Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

Thermage - celé tělo

Zpevněte kůži na celém těle

(19 Recenzí)

Výsledky jsou trvalé a bez JO-JO efektu. Získejte krásné tělo bezbolestně!

55x již objednalo

 

O nabídce:

 • Získejte krásné tělo bezbolestně!
 • THERMAGE - revoluční ošetření z USA v Praze i Brně
 • Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM
 • O 40 % efektivnější, hlubší a rychlejší ošetření
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou na naší klinice
 • Ošetření podle nového protokolu TC/2024
 • Jasně prokazatelné výsledky po jediném ošetření
 • Zpevněte kůži na celém těle
 • Vymodelujte problematické partie
 • Redukujte přebytečný tuk
 • Zlepšete celkový stav celulitidy
 • Zpevněte vnitřní strany paží a předloktí
 • Zjemněte a zpevňuje uvolněnou kůži na stehnech a nad koleny
 • Zlepšete vzhled a pevnost stehen
 • Zpevněte kůži po úbytku hmotnosti či změněnou s přibývajícím věkem
 • Redukujte uvolněnou kůži po těhotenství
 • Každému klientovi garantujeme originální hlavice a 4000 impulzů 
 • Akční zaváděcí cena pouze 69.000,- Kč
 • Ošetření je ambulantní a není nutný delší pobyt na klinice 
 • Výsledky jsou trvalé a bez JO-JO efektu
 • V ceně je ošetření následujících partií:
  - spodní a horní bříško
  - pravý a levý bok
  - hýždě
  - lýtka
  - stehna vnitřní + vnější a zadní + přední
  - záda a paže
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • Za 1 poukaz získáte ošetření celého těla
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let
 • Ošetření jednotlivých partií těla objednáte ZDE

 

 

Thermage, aneb plastická chirurgie bez skalpelu! 

Pokud chcete zhubnout a vypadat přitom mladě a netrávit stovky hodin navíc sportem, lze vyzkoušet metodu Thermage, a to bez rekonvalescence a s perfektním účinkem, který je známý po celém světě.

Zpevněte kůži na celém těle, redukujte přebytečný tuk, zlepšete celkový stav celulitidy a vymodelujte problematické partie.

Výsledky po 1 ošetření jsou srovnatelné s plastickou operací!

Ošetření Thermage při svém uvedení na trh způsobilo v moderních metodách doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje zeštíhlení a zpevnění bez plastické operace...

 
Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku přišel čas na její obměnu za novou generaci. Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme na jaře ty nejlepší reference na přístroj Thermage.
 
Zcela nové hlavice s mikročipem EPROM umožňují o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější ošetření, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zeštíhlená, ale také zpevněná a zjemněná.
 


Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM

Když metoda Thermage přišla na trh, zákrokový protokol upřednostňoval maximální tolerovatelnou energii aplikovanou v jediné aplikaci. Aplikovalo se na jednu partii těla průměrně 150 až 200 vysokoenergetických pulzů, a to pouze s jednou aplikací na stejné místo (při vysoké intenzitě energie).

Nový léčebný protokol z roku 2023/2024 je doporučován konsenzuální konferencí sponzorovanou společností Thermage (Orlando, FL) z mnoha specializací. Tento nový protokol je založen na klinických studiích, které prokázaly větší vliv na tkáně s četnými aplikacemi při nižších energiích a také na vědeckém výzkumu, který ukazuje speciální tkáňový efekt na fibrózní septae.

Jako jediná klinika v ČR se řídíme novým protokolem ošetření!

S novým protokolem nyní aplikujeme na jednu partii těla průměrně 400 až 800 pulzů střední energie, které využíváme na 3 až 5 aplikací přes vybrané oblasti.


Více aplikací na stejné místo při středním nastavení energie poskytuje podstatnou a konzistentní účinnost. Mechanismus účinku je v podstatě dvojnásobný: počáteční okamžitá kontrakce kolagenu a sekundární odezva kolagenových vláken, která zahrnuje depozici kolagenu a remodelaci s utahováním v průběhu času.

Ve studii z roku 2024/2024 bylo ošetřeno 500 klientů

 • 87 % klientů pozorovalo určité okamžité zlepšení,
 • 95 % klientů pozorovalo šest měsíců po ošetření výrazné zlepšení,
 • a 96 % klientů došlo k závěru, že výsledky ošetření splnily jejich očekávání.

Všichni klienti vykazují ve studiích biopsie zvýšení kolagenu, to je jasný a prokazatelný důkaz o účincích ošetření Thermage.


