Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

Liposukce bříška a boků

Akce 5+1 ZDARMA!

(22 Recenzí)

Chcete se zbavit bříška rychle a účinně? Nově bez operace či drastických diet.

96x již objednalo

 

O nabídce:

 • Novinka 2024 v Praze i Brně!
 • Bezkontaktní odstranění tuků DuoWings
  - nejefektivnější metoda redukce podkožního tuku
  - využívá revoluční liposukční technologii
  - probíhá zcela bez bolesti
  - krátké, příjemné a velmi efektivní ošetření
 • Moderní a účinná metoda pro břicho a boky
 • Revoluční selektivní vysokofrekvenční systém
  pro bezkontaktní neinvazivní odstranění tuku
 • 5 + 1 ZDARMA!
 • Mimořádná cena jen 17.450,- Kč
 • Za 1 poukaz získáte kompletní kúru 6 ošetření (návštěv)
 • Délka jednoho ošetření: 40 minut
 • Eektivní i bez striktní diety nebo cvičení
 • Bez nutnosti anestezie
 • Bez rekonvalescence
 • Ověřené a permanentní výsledky
 • Po ošetření uvidíte i ucítíte znatelný rozdíl
 • Určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Dokáže vyvolat apoptózu až v 60 % tukových buněk
 • Unikátní technologie umí přesně zaměřit pouze
  tuk a vytváří v něm požadovaný termální efekt
 • Využívá přirozený fyziologický mechanizmus
  odbourání tuku a je tedy šetrná ke klientovi

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu:
  - 12 měsíců
 • Za jeden poukaz získáte:
  - 6x ošetření břicha a boků
 • Délka každého ošetření:
  - 40 minut
 • Individuální přístup: 
  - podle věku klienta 
  - dle potřeb klienta 
  - podle zdravotního stavu klienta
 
DuoWings

Moderní a účinná metoda odstranění tuků z bříška a boků.

DuoWings představuje patentovanou technologii liposukce bříška a boků. Rychle, bezpečně a hlavně bezbolestně odstraňuje podkožní tuk na břiše a v problémových partiích. Ošetření metodou DuoWings je bezbolestné a není nutná žádná anestezie.

Redukce podkožního tuku probíhá pomocí přístroje DuoWings, který dokáže přímo cílit na problémové partie. Revoluční metodu bezbolestné liposukce bříška pomocí selektivního vysokofrekvenčního systému schválil i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, takže na bezpečnost a účinnost metody se můžete opravdu spolehnout. Studii s vynikajícím výsledkem navíc provedlo i České vysoké učení technické.

Co je DuoWings?

Revoluční selektivní vysokofrekvenční systém pro bezkontaktní neinvazivní odstranění tuku. DuoWings je jediný přístroj na světě, který poskytuje takto efektivní a jednoduchou terapii podloženou klinickými výsledky.

Dokáže vyvolat apoptózu až v 60 % tukových buněk.

Unikátní technologie umí přesně zaměřit pouze tuk a vytváří v něm požadovaný termální efekt. Je to příjemná neinvazivní terapie, která využívá přirozený fyziologický mechanizmus odbourání tuku a je tedy šetrná ke klientovi.


Výsledkem je bezpečný a přirozený úbytek tukové tkáně.

Přístroj DuoWings využívá real-time ladění impedance obvodů, což představuje průlom v radiofrekvenční technologii (RF). Selektivní vysokofrekvenční pole je velmi přesně zacíleno do tukové tkáně, zatímco kůže je automaticky chlazena okolním prostředím.

Teplota v cílové tkáni je proto výrazně vyšší než v ostatních tkáních. Přístroj eliminuje tukové buňky bez poškození kůže svalů či vnitřních orgánů. Během ošetření dochází k přirozené buněčné smrti, apoptóze, tukových buněk, což prokázal i vědecký výzkum.

Selektivita tkání

Převratný systém transportu energie pomáhá fokusovat termální efekt do cílové tkáně a ochránit okolní struktury. Frekvence jsou navrženy tak, aby korelovaly s odporem tukové tkáně a specificky zasahovaly právě tuk.

Unikátní tepelný profil

Ošetřovaná část těla je umístěna do vysokofrekvenčního pole. Teplota je intenzivně zvyšována pouze v ošetřované lokalitě.

