Na vašem soukromí nám záleží

Chceme vám neustále poskytovat vysoce kvalitní služby. Vzhledem k nové legislativě platné od 1. 1. 2022 od vás ale potřebujeme souhlas s používáním souborů cookies. Díky tomu pro vás bude prohlížení stránek příjemnější a jednodušší a nebudeme vás obtěžovat nerelevantní reklamou.

Akce: Dodatečná SLEVA 15 % na všechna ošetření! Slevový kód: ZIMA2024

Novinky

Akce: Dodatečná SLEVA 15 % na vše! Použijte slevový kód: ZIMA2024

Akce: Dodatečná SLEVA 15 % na vše! Použijte slevový kód: ZIMA2024

Štíhlejší postava, pleť bez vrásek či nová prsa? Nakupujte s mimořádnou slevou online a získejte ošetření dle Vašeho výběru za bezkonkurenční cenu. Objevte nové oblíbené zákroky se slevou ve všech kategoriích.

Akční nabídka platí od 23. února 2024 pro prvních 150 klientů.
Slevu 15 % lze využít i na všechna ošetření v akční ceně.

Jak na to? Je to jednoduché!
Stačí při objednávce zadat slevový kód: ZIMA2024
Platnost všech poukazů na ošetření je prodloužena na 1 rok!

Navštívila nás česká Marilyn Monroe! Miluška Bittnerová na klinice Swiss.

Navštívila nás česká Marilyn Monroe! Miluška Bittnerová na klinice Swiss.

Budou to tři roky, co se Milušce Bittnerové narodila rozkošná dcera Bettynka. Miluška se nám svěřila, že ve svých třiceti měsících je Betty téměř samostatná, proto pro českou Marilyn Monroe nebyl problém odskočit si na kliniku Swiss Esthetic trošku vylepšit svou vizáž.

„Nejdůležitější je správná injekční technika a kvalitní materiál. Dobře si vyberte lékaře, který ví, jak aplikaci provést, vyhnete se tak nepříjemnostem, jako je pokles obočí nebo strnulý výraz.“

Radí Miluška Bittnerová.

Vánoční soutěž kliniky Swiss Esthetic o poukazy v hodnotě 100.000 Kč!

Vánoční soutěž kliniky Swiss Esthetic o poukazy v hodnotě 100.000 Kč!

Vánoční soutěž kliniky Swiss Esthetic 💫o poukazy v hodnotě 100.000 Kč❗️
✅ Soutěž probíhá od 1.12. do 24.12. 2023
✅ Každý prosincový den až do Štědrého dne vylosujeme jednoho výherce
✅ Ceny budou ukryty do očíslovaných vánočních dárků pod🎄

Jak se přihlásit do soutěže❓
Soutěže se může zúčastnit každý, kdo v období mezi 1. až 24. prosincem objedná a zakoupí libovolný poukaz na našem webu. Každý soutěžící se může do soutěže zapojit i opakovaně a získat tak více cen.
👉 Sledujte nás, začínáme už v pátek 1. prosince 2023❗️🎄

Novou tváří kliniky Swiss Esthetic se stala herečka Kristýna Leichtová.

Novou tváří kliniky Swiss Esthetic se stala herečka Kristýna Leichtová.

Samozřejmostí na klinice Swiss Esthetic je diskrétní individuální přístup, nadstandardní péče a komplexní řešení s důrazem nejen na bezpečnost a šetrnost, ale také na spokojenost klienta s přirozeně vypadajícím výsledkem. Proto se klinika těší velké důvěře více jak 12.000 klientů ročně včetně klientů z řad známých osobností.

Novou tváří kliniky Swiss Esthetic se stala Kristýna Leichtová. Kristýna je jednou z nejúspěšnějších českých hereček. Je nám proto velkou ctí Kristýnu přivítat mezi našimi tvářemi. Co o sobě prozradila a jaký zákrok podstoupila?

Radí Patrik Herčzík. Jak dotáhnout vzhled bříška k naprosté dokonalosti?

Radí Patrik Herčzík. Jak dotáhnout vzhled bříška k naprosté dokonalosti?

Na kliniku Swiss Esthetic zavítal známý sportovec a reprezentant ČR v Classic Physique Patrik Herčzík, který nám prozradil, jaké má plány na léto a především si přišel odpočinout.

Žádný z českých závodníků nezažil takový raketový vzestup jako Patrik. Zlato na EVLS Prague Amateur jej katapultovalo mezi profesionály.

Nyní je Patrik v plné přípravě na novou profesionální sezónu. Je si ale vědom toho, že potřebuje zlepšit své slabiny. Za jednu z nich považuje břicho. A proto nás navštívil, aby jej dotáhl k naprosté dokonalosti.

Rychlý dotaz