Na vašem soukromí nám záleží

Chceme vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2022 od vás ale potřebujeme souhlas s používáním souborů cookies. Díky tomu pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší a nebudeme vás obtěžovat nerelevantní reklamou.

Akce: Dodatečná SLEVA 15 % na všechna ošetření! Slevový kód: ZIMA2024

Novinka 2023: Už jste slyšeli o nové revoluční vakcíně proti vráskám?


Nová revoluční vakcína proti vráskám

Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě. Zbavte se vrásek, vypněte kontury obličeje, znásobte jas pokožky a vraťte svůj vzhled zpět o dekády! Fantastická alternativa ke klasickému operačnímu faceliftingu.

Exkluzivně v ČR: kolagenové injekce NITHYA

Špičkový kolagen typu I. Nithya se aplikuje přímo do dermis, kde okamžitě doplňuje ztracený kolagen a aktivuje přirozenou produkci nového kolagenu. 

Bezprostředně po aplikaci pomáhá budovat ECM (extracelulární matrix), aktivuje fibroblasty, monocyty a krevní destičky a stimuluje tvorbu kolagenových vláken a neoangiogenezi.

V klinické studii bylo prokázáno významné volumetrické zlepšení, vyhlazení vrásek, vypnutí kůže a zpevní kontur obličeje, zdokonalení rysů obličeje a obnovení hebkosti, jasu a hydratace pleti. Nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky.

Ošetření za akční cenu můžete zakoupit ZDE


Jaké jsou účinky po aplikaci?

  • stimulace aktivity kožních buněk - tzv. fibroblastů
  • trvalé zlepšení objemu obličeje
  • třídimenzionální (3D) obnova kontur
  • zvýšení elasticity (pružnosti) a pevnosti kůže
  • vyhlazení jemných i hlubších vrásek
  • zlepšení hladkosti, jasu a hydratace pokožky
  • zmírnění jizev po akné
  • regenerace kůže se známkami nadměrného působení UV záření

Pro koho jsou kolagenové injekce NITHYA vhodné?

Aplikace kolagenu Nithya je vhodná u kůže stárnoucí v důsledku věku, UV záření, zevních vlivů, kouření, nadměrné konzumace alkoholických nápojů, apod. 

Dále je vhodná pro korekci kůže - svraštělé, vrásčité, s nedostatkem podkožního tuku - hypotonické neboli ochablé - s nedostatečnou elasticitou neboli nedostatečnou pružností.


Rychlý dotaz