Získejte dodatečnou SLEVU 18 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Novinka: 2 ml Redermalizace

Objevte to nejlepší ze Švýcarska

(26 Recenzí)

Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem! V ceně je ošetření celého obličeje.

292x již objednalo

 

O nabídce:

 • Novinka ze Švýcarska: Redermalizace  
 • Kombinace kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové
 • Intenzivní omlazení pokožky
 • Výsledkem je výrazný anti-age efekt
 • Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace
 • Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem
 • Zmírňuje již existující vrásky a zároveň brání vzniku nových
 • Vhodné na povadlou, unavenou a vrásčitou pleť
 • Efekt je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku
 • Špičkový preparát Xela Rederm
 • Vyvinutý švýcarským institutem Hyalual
 • Pro obnovu pokožky a účinnou prevenci stárnutí
 • Obsahuje jedinečnou formuli
  - kombinaci kyseliny jantarové a hyaluronové
  - unikátní způsob aplikace přímo do vrásek
  - maximální využití aplikovaného materiálu
 • Akce měsíce! 2 ml za cenu 1 ml
 • Zaváděcí cena 6.500,- Kč za 2 ml
 • V ceně je ošetření celého obličeje
 • Na rozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje
 • Klient se může ihned vrátit do běžného života
 • Pro dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po měsíci 1-2x zopakovat
 • Po aplikaci je pokožka revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci vrásek i jizviček po akné
 • Ošetření efektivně odstraní:
  - vrásky a jemné linky
  - zpevní kontury obličeje
  - omladí pleť
  - redukuje hyperpigmentaci
  - redukuje jizvičky po akné
 • Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Určené pro všechny věkové kategorie
 • Certifikovaný špičkový švýcarský preparát Xela Rederm od Hyalual
 • Schválený Státním zdravotním ústavem
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje
 • 2 poukazy = ošetření obličeje, krku a dekoltu

 

Novinka ze Švýcarska: Redermalizace

Klinika Swiss Esthetic přináší na český trh novou unikátní metodu intenzivního omlazení pokožky, tzv. Redermalizaci. Jedná se o revoluční metodu, která byla vyvinuta švýcarským institutem Hyalual.

Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě!

Pokožka je po aplikaci viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná. Redermalizace je inovativní metoda pro obnovu pokožky a účinnou prevenci stárnutí, která ovlivňuje všechny hlavní mechanismy procesu stárnutí. Využijte naší speciální nabídky a získejte ošetření za zaváděcí cenu.

Seznamte se s revoluční technikou omlazení pleti - redermalizací!

Redermalizace je zcela unikátní zákrok jehož cílem je obnova svrchní části pokožky. Ošetření prokázatelně zlepšuje kvalitu pokožky zvýšením vlastního regeneračního potenciálu. Jde o spojení jedinečného preparátu Xela Rederm a specifického postupu aplikace, čímž se zajistí zvýšení kvality pokožky, regenerace projevů stárnutí, protizánětlivé působení, odstranění hyperpigmentací a v neposlední řadě také zkrácení rekonvalescence po jiných estetických zákrocích. Je vhodná na povadlou, unavenou a vrásčitou pleť na obličeji, krku i dekoltu. Kromě toho výborně odstraňuje rozšířené póry, zmenšuje jizvičky po akné i striích a napomáhá zesílit účinky jiných omlazujících procedur.

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný ihned po zákroku

Zákrok se provádí s použitím inovativního produktu Xela Rederm od špičkového švýcarského výrobce Hyalual. Ten obsahuje jedinečnou formuli - kombinaci kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové. Aplikací kyseliny jantarové a hyaluronové dochází ke stimulaci tvorby kolagenu, a tím k vyhlazení pokožky a zvýšení její pružnosti. Kyselina hyaluronová je známá svou schopností vázat vodu, a tak hydratovat pokožku. Po konzultaci je možno vybrat pro klienta i jiný typ materiálu, který by byl pro zákrok a výsledný efekt nejvhodnější.

Kyselina jantarová má regenerační vliv na buňky a pozitivně ovlivňuje jejich metabolické procesy, včetně antioxidace. Pomáhá plet vyživovat, působí jako induktor syntézy bílkovin a směřuje kyselinu hyaluronovou hlouběji do kůže, čímž se dosahuje déletrvajícího účinku této injekční metody. Obě kyseliny se běžně v lidském těle vytváří, jedná se o přírodní látky, které jsou hypoalergenní. Celý zákrok je tedy bezpečný a je možné ho podstoupit i v problémových oblastech, včetně oblasti kolem očí. První výsledky se dostavují již po 3 dnech, přičemž k plnému procesu redermalizace dojde během 2–3 týdnů.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měli dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu Redermalizace a budete svědky malého zázraku. Na rozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje. Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám!O co se jedná?

