Získejte dodatečnou SLEVU 17 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Plastická chirurgie bez skalpelu

THERMAGE

(17 Recenzí)

Ideální řešení pro zpevnění pokožky, zeštíhlení a redukci celulitidy.

140x již objednalo

 

O nabídce:

 • Plastická chirurgie bez skalpelu 
 • THERMAGE - revoluční ošetření z USA v Praze i Brně
 • Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM
 • O 40 % efektivnější, hlubší a rychlejší ošetření
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou na naší klinice
 • Ošetření podle nového protokolu TC/2024
 • Jasně prokazatelné výsledky po jediném ošetření
 • Zpevněte kůži kdekoliv na těle
 • Vymodelujte problematické partie
 • Redukujte přebytečný tuk
 • Zlepšete celkový stav celulitidy
 • Zjemněte a zpevňuje uvolněnou kůži 
 • Zpevněte kůži po úbytku hmotnosti či změněnou s přibývajícím věkem
 • Redukujte uvolněnou kůži po těhotenství
 • Každému klientovi garantujeme originální hlavici s mikročipem EPROM a 500 impulzů 
 • Akční cena 14.900,- Kč za ošetření jedné tělové partie
 • Ošetření je ambulantní a není nutný delší pobyt na klinice 
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Za 1 poukaz získáte ošetření 1 tělové partie
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let
 • Ošetření celého těla objednáte ZDE

 

 

Thermage, aneb plastická chirurgie bez skalpelu! 

Pokud chcete zhubnout a vypadat přitom mladě a netrávit stovky hodin navíc sportem, lze vyzkoušet metodu Thermage, a to bez rekonvalescence a s perfektním účinkem, který je známý po celém světě.

Zpevněte kůži na celém těle, redukujte přebytečný tuk, zlepšete celkový stav celulitidy a vymodelujte problematické partie.

Výsledky po 1 ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací!

Ošetření Thermage při svém uvedení na trh způsobilo v moderních metodách doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje zeštíhlení a zpevnění bez plastické operace...

 
Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku přišel čas na její obměnu za novou generaci. Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme na jaře ty nejlepší reference na přístroj Thermage.
 
Zcela nové hlavice s mikročipem EPROM umožňují o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější ošetření, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zeštíhlená, ale také zpevněná a zjemněná.
 


Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM

Když metoda Thermage přišla na trh, zákrokový protokol upřednostňoval maximální tolerovatelnou energii aplikovanou v jediné aplikaci. Aplikovalo se na jednu partii těla průměrně 150 až 200 vysokoenergetických pulzů, a to pouze s jednou aplikací na stejné místo (při vysoké intenzitě energie).

Nový léčebný protokol z roku 2023/2024 je doporučován konsenzuální konferencí sponzorovanou společností Thermage (Orlando, FL) z mnoha specializací. Tento nový protokol je založen na klinických studiích, které prokázaly větší vliv na tkáně s četnými aplikacemi při nižších energiích a také na vědeckém výzkumu, který ukazuje speciální tkáňový efekt na fibrózní septae.

Jako jediná klinika v ČR se řídíme novým protokolem ošetření!

S novým protokolem nyní aplikujeme na jednu partii těla průměrně 400 až 800 pulzů střední energie, které využíváme na 3 až 5 aplikací přes vybrané oblasti.


Více aplikací na stejné místo při středním nastavení energie poskytuje podstatnou a konzistentní účinnost. Mechanismus účinku je v podstatě dvojnásobný: počáteční okamžitá kontrakce kolagenu a sekundární odezva kolagenových vláken, která zahrnuje depozici kolagenu a remodelaci s utahováním v průběhu času.

Ve studii z roku 2023/2024 bylo ošetřeno 500 klientů

 • 87 % klientů pozorovalo určité okamžité zlepšení,
 • 95 % klientů pozorovalo šest měsíců po ošetření výrazné zlepšení,
 • a 96 % klientů došlo k závěru, že výsledky ošetření splnily jejich očekávání.

Všichni klienti vykazují ve studiích biopsie zvýšení kolagenu, to je jasný a prokazatelný důkaz o účincích ošetření Thermage.


Ne každý si může pooperační zotavování dovolit. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit tělu mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala metoda Thermage, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Výsledný efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než „Matka příroda“.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4-6 týdnů po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců.

