Na vašem soukromí nám záleží

Chceme vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2022 od vás ale potřebujeme souhlas s používáním souborů cookies. Díky tomu pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší a nebudeme vás obtěžovat nerelevantní reklamou.

Mimořádná adventní SLEVA 20 % na všechny zákroky! Slevový kód: ADVENT

Novou tváří kliniky Swiss Esthetic se stala herečka Kristýna Leichtová.


Novou tváří kliniky Swiss Esthetic se stala Kristýna Leichtová.
Lidský přístup a kvalita péče patří mezi důvody, proč na služby kliniky Swiss Esthetic vsadila i herečka Kristýna Leichtová. Přečtěte si více!Kristýna je jednou z nejúspěšnějších českých hereček. Je nám proto velkou ctí Kristýnu přivítat mezi našimi tvářemi.

Co o sobě prozradila a jaký zákrok podstoupila?
Kristýna Leichtová je oblíbená česká herečka, která se věnuje jak divadlu, tak filmu i televizním seriálům. Je absolventkou Pražské konzervatoře a již během studia vystupovala v menších rolích. Po ukončení školy pak působila v pražských divadlech a v divadle v Plzni. Kromě divadla se věnuje ještě dalším koníčkům – tanci, zpěvu, malování, jazykům a snowboardu.

Jako herečka se i nadále vzdělává a působí i jako dabérka. Je členkou souboru divadla Komedie a v dalších divadlech hostuje. Kristýna Leichtová je i filmovou herečkou, často hraje v komediích a v seriálech, například Účastníci zájezdu, Comeback, Ordinace v Růžové zahradě, Dokonalý svět, Cesty domů a další. 

S přítelem Vojtěchem Štěpánkem má dvě dcery - Dorotku a Rozárku.

Cesta ke kráse nemusí bolet a píchat. Jde to i bez toho a dokonce výborně! Vyzkoušejte také zcela inovativní ošetření, které nahradí i to nejlepší kosmetické ošetření.Rychlý dotaz