Získejte dodatečnou SLEVU 17 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Mezoterapie REVITA-HA 5 ml

Okamžité vyhlazení vrásek

(26 Recenzí)

Trvalé vyhlazení vrásek celého obličeje. Kyselina hyaluronová + 45 účinných látek.

523x již objednalo

O nabídce:

 • Mimořádná akční cena 3.790,- Kč
 • V ceně jsou 5 ml špičkového preparátu od BCN® / Caragen®
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu
 • 2 poukazy = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu
 • Ihned po zákroku se můžete vrátit do běžného života
 • Aplikace špičkového preparátu REVITA-HA
  - vysoce stabilizovaná kyselina hyaluronová
  - 45 účinných látek (vitamíny, aminokyseliny a minerály)
  - látky podporující syntézu kolagenu
  - koenzymy zvyšující rychlost tvorby kožních buněk
  - biomimetické peptidy
  - dermální antioxidant (retinol)
 • Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření
 • Pro dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po měsíci 1-2x zopakovat (dle stavu pleti a věku klienta)
 • Jaké výsledky mohu očekávat:
  - omlazení pleti
  - odstranění vrásek a jemných linek
  - zpevnění kontur celého obličeje
  - redukci hyperpigmentace
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušenývh odborníků, kteří znají důkladně anatomii a také účinky kyseliny hyaluronové
 • Dlouhodobý účinek zajišťující přirozený vzhled
  - jak při prvních projevech vzniku vrásek
  - tak při redukci již vzniklých vrásek
  - opakováním se účinek prodlužuje

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál
  - samotný zákrok
 • Certifikované materiály nejvyšší kvality BCN® / Caragen®
 • Schválené Státním zdravotním ústavem
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje nebo krku a dekoltu
 • 2 poukazy = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu

 

 

Zastavte stárnutí a získejte zpět hladkou a mladou pokožku!

Za mimořádnou cenu 3.790 Kč můžete získat vyhlazení vrásek a omlazení pleti pomocí aplikace 5 ml špičkového preparátu REVITA-HA od BCN® / Caragen®.

Injekční aplikace umožní dopravit do pleti účinné látky, tedy kyselinu hyaluronovou, vitamíny, minerály, koenzymy a biomimetické peptidy. To vše v rámci jediné aplikace! Výsledkem ošetření je perfektní vyhlazení vašich vrásek. Metoda je vynikající i na vyhlazení dekoltu a hřbetu rukou, kde dosahujeme také fantastických výsledků.

Všechny nabízené preparáty nejprve osobně zkoušíme a podle vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého preparátu, který je nám různými výrobci nabízen, se slib účinnosti shoduje se skutečností. V daném případě jsme byli účinností ohromeny!

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měli dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého kosmetického zázraku.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která dodává pokožce pružnost a má blahodárný vliv při jejím stárnutí. V určitém věku tuto kyselinu bohužel přirozeně ztrácíme. Je proto vhodné ji pleti pravidelně dodávat v injekční formě přímo do míst, která jsou postižena vráskou či jinou nerovností.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme.

Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály.

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná procedura určena právě vám! O co se jedná? Čeká na Vás šetrná aplikace špičkového preparátu, který obsahuje i známou kyselinu hyaluronovou. Zákrok hned spustí několik reakcí. Hydrataci – pleť se viditelně vypne, výživu – dojde k růstu "zdravějších" kožních buněk, aktivaci fibroblastů – zvýší se tvorba kolagenních vláken a tím pevnost a pružnost pokožky, omlazení a regeneraci – sérum obsahuje vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty. Vhodnou metodu aplikace s vámi vybere ošetřující tak, ať nejlépe vyhovuje stavu vaší pleti nebo ošetřované lokalitě.