Thermage nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho klientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku – nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 60 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“

Thermage byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou terapii, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Špičkové výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky (klinicky vyškolené v použití technologie Thermage od výrobce). Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že 95 % klientů zaznamenalo výsledek srovnatelný s plastickou operací.


Unikátnost ošetření Thermage tkví v tom, že nezpevňuje pokožku jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv ošetření pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technikar. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí a k povadlosti pokožky. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého klienta individuálně a lze ji použít jen jednou.


Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince „lehounce" bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající. Tělo je zeštíhleno, zpevněno a vypnuto, a získává také ztracený tonus a pružnost. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik týdnů po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po deseti letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.


Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem. Klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.


Thermage je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.

Thermage je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka.

Thermage je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa.

Thermage využívá více než 2.300 lékařů po celém světě.

Thermage aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000.

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii.

Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti.

Thermage má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

Plastická chirurgie bez skalpelu recenze a zkušenosti

Xenie

pomohlo mi to na bříško, stehna i paže v oblasti tricepsu - maximalni spokojenost

marcela kovářová 68 let

kůže se vypnula a tělo se dostalo do formy. co více si mohu v mém věku přát

Luboš

Maximální spokojenost s osetrenim, navic mily personal. Doporučuji paní doktorku Lucku. Parkování za 30 kč / hodina v garážích pod klinikou :-(

V.

perfektní na vypnuti stařecké kůže, věra 65 let

Olík

Tuto kliniku mohu jen doporuit - vysoka kvalita za přimerenou cenu.

Alex

Prima podnik, milý personál, pečlivé služby

Iva

Vsechno super, spokojenost 100%, milý přístup. Děkuji. Iva

Katik

Krasny salon, prijemne prostredi a sympatický personál, ktery se o Vas postara :) vsechny procedury proběhly v poradku. Vysledky jsou pozorovatelné i pokožka se zlepšila. Vřele doporucuji

Findejsova

Pani majitelka je profesionála na velké úrovni. Funguje to zhubla jsem a stale pokracuji .Doporucuji všem hezkou kliniku, čisté prostredi. Vyborny stroj.

Elena

Opravdu to funguje.

Naďa

časové nenáročné, rychle hotovo, čisté prostředí, jen by to mohlo být jeste o neco levnejsi :-)

Karina

Rozhodne doporucuji! Zakrok byl rychly a bezbolestny. Skvela lokalita, moznost parkovani. Za me supr :)

Wilhelmina J.

Mám pozitivní zkušenost. Rychlý, bezbolestný výkon. Perfektní vystupování.

H.P.

Sestřička i doktorka jsou neuvěřitelně fajn Vše vysvětlili a aplikace proběhla naprosto bezbolestně. Příště půjdu zas. Děkuji moc

Bára

Před 3 lety jsem vyzkoušela předchozí generaci Thermage a temer bez vysledku. Nyní jsem pozorovala -citila vysledek hned po odchodu z osetreni. Naví c profesionální a osobní přístup. Můžete důvěřovat. A jeste jsem dostala darek.

Siaba

Bezbolestné, personál je super, vše šlo celkem rychle, efekt taky super.

Helinka

Konečně klinika, která opravdu co píše to splní.

Vaše recenze

Plastická chirurgie bez skalpelu diskuze

 • Danča Reply
  V ceně je prosím ošetření pravé i levé nohy za 1 voucher?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Dano, ano, v ceně je kompletní ošetření jedné partie. Věříme, že budete spokojena a budeme se na Vás těšit.
 • Květa Reply

  Dobrý den, po porodu mám takovéto vrásčité bříško, pomuze ošetření Thermage i na toto? Jsem fakt bezradna..

  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Květo, ošetření mimo jiné redukuje a modeluje uvolněnou kůži po těhotenství.
   • Květa Reply
    Děkuji za rychlou odpověď. Půjdu do toho!
   • Dana Reply
    Kamarádka byla po porodu na ošetření a bříško ma lepsi nez pred otehotnenim, fakt zajímavá procedura.
 • Klára Reply
  JE vhodné i pro ženu 60+ ?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření Vám můžeme vřele doporučit.
 • lida Reply
  kolikrat se musi ošetření opakovat, dekuji
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, k uspokojivému výsledku postačí jediné ošetření.
   • Zdena Reply
    No, jájsem byla takyjednou a opravdu je to plně dostačující. Výskedky jsou opravdu jasne pozorovatelné.

Váš komentář

Rychlý dotaz