKA ZVOLILA PŘÍMO NA MIRU. JSEM STRAŠNĚ SPOKOJENÁ, BĚHEM 2 MĚSÍCŮ 12 KILO. TED JESTE PRACUJI NA OMLAZENÍ OBLIČEJE A VERIM, ŽE I TADY BUDU SPOKOJENA.

Hovorková

Holky opět to bylo u Vás super jako vždy. Moc Vám děkuji i paní doktorce. Jste všichni super

Anny C.

Chtěla bych z celého srdce poděkovat za přístup, loajalitu a v neposlední řadě kvalitu. Když si vezmu kolik vyhlášených klinik jsem obešla, ale hlavně kolik peněz jsem tam nechala a za nic! Swiss Esthetic doporučuji každému, kdo mi řekne o nějakém zákroku. Mohu pouze doporučit, výsledky jsou znát dříve než čekáte.

Bety

služby na profesionálnej úrovni

Miriam

Prekvapilo me, ze je to naprosto pohodlne a bezbolestne, byla jsem na 3 osetrenich a po par tydnech jsem na sobe videla zmenu v pase, zase zapnu stare kalhoty z dob před covidem.

Andula

Měla jsem v pase 85 cm v obvodu, teď po celé kúře mám 75,5 cm, jsem moc a moc spokojená, mohu jen soporučit.

Gregorka

opravdu perfektni klinika, kde vam doporuci co je pro vas vhodne nejen z financniho hlediska, ale co je dobre pro vas. osetreni probehlo na jednicku. musím ale strhnout hodnocení za klimatizaci. u posledního ošetření nefungovala a elektrikař ne a ne dorazit.

Míla

Beham uz par mesicu, ale stale me trapi faldik na brise, po par sezenich se faldik zmensuje, tesim se na dalsi vysledky!

Edita

Musím se přiznat, že jsem se bála, že ošetření bude bolestivé a neúčinné. Jsem ráda, že to tak není. Ošetření laserem je vpodstate absolutně příjemné a bezbolestné. Výsledky se dostavili taky celkem rychle. Chce to pít hodně vody.

gučísek

klinika má moderní zařízení a příjemný personál. využila jsem jejich laserové centrum, nechávala jsem si dělat liposukci stehen a zadečku. byla to pro mě vždycky nejtěžší partie na zhubnutí. jsem mnohem spokojení, doladím to ještě cvičením a výsledek bude top.

Marek

Ztráta tuku byla 5 cm, není co vytknout.

Wendy

Bezbolestné!! Těším se na výsledky, ty ještě nemůžu posoudit..

Tereza

Od mala jsem trpela na nadvahu a to predevsim v oblasti stehen a zadku, nyni jde obvod techto oblastí krasne dolu... Potvrzuji, že ošetření funguje.

Páťa

Oceňuji personál a jejích přístup k zákazníkovi. Laser ZERONA by měl vyzkoušet každý... opravdu neuvěřitelný přístroj, ani vesnu mě už nenapadlo, že bych se dokázala zbavit svého břišního tuku. Doporučuji.

Natálie Míčková

Má zkušenost je velmi pozitivní. Byla jsem na začátku velmi skeptická co se týče neinvazivních ošetření, ovšem hned po první proceduře byly vidět výsledky. Navštěvuji kliniku dále.

Eliška

Profesionalita, empatie, preciznost... paní doktorka je skvělý odborník s lidským přístupem, toto pracoviště mohu 100 % doporučit.

Mirek Kalčík

Mohu doporučit jak kliniku v Brně, tak i v Praze (jsem z Havlíčkova Brodu a kliniky navštěvuji podle pracovních cest). Profesionální byla nejen vstupní konzultace, ale i zákrok samotný, při kterém mi vždy sdělovali, co bude následovat. Budu se rpozhodně vracet.

Dřevová E.

S ošetřením i výsledky jsem spokojena. Mohu také doporučit.

Petra Suchá

Dobrý večer, moc ráda bych se k Vám objednala na Laserovou liposukci. Moc děkuji Petra Suchá.

Petra

Přístup terapeutka byl skvělý. Kromě ošetření ještě přidala kompletní informaci o pitném režimu a jídelníčku. Vše proběhlo velmi příjemně a profesionálně.

Vaše recenze

Laserová liposukce Zerona diskuze

 • Evca Reply
  Provádíte ošetření i v Brně? Nebo pouze v Praze?
  • milan Reply
   jelikož jsem byl v brně na ošetření, tak to provádějí i tam :-)
   • SwissEsthetic Reply
    Dobrý den paní Evo, ošetření provádíme v Praze i Brně. Budeme se na Vás těšit.
    • Evca Reply
     Děkuji za rychlou reakci, jdu se objednat.
     • Hanka Reply

      To se teda taky objednám, když je to i na Moravě.