Mikroneedling - speciální metoda, která přirozeně stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, pomáhá vypínat pokožku a podílí se na odstranění povrchových vrásek nebo jizviček po akné. Účinek mikroneedlingu spočívá v použití unikátní jednorázově použitelné hlavice s mikrojehličkami, která umožňuje nastavení hloubky vpichu (hloubka vpichu se volí individuálně podle potřeb klientovi pleti). Jehličky během ošetření pulsně pronikají kůží pod povrch. Současně je jehličkami do těchto vrstev implantován špičkový preparát obsahující látky podporující syntézu kolagenu (vitamíny, aminokyseliny a minerály) a kyselinu hyaluronovou. Účinek mezoterapie je tedy dvojí.

Mesoneedle - velice účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační preparáty aplikují prostřednictvím injekčních vpichů přímo do střední vrstvy pokožky (mezoderm).

Aplikace je v obou případech prakticky bezbolestná. Pokud jste citlivější a ošetření by vám bylo nepříjemné, je možné aplikovat anestetický krém, který danou oblast znecitliví.

Preparát REVITA-HA je skutečně profesionální přípravek, který prochází přísnými testy a certifikací v Národním zdravotním ústavu ČR. Jeho luxusní výsledky jsou vidět ihned po prvním ošetření! Po konzultaci je možno vybrat pro klienta i jiný typ materiálu, který by byl pro zákrok a výsledný efekt nejvhodnější.

Pro maximální a dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po 30 dnech 1-2x zopakovat (dle stavu a věku). První výsledky jsou viditelné ihned, definitivní pak do 7-14 dnů. Ošetření je velmi vhodné opakovat pro posílení a trvalost účinku.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Bezprostředně po ošetření nedoporučujeme cílené opalování. Nezapomeňte používat krémy s vysokým ochranným faktorem SPF 50.

Rozdíl mezi dermálními výplněmi a stabilizovanou kyselinou hyaluronovou: Obě metody se používají zejména pro korekci vrásek, každá z nich nicméně řeší jiný typ vrásek. Stabilizovaná kyselina hyaluronová uvolňuje svaly, které stojí za vznikem mimických vrásek, a tím tyto vrásky účinně vyhlazuje. Je proto nejefektivnějším dostupným řešením odstranění mimických vrásek. Hluboké vrásky a rýhy v pokožce, které vznikají úbytkem tkáně v daném místě, ovšem nejlépe vyřeší právě dermální výplně, jež takové vrásky doslova vyplní, čímž je vyhladí - odstraní.

Naše komplexní péče je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech oblastech.

 

Mezoterapie REVITA-HA 5 ml recenze a zkušenosti

Iveta

Moje oblíbená procedura. Chodím každý rok. Výsledky perfektní. Navíc plet už přes 5 let nestárne :-)

dana

bezkonkurenční cena za osvědčenou metodu

Simona

Výsledky jsou videt ihned!

Monika Lépová

Podstoupila jsem 3 ošetření během tří měsíců a plet opět jak za mlada.

Jůlie

Musela jsem k vám přijet až z Teplic, ale ošetření stálo za to, děkuji !!!

Katka

Moc se mi líbí, že je ošetření vhodné i jako prevence tvorby vrásek, myslím si, že vždy je lepší prevence než náprava léčbou...

Lucie Pánková

Kliniku Swiss esthetic jsem v minulosti navštívila a byla jsem spokojená jak s personálem, tak i s výsledky ošetřen. Velmi ráda využiji i této nabídky, na kliniku se vždy těším.

Aička

Trochu jsem se bála, ale ani to nebolelo, což bylo fajn. Hlavně bych vyzdvihla výsledky. Plet je krásně vypnuta. Vrásky vyhlazeny a mimika obličeje zůstala zachována. Mam velmi dobry pocit z ošetření.

Dominik 52 let

Ocenuji okamzite vysledky.

Gábina Trolníková

Výborná a účinná procedura. Pokud tuto akci zopakujete i příští rok, ráda si koupím další poukaz.

Zuzka

Velmi pečlivý přístup.

Lenka O.

Byla jsem spokojena.