Ne každý si může pooperační zotavování dovolit. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit tělu mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala metoda Thermage, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Výsledný efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než „Matka příroda“.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4-6 týdnů po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců.

Thermage nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho klientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku – nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 60 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“

Thermage byla vyvinuta vědci v USA, kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou terapii, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Špičkové výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky (klinicky vyškolené v použití technologie Thermage od výrobce). Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že 95 % klientů zaznamenalo výsledek srovnatelný s plastickou operací.


Unikátnost ošetření Thermage tkví v tom, že nezpevňuje pokožku jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv ošetření pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technikar. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí a k povadlosti pokožky. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého klienta individuálně a lze ji použít jen jednou.


Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince „lehounce" bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající. Tělo je zeštíhleno, zpevněno a vypnuto, a získává také ztracený tonus a pružnost. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik týdnů po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po deseti letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.


Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem. Klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.


Thermage je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.

Thermage je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka.

Thermage je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa.

Thermage využívá více než 2.300 lékařů po celém světě.

Thermage aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000.

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii.

Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti.

Thermage má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

Thermage - celé tělo recenze a zkušenosti

Dana

Chci poděkovat paní doktorce Lucce - je velmi sympatická a milá:) Moc mi pomohla ve všech směrech. Přeji krásný den.

Sára P.

Výsledky jsou fantasticke! Celulityda je po ošetření proste pryc a to jsem s ni bojovala nekolik let. Ošetření je opravdu hloubkové, jeste tyden po osetreni jsem citila hluboko pod kuzi na stehnech jak to tam pracuje.

PETRA

S TÍMTO OŠETŘENÍM JSEM NAD MÍRU SPOKOJENA.

tereza

super cena - akce

Wendy66

super přístup, žádné čekání, 100 % spokojenost

Hedviga

Bezbolestné ošetření s viditelným účinkem – funguje to! Spokojenost

lenka

velmi milá obsluha, ochotná, vstřícná při objednání i při samotném zákroku, zmateně jsem přišla o hodinu dřív, vše vysvětlily, byl to opravdu příjemně strávený čas

Denisa

Rychlá domluva při objednání, sestrička byla milá, klinika hned u zastávky metra.

Zuzana

Vše mi yysvetlily, poradily i doporucily. Realne zhodnotily na cem jsem a co s tim , rozhodne se nezenou za kseftem ale prioritou pro ne je spokojeny zakaznik

Sebestova

lze se objednat jen telefonicky, do budoucna bych uvítala elektronicky, což je trochu rychlejsi

Jarka

Ošetření je dražší, ale efektivní.

Helena

Byla jsem spokojena se vším. Přístup, vysvětlení postupu a všeho kolem, i samotný zákrok. Vše na výbornou. Výsledek mě opravdu překvapil. Vrátím se ráda :)

Dana

V centru města, milý personál

Pepan

Bol som velmi spokojný s výsledkom aj s vysvetlením a doporučeniami.

Jitka Holanová

Krásná nová a moderní klinika.

Lída

Velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Výsledný efekt splnil mé očekávání.

Anička

Se zákrokem a celým procesem přípravy na zákrok a následnou péči jsem nadmíru spokojená

j.s.

zpevněná kůže jak před 10 lety, reklama splnila co nabízela

Pavla564

Líto peněz mi není, pokud něco funguje :)) A toto ošetřeni funguje"

Vaše recenze

Thermage - celé tělo diskuze

 • Darina Reply
  Máte otevřeno i o víkendu? Jsem mimopražská :-) Aby se ošetření stihlo.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Darino, ano, otevřeno máme i o víkendu (po předchozím objednání).
   • Lenka Reply
    Také rády využiji víkendový termín. Přes týden jsem bohužel do 8 v praci každý den.
 • Kačena Reply
  Dobrý den, je ošetření vhodné i po šedesátce ???
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření je velmi vhodné i pro Vás :-)
  • Kačena Reply
   Dobrý de ještě jednou. Hned se cítím lépe.
   • Jana Reply
    Zdravím, ja na ošetření byla v 67 a jsem maximálně spokojena. Dostavily se vsechny efekty, ktere zde popisuji!
    • Mirka Reply
     Děkuji za info. Také nad koupí uvažuji.
     • Kačenka Reply
      Milé ženy, jsem po ošetření :-) vše proběhlo naprosto v pořádku. Velmi milá paní doktorka i sestřička. Vše mi před i během ošetření vysvětlili. Zákrok mi dal možnost opět žít normálně a bez stresu... Mocvšem děkuji

Váš komentář

Rychlý dotaz