      • Ivka Reply
       Já to mám zase blíže do Prahy. Ale myslím, že stroje jsou stejné :D Takže je jedno kam.
 • Klára Reply
  Dobrý den, zajímáme mě ta samá otázka. Díky za odpověď.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Kláro, ošetření provádíme v Praze i Brně. Budeme se na Vás těšit.
 • Alex Reply
  Dobrý den, v lednu mi bylo 18 let, ale trpím nadváhou od školy. Mohu v tomto věku ošetření podstoupit? Mám vážný zájem.
  • SwissEsthetic Reply

   Dobrý den, ošetření samozřejmě můžeme podstoupit i vy. Ošetření je vhodné pro ženy i muže již od 18 let. Věříme, že budete s výsledky spokojena a budeme se na Vás těšit.

   • MARTA Reply
    MAM OPACNY DOTAZ... CO VEK 60+?
    • SwissEsthetic Reply
     Dobrý den paní Marto, klinické studie neprokázaly snížení účinnosti do věku min. 75 let.
    • Sára Reply
     Dobrý den Marto, já bych se nebála jsem ročník 1950 a vše proběhlo jak má.
 • Petra Reply
  Co se stane s partiema ktere se ošetří? Nezustane tam povolena kuze?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobré ráno, nemusíte se v žádném případě obávat, ošetření má příznivý vliv i na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.
   • Dita Reply
    Moje zkušenost je taková, že nezůstane povolená kůže a navíc se pokožka krásně vypne.
 • Dana Reply
  Prosím vás, kolik partií se ošetří za jednu návštěvu? Trápí mě břicho, boky a zadek.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer paní Dano, v rámci jednoho sezení lze ošetřit všechny Vámi uvedené partie.
  • TH Reply
   JÁ MĚLA ZA JEDNU NÁVŠTĚVU OŠETŘENY CELÉ NOHY.
 • Kačka Reply
  Zní to až neuvěřitelně, zrovna jsem se chystala na chirurgickou liposukci. Ale... dám přednost neinvazivní, protože nechci znova 3 týdny po zákroku trpět. Ale... Má někdo zkušenosti?
  • Jarka Reply
   Zatím jsem byla na třech sezeních a ještě mě další čekají, nicméně už teď sjem naměřila úbytek několik cm.
  • Jíťa Reply
   Taky jsem zaznamenala ztrátu centimetrů, proto jsem přece na ošetření šla :-) Pásek teď zapínám ob dvě dírky. Takže za mě velká spokojenost!
   • éla Reply
    a držela jste dietu?
    • Jíťa Reply
     Přiznám se že moc ne :-) Ale dodržovala jsem pitný režim, to byla docela honička na záchod :D Kdybych asi držela dietu tak jsou výsledky mnohem větší, ale nějak na ty diety nejsem, proto jsem šla na ošetření.
     • Terka Reply
      Díky za motivaci, půjdu do toho taky!
  • Bára Reply
   Ahoj Kačko, s výsledky jsem byla spokojena. Není co vytknout.
  • Mirka Reply
   Dobrý den. Zatím jsem si koupila jen vouchery, ale kamarádka byla spokojena, tak jdu na její doporučení.
  • sarka Reply
   zaregistrovala sem vahovy ubytek a predevsim zlepseni pokozky - zkrátka spokojenost
  • Viky Reply
   dneska podstoupeno - vse detailne prokonzultovano - osetreni je pohodicka - zadna bolest - je to pohodicka - jsem par hodin po ošetření tak jeste vysledky nemam
 • petr Reply
  je to i pro muze?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření je vhodné pro ženy i muže.
   • PanaCota Reply
    Určitě bych se nebál, taky jsem byl .-)
 • Renata Reply
  Tak nyní jsme s kamarádkou v zhruba pulce kury a už je měřitelný výsledek v podobě konfekční velikosti. Už se tešíme na konečný výsledek a moc děkujeme všem z kliniky Swiss.
 • Lenka Reply
  Vyzkoušela jsem toho na hubnutí dost... od krypolýzy až po kavitace... a nikdy se vysledky nedostavily nebo byyl dočasné. Jsem měsíc po posledním ošetření a výsledky nejenom že drží, ale stále se lepší... to je prý normální jev několik týdnů po posledním ošetření. Vřele doporučuji.
  • Erika Reply
   Sice je ošetření drazsi, ale mam dole 8 cm pres bricho a to považuji za moje velké vítezství.
   • Betina Reply
    Eriko, tak to je nádhera. Mohu se zeptat, po kolika procedůrách máte tenhle úžasný úbytek? Ráda bych si koupila také voucher, ale nevím, kolik jich budu potřebovat. Vzhledem k ceně uvažuji zatím o jednom, ale zas mám obavu, aby jedna návštěva měla nějaký efekt. Podle fotek zde to láká, ale není pod fotkami ovedeno, po kolika opakováních ty výsledy jsou...
    • Erika Reply
     Byla jsem celkem 3x.
 • Věra Reply
  Podstoupila liposukci v oblastech vnejsi a vnitrni stehna, kolena a boky a i kdyz se ma vysledek hodnotit az po nejaké dobe, uz ted musim rict, ze jsem velmi spokojena. Touto cestou bych chtela podekovat za vyborne odvedenou praci, nemohla jsem si vybrat lepe. Pokud bych planovala dalsi zakrok vim, na koho se s duverou obratim. Jeste jednou diky.

Váš komentář

Rychlý dotaz