Naďa

Zákrok jsem absolvovala před týdnem. Výsledky jsou ihned viditelné, dokonce i moje okolí si toho všimlo. Navíc jsem svým vzhledem přesvědčila i kamarádky - jsem vaše chodící reklama:-)

Jarka (Mšeno)

Vyzkousela jsem toto ošetření a kmenové bunky... a rekla bych ze toto ošetření je ucinnejsi a viditelnejsi...

Helena

Zkusila jsem v květnu a mohu vřele doporučit. Perfektní jak na vrásky tak i na povadlou pleť.

Alex

Byla jsem na ošetření před 4 měsíci a pleť mám také stále krásně vypnutou a hydratovanou. Jsem maximálně spokojená!

Mária

Dobrý den, na takové klinice jsem byla poprvé. Prostředí a péče je zde opravdu prvotřídní. Určitě jsem tu nebyla naposledy :)

pavla mráčková

s výsledkem jsem spokojená. vrásky ustoupily a struktura pleti je lepší

Sára

Paní doktorka vše perfektně vysvětlila a zákrok provedla velmi profesionálně. Velmi děkuji :-))

dominika

Efekt je opravdu viditelný okamžitě. Všem ženám, které se rozhodují mohu doporučit.

Klára

Podstoupila jsem na klinice v Brně ošetření se kterým jsem byla spokojena.

Terka

Díky tomuto ošetření si udržuji zdravou a krásnou pleť :P Nikdo mi 35 let nehádá. Chodím pravidelně 1x ročně.

Lucikk

Mám obličej jak znovunarozený :)

Marie Hudcová

Podstoupila jsem tento zákrok včera. Pan doktor mi vše perfektně vysvětlil. Ošetření bez bolesti , účinky okamžitě viditelné. Ráno naprosto v pohodě. Pleť je hydratovaná a vrásky ustoupily. Půjdu na další doplnění a moc se těším. Doporučuji.

Kristýna 44

Jsem 13 dní po ošetření, pleť je projasněná, kontury zpevněné, zmizely drobné vrásky. Poprvé v životě mám pleť bez viditelných pórů. Samotné ošetření nebolí, pak jsem tedy byla 3 dny rudá, ale výsledek za to stojí.

Erika

Dnes jsem byla na ošetření touto metodou poprvé ,ale určitě ne naposledy cca za 6 týdnů podstoupím ještě jednou a poté se uvidí. Je to bez bolestné a paní Jana byla velmi milá ,vše mi perfektně vysvětlila, Moc děkuji Erika

Vaše recenze

Mezoterapie REVITA-HA 5 ml diskuze

 • Mirka Reply
  Je to vhodné i jako prevence? Nebo jsou lepší kmenové bunky?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, pokud pleť nemáte dehydratovanou, pak Vám doporučujeme uvedené ošetření, která regeneruje pleť komplexněji.
   • Mirka Reply
    Moc děkuji, poukaz zakoupen.
 • Šárka Reply
  Akce platí jen v Praze? Nebo i v Brně?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční nabídka platí pro obě kliniky.
   • Mirek Reply
    Z Jihlavy lepší asi Praha.
 • Marika Reply
  Je ošetření bolestivé? Díky
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, na ošetřovanou oblast je předem nanesena anestetická mast. Nemusíte se tedy bolesti obávat.
   • Radka Reply
    Ošetření nebolí. Je to pohoda.
    • Šárka Reply
     Potvrzuji, ošetření je bezbolestné.
     • Jitka Reply
      Ošetření po anestetickém krému opravdu nebolí. Hlavně jsou po něm skvělé výsledky a plet není zarudlá.
 • Petra Reply
  Dobrý den, zajímá mě jak dlouho ošetření trvá...
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, dle stavu a potřeb pleti trvá ošetření cca 45 minut.
 • Lenka Reply
  Jsem 7 let po chemoterapii, je možné ošetření podstoupit ?????
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, můžete.
 • Milena Reply
  Prosím, doporučila byste tuto metodu pro hlubší vrásky kolem úst? Díky za odpověď.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, pokud jsou vrásky opravdu hlubší = rýhy, pak je samozřejmě vhodnější již dermální výplň.

Váš komentář

Rychlý dotaz