Získejte dodatečnou SLEVU 17 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Prémiový laserový peeling

Obnoví mladistvý vzhled pleti

(35 Recenzí)

Zákrok efektivně a hlavně rychle odstraní vrásky a pigmentace. Sjednotí tón pleti.

300x již objednalo

 

O nabídce:

 • Exkluzivní novinka!
 • Prémiový laserový peeling vaši pleť doslova rozzáří
 • Odstraňte všechny projevy stárnutí v jediném zákroku
 • Ohromující výsledky bez použití skalpelu a jehel
 • Zákrok efektivně a hlavně rychle obnoví mladistvý vzhled
 • Prémiový laserový peeling za zaváděcí cenu 5.900 Kč
 • V ceně je ošetření celého obličeje
 • Ambulantní zákrok, který trvá jen několik minut
 • Přijďte vyzkoušet náš „stroj času“ s FDA certifikací
 • Nový špičkový CO2 frakční laser poslední generace SmaXel
 • Perfektní pleť během jednoho ošetření
 • Zákrok bez dlouhé rekonvalescence
 • Špičkové laserové ošetření odstraňující:
  - vrásky a povadlou pleť

  - jizvy po akné, úrazech a neštovicích
  - pigmentové a stařecké skvrny
  - akné, mastnou a pórovitou pleť
  - sjednotí tón pleti
 • Ošetření je vhodné pro všechny typy pokožky
 • Zákrok provádíme špičkovým laserem SmaXel
  - nejúčinnější a nejmodernější typ vysoce výkonného laseru
  - nová galvo-frakční ultrapulsní technologie

  - ošetření bez jizev, bez bolesti a bez nutnosti anestezie
  - viditelné omlazení i v létě
 • Omládněte o několik let a zastavte proces stárnutí
 • Klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • V ceně je ošetření jedné z těchto oblastí:
  - ošetření celého obličeje
  - ošetření krku a dekoltu
  - ošetření hřbetů rukou
  - ošetření poprsí
 • Poukazy je možné sčitat
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže

 

 

Prémiový laserový peeling vaši pleť doslova rozzáří!

Zákrok efektivně a hlavně rychle, bez dlouhé rekonvalescence, obnoví mladistvý vzhled vaší pleti. Odstraní vrásky a pigmentace. Sjednotí tón pleti.

Krásná pleť bez vrásek a nedokonalostí je snem každé ženy (i muže).

Ve Swiss Esthetic se tyto sny snažíme klientům plnit díky moderním metodám estetické medicíny. K jedné z nejoblíbenějších metod se řadí právě omlazení laserovým peelingem.

Zákrok výborně obnoví nejsvrchnější vrstvu pleti, kterou vyhladí, vypne, barevně sjednotí a podpoří také proces neokolagenéze, tedy celkovou regeneraci dermis. Dojde tak k celkovému omlazení pleti. Doslova se sloupnete ze staré kůže do nové.

Při laserovém peelingu dojde k narušení svrchní vrstvy pokožky, což vede k vypnutí vrásek a odstraní se pigmentace. Sjednotí se tón pleti a pokožka se celkově krásně projasní. Lze jej použít i k ošetření jizev po neštovicích nebo akné, nebo odstranění hnědých skvrn a nerovnoměrného barevného odstínu kůže. Vynikající je k vyhlazení vrásek kolem očí, nad kořenem nosu a na horním rtu. Dokáže Vás zbavit i povolené kůže, krku, dekoltu, tváří, rukou, nebo třeba i oblasti kolen.

Ve Swiss Esthetic používáme k ošetření nový špičkový CO2 laser poslední generace SmaXel. Tento laser účinně odstraňuje vrásky, stahuje póry, vyhlazuje jizvy po akné a neštovicích, omlazuje a vypíná pleť stažením kolagenových vláken nebo odstraňuje projevy stárnutí, jako jsou například pigmentové skvrny. Rovněž působí preventivně při náznacích ochabování a stárnutí pleti.

Celé řešení se obejde bez skalpelu či injekčních vpichů. Jde o mini-invazivní zákrok, který není limitován věkem ani pohlavím.

Výhodou laserového zákroku oproti chirurgickému je minimalizace zátěže na organismus.

 • Bezpečný a účinný ambulantní zákrok
 • Rychlé obnovení pokožky
 • Cílené ošetření určených oblastí
 • Redukce vrásek, zpevnění a vyhlazení pokožky
 • Zpomalení stárnutí
 • Zlepšení kvality a struktury pokožky

Jak ošetření probíhá?