Na jakém principu DuoWings pracuje?

Přístroj vysílá energii v závislosti na impedanci tukové tkáně. Přístroj kontinuálně monitoruje tok energie do cílové tkáně a zajišťuje její homogenní prohřev.

Adipocyty vystavené terapeutické teplotě prochází apoptickými změnami, které končí jejich funkci.

Co se děje s tukovou buňkou?

V tukových buňkách, které byly vystaveny dostatečně dlouho terapeutické teplotě, se aktivují procesy známé jako apoptóza či "programovaná buněčná smrt". Následně dochází k šetrnému odstranění zbytků této buňky (a nikoliv k zánětu), čímž se apoptóza v základech liší od nekrózy.

Výzkum apotózy se od počátku devadesátých let velmi rozšířil. Tukové buňky reagují citlivě na lokální hypertermii. Toto dokazuje studie, publikovaná v Lasers in Surgery and Medicine.

Bylo prokázáno, že kontrolovaný lokální ohřev tkáně vede k selektivní redukci tukových buněk a následnému zmenšení podkožní tukové vrstvy bez negativních vlivů na okolní struktury.

Jak probíhá ošetření?

Klient se pohodlně položí a nad ošetřovanou plochu se umístí aplikátor. Celá procedura je bezkontaktní, takže přístroj se pacienta přímo nedotýká. Po zapnutí terapie si přístroj automaticky proměří impedanci tkání a "naladí" se na frekvenci ideální pro tuk.

Ošetřující pouze dohlíží na průběh a kvalitu terapie. Ošetření oblasti břicha a boků trvá 40 minut.


Jaké výsledky mohou pacienti očekávat?

Uvidíte i ucítíte znatelný rozdíl. Klinické studie ukazují, že po sérii tří až šesti 40 minutových ošetření dosahujeme prokazatelně viditelných a měřitelných výsledků s vysokou mírou spokojenosti klientů. 

Klienti jsou výrazně spokojenější s výsledným tvarem břicha. Uvádíte také menší konfekční velikost oblečení a celkový úbytek tuku v dané oblasti.

K dosažení viditelných výsledků není nutná žádná speciální dieta a cvičení, avšak pro váš maximální prospěch se doporučuje dodržovat zdravý životní styl a pro zlepšení cirkulace lymfatického systému je vhodné omezit diuretika (alkohol, káva) a zvýšit pitný režim.

Kdy uvidím výsledky?

Zlepšení můžete pozorovat již v několika dnech po prvním ošetření.

Jak dlouho výsledky vydrží?

Výsledky přetrvávají v čase.

Je nutné držet dietu nebo cvičit, aby bylo dosaženo výsledků?

Ne, ošetření je dostatečně efektivní i bez striktní diety nebo cvičení. Mnoho klientů se však rozhodne pro zdravější životní styl právě po absolvování ošetření. Mají novou motivaci k tomu, aby výsledky podpořili. Jedinou podmínkou pro kvalitní ošetření je dobrá hydratace.

Měli byste pít hodně nesycené vody den před ošetřením, v den ošetření a den poté. Pomáhá to tělu zlepšit vodivost tkání a odplavit zbytky tukového metabolismu.

Jaké jsou běžné vedlejší účinky?

Klienti se mohou okamžitě vrátit ke své běžné činnosti. Vedlejší efekty jako je začervenání, lehký otok, teplo či zvýšená citlivost jsou pouze dočasné a mizí během několika desítek minut.

Kdo je vhodným kandidátem pro terapii?

Ošetření je určeno pro klienty s nechtěnými tukovými depozity. Vhodný kandidát by měl být v dobrém zdravotním stavu.

Neexistují žádné normou regulované kontraindikace, avšak zákroky se nedoporučují těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, výskytem rakoviny a poruchami imunitního systému (AIDS, HIV). Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme ošetření podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Sekundární kontraindikací je i aktivní Herpes Simplex (opar).

Liposukce bříška a boků recenze a zkušenosti

Janek

Velice efektivní. Mohu doporučit!

Radka Šedá

Rozhodně to byla správná volba.