Za 1 poukaz vás čeká šetrná aplikace špičkového švýcarského preparátu Xela Rederm, který obsahuje kyselinu hyaluronovou a kyselinu jantarovou. Preparát se aplikuje za pomocí tenké jehly do svrchní části pokožky, na které se vytvoří tzv. papula, tedy drobný pupínek naplněný preparátem, který se velmi rychle vstřebává. Následně dochází během 3-4 dnů k viditelné obnově pokožky, plného efektu Redermalizace je dosaženo během 2-3 týdnů.

Sami si zvolíte ošetřované partie a počet opakování ošetření. Za jeden poukaz získáte ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu.

Ošetření je efektivní zejména pro:

 • Oči: jediná metoda, která se dá aplikovat na spodní a horní víčko, díky čemuž dochází k minimalizaci vrásek v okolí oči.
 • Obličej, krk a dekolt: díky možnosti nastavení přesného dávkování dochází k rovnoměnému ošetření bez navýšení objemu. Jedinečné ošetření tváří, čela, krku a dekoltu.

Výsledkem je výrazný anti-age efekt

Účinek je viditelný již během několika dní. Metoda je naprosto bezpečná a také hypoalergenní, protože využívá látky, které jsou tělu vlastní. Pokožka je po aplikaci preparátu omlazená, hydratovaná, bez předčasných projevů stárnutí a nedokonalostí. Zároveň umí odstranit nežádoucí pigmentace a má liftingový efekt.

Redermalizací jsou inhibovány metabolické procesy v pokožce, kdy dochází k pozitivnímu ovlivňování buněčné regenerace a podpoře produkce bílkovin kolagenu a elastinu. Redermalizace významně ovlivňuje antioxidační procesy, které brání působení volných radikálů a předčasnému stárnutí buněk.

Četnost a opakování ošetření?

Zákrok se může opakovat podle potřeby. V případě jemných vrásek a počínajícího ochabnutí pleti stačí 1 ošetření ročně. Výrazné změny, které nastanou díky hydrataci a regeneraci pleti jsou patrné i delší dobu, než 1 rok. Pokud jsou na počátku vrásky hlubší a povadlost kůže větší doporučujeme 2-3 ošetření (opakované ošetření můžeme provést již za 4 týdny od předchozího).

Redermalizace je nenáročné miniinvazivní ošetření, které trvá zhruba 30 minut. Po této době může klient odejít z kliniky a věnovat se všem svým běžným aktivitám.

Jaké jsou výsledky?

Každý z nás postupně působením věku cítí úbytek pružnosti kůže a dříve či později přibývání jemných a hlubších vrásek. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie, u mladších klientů působí výrazně preventivně. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace. Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný ihned po zákroku. Kůže je vypnutější, pružnější, pevnější, projasněnější. Vrásky jsou výrazně jemnější. Pleť vypadá svěže a mladě.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Bezprostředně po ošetření nedoporučujeme cílené opalování. Nezapomeňte používat krémy s vysokým ochranným faktorem SPF 50.

Unikátnost ošetření tkví ve výsledném efektu a jeho komplexnosti, který zahrnuje:

 • Omlazení pokožky
 • Zlepšení kvality struktury pleti
 • Zlepšení kvality povrchu pleti
 • Liftingový efekt
 • Odstranění pigmentace
 • Hydratace pokožky
 • Odstranění či zmírnění již vzniklých vrásek

Čím se redermalizace liší například od klasického faceliftu?

Tato metoda se obejde bez celkové anestezie a klient může po zákroku ihned odejít domů. Aplikace je rychlá a naprosto bezpečná, protože pracuje s látkami, které jsou našemu tělu vlastní. Preparát se vstřebává velmi rychle a během několika dní se dostaví kýžený efekt. K viditelné obnově pokožky dochází do dvou až tří týdnů.

Aplikace je vhodná na unavenou, vrásčitou a povadlou pokožku obličeje, krku, dekoltu i rukou. Odstraňuje kruhy pod očima, rozšířené póry, koriguje a optimalizuje jizvičky po akné. Navíc výrazně zesiluje účinek jiných omlazujících procedur. Příznivě působí také na vyhlazení strií a napomáhá hojení ran. Liftingový a obnovující efekt je viditelný během několika dnů.

Novinka: 2 ml Redermalizace recenze a zkušenosti

Lída

Dobrý den, měla jsem velký problém s pigmentací po slunci, naštěstí mi paní doktorka doporučila Redermalizaci a já jsem moc vděčná vaší klinice a šikovné paní Dr.

M.D.