Zákrok provádíme ambulantně a není nutná hospitalizace. Ošetření celého obličeje trvá přibližně 15—30 minut podle velikosti ošetřovaných oblastí. Před zákrokem je však potřeba počítat s dalšími cca 20 minutami, kdy se čeká na efekt lokální anestezie, která je aplikována na požadované oblasti. Ošetřované oblasti jsou tedy lokálně znecitlivěny, většinou anestetickým krémem, nebo injekčně.

Během ošetření má každý klient ochranné brýle. Aplikační hlavici frakčního laseru lékař přikládá na obličej "bod po bodu", odpařuje tak vrchní vrstvu kůže. Během zákroku laserový paprsek odstraní i drobné nerovnosti na povrchu kůže.

Uvolněné teplo z laserových paprsků navíc pokožku prohřeje, díky tomu se obnoví tvorba kolagenu, což má za následek zlepšení pevnosti pokožky. Po zákroku se kůže chladí, pak se natře speciálním zklidňujícím sérem a klient odchází domů vybaven přípravky na domácí ošetření.

Po zákroku je potřeba počítat s krátkou rekonvalescencí. Počet zákroků a jejich výsledek se vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže i oblasti ošetření.

Některé klientky k nám na jemnou formu tohoto ošetření dochází 1-3x ročně. Pokud hledáte jednorázové řešení, pak doporučujeme laserový resurfacing.

Jak funguje nový špičkový CO2 laser poslední generace SmaXel?

Frakční laser je moderním typem laseru, který vyzařuje laserové mikropaprsky. Tyto paprsky dokážou pronikat do svrchní a střední vrstvy kůže, kde podněcují tvorbu kolagenu.

Tím, že zůstávají neporušené hluboké vrstvy kůže, je výrazně zkrácený a usnadněný celý proces hojení. Frakční laser je velmi bezpečný, a krom estetické medicíny se užívá také například v chirurgii nebo stomatologii.

Příprava na ošetření

Laserový peeling nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Lékař by měl být informován o případných alergiích, chronických onemocněních a užívaných lécích.

S ohledem na nutnost chránit ošetřovanou oblast před přímým sluncem doporučujeme zákrok plánovat na dobu mimo dovolenou.

Konzultace před laserovým peelingem

Zkušený lékař vás vyslechne, aby zjistil, co očekáváte a čeho chcete laserovým peelingem dosáhnout. Zhodnotí stav vaší pokožky a míru poškození. Poté pro vás vybere nejvhodnější frakční laser a ošetření. Lékař vybírá vhodnost ošetření a typ laseru podle typu a stavu pleti a podle toho, jaký problém je potřeba řešit. Ošetření lze podstoupit v den první konzultace.

Kontraindikace pro ošetření

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, nedoporučuje se je podstoupit těhotným a kojícím ženám. Ošetření by se mělo odložit také v případě, že pacient právě prodělává akutní virózu či bakteriální infekci nebo onkologické onemocnění. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme zákrok podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Pro koho je laserový peeling vhodný? 

Nejčastěji ošetření vyhledávají lidé ve věku 25-70 let. Ale v případě hojení jizev jej podstupují i mladší ročníky.

Běžně se používá hlavně na obličej. Ale lze s laserem ošetřit i jiné oblasti: trup, záda, nohy, nebo hřbety rukou.

Po ošetření laserovým peelingem

Laserový peeling patří mezi poměrně komfortní zákroky. Ošetřovaná místa mohou být po zákroku lehce zarudlá. Ačkoliv je toto jemné zarudnutí nepříjemné, je známkou toho, že kůže reaguje správně a proces tvorby kolagenu se efektivně nastartoval. Proto doporučujeme obličej či jiné ošetřené místo chladit. Následující 2 až 3 dny po ošetření se kůže začne postupně olupovat a vytvoří se nová kožní tkáň. Doporučujeme neplánovat v tu dobu žádná společenská setkání. Pro urychlení hojení lze stroupky promazávat krémem s hojivým účinkem (např. s obsahem dexpanthenolu). Je důležité nevystavovat kůži přímému slunečnímu záření nebo navštěvovat solária, aby nedošlo k nechtěné pigmentaci. Než dojde ke zhojení, je vhodné ošetřovanou plochu mazat hydratačními krémy a používat kvalitní ochranné krémy s vysokým UV faktorem. Správná péče po zákroku zvyšuje efekt ošetření.