Nikol

po porodu mě trápilo břicho, tak jsem se obrátila na kliniku a podstoupila jsem liposukci DuoWings, břicho mám menší , než před otěhotněním a jsem velmi spokojená

David

Profesionální přístup, moc pěkné prostředí.

Jana

Setkala jsem se u vás s profesionálním přístupem a příjemným personálem... a hlavně získala jsem viditelné výsledky. Budu vás vřele doporučovat všem svým kamarádkám.

Terka

Byla jsem dnes na proceduře duowing a mám 6 cm úbytek. Jsem spokojená. Klinika vypadá moderně. Personál příjemný. Všechny mé otázky byly dnes vyřešeny.

Mirka

Dobrý den. Vše proběhlo v pořádku, určitě znovu navštívím.

Zuzka S.

Měla jsem to štěstí a vyhrála poukaz. Chtěla bych velice poděkovat týmu Swiss Esthetic za jejich rozmazlování.

verca

ztráta 8 cm přes pas za 6 ošetření, chtěla jsem 10 cm, možná jsem moc jedla

Karel Kopřiva

Vždy velká spokojenost.Doporučuji.

Karel Kopřiva

S paní doktorkou Karin jsem byl moc spokojený. Je to moc milá a příjemná mladá paní. Péče byla super objednali jsme si s dcerou další procedury. Všem mohu doporučit.

Jitka

Velmi doporučuji tuto kliniku, byla jsem zde na liposukci DUOWINGS a výsledek opravdu předčil mé očekávání. Za vše děkuji paní doktorce Krajcové, je velmi šikovná a také moc milá, celkově jsem se zde cítila velmi příjemně. Doporučuji!

Věra Tuhanová

Jdu do toho, kamarádka byla na klasické liposukci, modřiny měla dábelské :( a uplně černé, bych tedy nechtěla, tak zvolím tuto pohodlnou cestu.

Kája

Ošetření splnilo to co nabízelo, úbytek v "CM" se dostavil. Navíc si dobře pokecáte s doktorkami a dovíte se i něco o stravě.

Zuzka

Mám rok po porodu, několikrát týdně cvičím, ale spodní břicho se nelepší. Uvažuji nad neinvazivní lipolýzou, ale asi to přehodnotím a koupím si toto ošetření :) děkuji

July Jey

Mnohem raději dám 17 tisíc s výsledkem než 5 tisíce bez výsledku, s touto klinikou mám jen pozitivní výsledky, není čas ztrácet čas.

Heleeena

Taky se přidávám k pozitivním výsledkům. I u mne se dostavila ztráta.

Lucie Konopkova

Zakoupeno!

Patricie 1990

Byl to dárek od mamky, těším se až navštívím vaší kliniku, mamča je u vás spokojená dlouhodobě..

trhovcova šárka

jsem konecne po zakroku, mam radost, konecne mám zase velkost M

Lesa

Nemám co vytknout. Zákrok bezbolestný, účinný a příjemný.

Kateřina Aulehlova

Ja koupila taky a tesim se... Mam 3 procedury tak snad uvidim výsledky ❤️

Vaše recenze

Liposukce bříška a boků diskuze

 • Katka Reply
  Kolik tedy stojí 6 sezení?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční cena za 6 sezení je nyní pouze 17.500 Kč.
   • Ríííša Reply
    a když zadáte slevový kód MD15, tak to máte ještě levnější
    • Tamara Reply
     tak to moc děkuji
    • Verča Reply
     Taky Vám děkuji :-) Kde jste na to přišel?
   • Petra Reply
    I já se přidávám a také děkuji.
 • petr Reply
  platí nabídka i pro Brno? děkuji za odpověď.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční nabídka platí pro všechny naše kliniky.
   • Petr Reply
    děkuji za rychlou reakci, poukaz zakoupen
 • Sarka Reply
  Zdravím, je omezeno věkem? Je mi 65 let
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření můžete bez obav podstoupit :-)
   • marie Reply
    já byla v 76 letech a dokonce to zpevnilo i kuzi + samozrejme zmenseni objemu
 • Radka Reply
  Mám na bříšku vetší pihy. Nevadí to?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření můžete podstoupit.

Váš komentář

Rychlý dotaz