Dobrý den. Měla jsem mdlou a suchou pleť, po této BOMBĚ je pleť krásně vyhlazená, svěží a plná života, fakt děkuji. Marta

HODKOVI

OBJEDNÁNO! SUPER CENA A UŽ TO VÁŽNĚ POTŘEBUJI.

sarina

s kamarádkou jsme si u vás nechali zvětšit "rtíky" a chceme ještě něco cenově dostupného na pleť i pro nás, moc se k vám těšíme i na dopíchnutí a také na omlazení

Bela Lukes

Moc velka spokojenost!!!

karolína n

Také zakoupeno :) moc moc se těším :)

Štěpánka Štěpi

Mamina k vám chodí už pár měsíců a uvrtala mě do toho taky :D tak jsem zvědavá co to se mnou udělá.

Casandra

I underwent the treatment a month ago and the skin is visibly younger and has formed a healthy.

Gabina

Přirozený výsledek od dr. Sedláčkové.

tamara

jsem se zákrokem velmi spokojená a kdyby to bylo nutné, podstoupila bych ho znovu

Zuzka

Chodím do Swiss Esthetic již 3 rokem.

Houdek

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, doporučuji!

Péťa

Opravdu jsem byla moc moc spokojená. Pečlivě jsem si vybírala ke komu půjdu, nechtěla jsem jít jen tak k někomu a klinika swiss byla ta nejlepší volba! Tento rok jsem kliniku navštívila znovu, nechala jsem si udělat redermalizaci. A jsem opravdu moc spokojená s výsledkem! Určitě bych všem moc doporučila!

Kamila Stránská

Celý zákrok byl pro mě osobně bezbolestný a výsledek dle mých představ. Prostředí kliniky je krásné a čisté, jednání včetně mladé dámy Veroniky na recepci na profesionální úrovni. I proto se sem budu ráda vracet.

Tomáš

Vřele doporučuji. Profesionální tým s kterým se cítíte už od začátku jak v bavlnce.

Dana M.

Jedním slovem SPOKOJENOST ! Krásné prostředí , skvělý přístup a především profesionální tým .

Radka

Výborná komunikace a skvělá domluva při rezervaci termínu.

Herwy

Dnes jsem navštívila kliniku úplně poprvé. Byla jsem z návštěvy poměrně dost nervózní, protože jsem nic podobného ještě nikdy nepodstoupila. Po pár vteřinách s paní doktorkou veškerá nervozita opadla, paní doktorka je člověk na svém místě :)

Simona Vorlová

Vybrala jsem si tu nejúžasnější kliniku v Praze kterou jsem mohla. Přístup na klinice neskutečný, všichni jsou tak úžasný a milý, už teď se moc těším na příště. Jsem moc spokojená!!!

L

Precízna práca pani doktorky, cítim sa skvele, ďakujem za vašu prácu, mám jemú tvár, vypnutú pleť. ďakujem

Ingrit

Perfektní ošetření. kam se hrabou výplně a botox :-)

Jiřina.K.

Paní Dr. Sedláčková má zlaté ručičky!

Pam. K

Hodnotím kladně, čekala jsem od toho méně, ale jsem ráda, že ošetření překvapilo...

Danuš

Veliká spokojenost :)))

Šárka Konrádová

Můžu jen doporučit .Velká spokojenost .Vše na 1 :+)

Dobra

Byla jsem s kamarádkou na Redermalizace a jsme obě velice spokojení. Proto doporučuji.

Vaše recenze

Novinka: 2 ml Redermalizace diskuze

 • Petra Reply
  Dobrý den, kolik to teda stojí? Děkuji
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, pokud využijete akční nabídky, cena je pouze 4.900 Kč.
   • Petra Reply
    Dobrý den, děkuji za potvrzení ceny.
 • Soňa Reply
  Provádíte to v Praze i Brně? Nebo jen v Praze?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, paní Soňo, ošetření provádíme na všech našich klinikách.
   • Yvet Reply
    Tak to dorazím do Brna taky, ze Zlína je to přeci jen blíže :-))
 • jirka Reply
  a co muži, mohou taky dojít ????
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, pane Jiří, ano, zákrok je vhodný i pro muže :-)
 • Terka Reply
  Dobrý vecer. Mohu přijít v 39 letech?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření je vhodné pro širokou věkovou skupinu, podle věku se volí koncentrace kyselin.
   • Kata Reply
    A 58 let? Není to už moc?
    • SwissEsthetic Reply
     Dobrý den, jste naprosto skvělým kandidátem pro ošetření, nemusíte se obávat. Věříme, že budete spokojena a budeme se na Vás těšit.
 • Niuky Reply
  Je cena konecna nebo se neco doplácí?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, cena je konečná.
 • Marta Reply
  Pokud chci oblicek a krk, potrebuju 2 poukazy? Je to tak? Díky
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, paní Marto, ano, v uvedeném případě budou stačit jen 2 poukazy.

Váš komentář

Rychlý dotaz