Konečný výsledek je znatelný okamžitě a v průběhu několika týdnů se maximalizuje, jelikož ošetřená oblast zesvětlá a aktivací regeneračních procesů, které laserový peeling vyvolává, dojde k vytvoření nové kožní tkáně.

Při dodržování správného domácího ošetřování dle lékařských pokynů i ochrany proti nadměrnému slunění, vydrží laserový peeling i několik let.

Stárneme všichni stejně. Stárnout z grácií a přijímat všechny svoje tělesné nedokonalosti je normální. Ale omládnout, vyhladit a zbavit se nežádoucích jizviček a kožních nedostatků, je mnohem lepší – nejen pro pocit být se sebou spokojený, ale posunout své tělo k dokonalosti a kráse. Rychlost stárnutí pokožky je i po ošetření hodně ovlivněna zdravým životním stylem, životosprávou, ochranou před sluncem.

Chemický peeling VS. laserový peeling?

Při chemickém peelingu se využívají různé směsi kyselin v různých koncentracích. Ty narušují svrchní vrstvu pokožky a prostřednictvím její chemické destrukce vyvolávají její obnovu. Kromě chemického peelingu ovšem existuje i peeling laserový. Provádí se frakčním laserem a dosahuje ještě výraznějších výsledků s daleko menším rizikem.

Hlavní rozdíl mezi laserovým resurfacingem a laserovým peelingem: Vzhledem k rozdílu v hloubce působení mají zákroky odpovídajícím způsobem odlišné indikace. Laserový peeling je relevantnější pro mladé klienty (18-35 let) a resurfacing je určen pro osoby starších věkových kategorií (od 35 let do minimálně 80 let).

Prémiový laserový peeling recenze a zkušenosti

Katka

Byla jsem ve vaší nové pobočce v Praze 2 a musím říct, že to tam máte moc hezké. Co se týče přístupu vašich zaměstnanců, tak nemám absolutně, co vytknout. Byla jsem u MUDr. Sedláčkové a naprostá spokojenost. Ošetření proběhlo rychle, bezbolestně a efektivně. S výsledkem jsem opravdu velice spokojená. Paní doktorka i sestřička byly skvěle sehrané. Doporučuji.

Marta Soukupová

Dobrý den, toto byla moje první zkušenost a je velmi kladná. Jsem moc spokojená. Hodnotím na jedničku. Marta

Radka

Zákrok byl nebolestivý.

Sandra

Vše probíhalo tak, jak mělo, prostředí je zde příjemné. Všichni na klinice Swiss Esthetic jsou moc milí.

Radka 18

Akné bylo odstraněno během několika dnů, naprostá spokojenost. Moc děkuji!

Vladka

konečně něco co mě opravdu zbavilo akné :)

Jaja

Vysledok je dokonaly. Vsetko mi urobila MUDr. Sedlackova bezbolestne. To myslim, hovori za vsetko. Som stastna, ze som nasla konecne doktorku s velkym "D".

Tamara T.

Prostředí luxusní, doktorka sympatická, provedení rychlé a bezbolestné.

Karin

Velmi oceňuji rychlost proveden zákroku, krátké čekání, objednání bez problémů a hlavně v Praze dostupnost autem i MHD.

Lenka Papežová

Konzultace na klinice byla odborná..dozvěděla jsem se vše potřebné.Personál celkově působil taky příjemně,takže hodnotím všechno pozitivně.

radka

krásná klinika, super přístup a nejlepší ošetření

Klárka

Dobrý den. Podstoupila jsem zákrok podruhé a jsem opět spokojená s krátkým průběhem rekonvalescence.

Hovorná

Paní doktorku Sedláčkovou navštěvuji často a zatím jsem byla vždy maximálně spokojena s jejím přístupem a taky výsledkem zákroku. Laserový peeling podstupuji pravidelně 1x ročně.

Edita

Velmi profesionální provedené laserové ošetření a přístup absolutně lidský. Vřele doporučuji!

čičák

před časem jsem podstoupila u paní doktorky karin resurfacing.jsem velmi spokojená se zákrokem a s přístupem paní doktorky,která mi vše vysvětlila-co se bude dít.za mě jsem na 100% spokojená,že vše tak dobře dopadlo.

P.Rodková

Krásná cena =) koupila jsem mamince jako dárek. Dlouho ji trápí pigmentace a vrásky.

Jana Léšáková

Dobrý večer, podstoupila jsem na jaře ošetření pod očima. Při minulé návštěvě jsem zkusila i botox kolem očí a jsem s ním spokojená. Ted jsem si koupila tento poukaz a opět věřím, že bude vše na výbornou!!

petrásková

nikdy jsem na žádné klinice nebyla, přidávám pozitivní zkušenost s touto klinikou a s tímto zákrokem

Zuzka

Doktorka je milá, vstřícná a velmi snaživá.

Věra

Pleť naší babičky je jako za mlada :) A to bez nadsázky :)

yveta

skvělý výsledek, už jsem si koupila další voucher na příští rok a těším se na procedury

Dominika

Nic zvláštního, očekávání se splnila, takže normální průběh.

Ladka Tomanova

Klinika v poradku. Blizko meho bydliste. Doktorky prijemné, vse vysvetlily. Vse probehlo rychle a bezbolestne. Mohu doporucit. Budu se vracet.

Uršulka

Chodím k nim do salónu dlouhodobě, již od začátku, spokojenost.

Hanna Novotná

Klinika v Praze je krásná, paní doktorka byla velmi milá a doporučila mi toto ošetření a jsem moc spokojená.

Ing. Loukotová

Děkuji moc celému personálu, tato klinika a úžasná paní Larisa vyřešila můj problém s pletí.

Řeháková Brno

Perfektní péče od konzultace po zákrok...

Hegerová

Už se k vám moc těším!

Zuzu

Hodnotím hodně vysoko, výsledky nad mé očekávání.

šárina

trochu jsem se bála, ale nakonec jsem neměla čeho :D paní doktorka mi vše vysvětlila, ošetření nebolí. děkuji moc

Zuzana

Zákrok byl rychlý, výsledky jsou. Spokojenost

Lenka

Děkuji za hezký přístup a výborně provedené ošetření, pleť znatelně omládla. Laserový peeling můžu jen doporučit, určitě se opět objednám.

Renata

Děkuji za ošetření Prémiový laserový peeling personálu na klinice v Brně.

Magdaléna Košinová

Zákrok mohu jen doporučit. Výsledky jsou opravdu viditelné (můj problém = rozšířené póry). Všechny pracovníky (a hlavně pana doktora Šplouchala) musím také pochválit. Vždy byli všichni velice vstřícní, milí a práci odvedli poctivě :) Takže absolutní spokojenost.

Tatana

Chci poděkovat panu MUDr. Šplouchalovi za odbornou konzultaci a za provedený zákrok, jsem maximálně spokojená, jak s přístupem, tak s výsledkem:)

Vaše recenze

Prémiový laserový peeling diskuze

 • Petra Reply
  Dobrý den, cena je fakt konečná?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, cena je konečná. Jedná se o speciální nabídku.
   • niky Reply
    a když zadáte slevový kod LOVE, tak dostanete další slevu
    • Sarka Reply
     Tak to moc děkuji! Už jsem využila!
    • DANA Reply
     I JÁ TEDA DĚKUJI! DOBREJ TIP!
 • Terka Reply
  Co se týče akné, můžu i v 18 letech? Trápí mě to ve velkém rozsahu jako máte na fotkách. Pomůže?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, slečno Terezo, zákrok je ve Vašem případě velmi vhodný a můžete očekávat skvělé výsledky.
   • roman Reply
    trápilo mne akné do 22 let, téměř celou střední a půlku VS, nabízené ošetření mi doslova změnilo život, fakticky mohu doporučit a moc děkuji
 • Katka Reply
  Trápí mě pigmentace a vrásky. Je to vhodné?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, ošetření je ve Vašem případě velmi vhodné.
   • Katka Reply
    Tak já to tedy zkusím, poukaz jsem objednala.
 • olča Reply
  je to taky pro nás starší? po 70?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, můžete očekávat skvělé výsledky. Nicméně v případě, že má pleť již výrazné známky stárnutí, doporučujeme resurfacing.
   • Jarka Reply
    Resurfacing má pro nás ženy 70+ určitě lepší výsledky. Osobní zkušenost.
 • René Reply
  Mohou aj muži? Moc se mi to líbí...
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den René, určitě můžete, ošetření je stejně vhodné pro ženy i muže.

Váš komentář

Rychlý dotaz