Získejte dodatečnou SLEVU 18 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Skinbooster vital injector 4 ml

V ceně je ošetření celého obličeje

(24 Recenzí)

Unikátní aplikace špičkové kyseliny hyaluronové přímo do vrásky.

297x již objednalo

O nabídce:

 • Novinka 2024 - Skinbooster vital injector
 • Revoluční aplikace kyseliny hyaluronové přímo do vrásky
 • Dopřejte si pořádnou dávku kyseliny hyaluronové
 • Unikátní přístroj nové generace, který oproti běžné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí injekce či kanyly nabízí další možnosti hloubkové a dlouhodobé hydratace kůže
 • Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem
  - špičkový Anti-Aging koktejl kyseliny hyaluronové
  - unikátní aplikace přímo do vrásky
  - maximální využití aplikovaného materiálu umožní ty nejlepší výsledky a rovnoměrné ošetření celého obličeje
  - 9 jehličková cartridge pro větší efekt ošetření
 • Akční cena pouze 5.490,- Kč
  - 4 ml špičkového preparátu od BCN® / Caregen®
  - vysoce stabilizovaná kyselina hyaluronová
  - za 1 poukaz získáte ošetření celého obličeje
 • Ihned po zákroku se můžete vrátit do běžného života
 • Na rozdíl od botoxu zůstává zachována mimika obličeje
 • Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření
 • Pro dlouhodobé výsledky doporučujeme ošetření po měsíci 1-2x zopakovat (dle stavu pleti a věku klienta)
 • Jaké výsledky mohu očekávat:
  - omlazení pleti
  - odstranění vrásek a jemných linek
  - zpevnění kontur celého obličeje
  - redukci hyperpigmentace
 • Bezpečnost ošetření:
  - přesně definovaná hloubka aplikace
  - elektronicky řízená aplikace
  - minimální bolestivost
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušenývh odborníků, kteří znají důkladně anatomii a také účinky kyseliny hyaluronové

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál
  - samotný zákrok
 • Certifikované materiály nejvyšší kvality BCN® / Caregen®
 • 1 poukaz = ošetření celého obličeje, nebo krku a dekoltu
 • 2 poukazy = ošetření celého obličeje, krku a dekoltu

 

 

Unikátní aplikace špičkové kyseliny hyaluronové přímo do vrásky.

Nové a účinnější složení pro rok 2024!

Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem pomocí špičkového Anti-Aging koktejlu kyseliny hyaluronové a unikátní aplikace přímo do vrásky s minimální bolestivostí a maximálním využitím aplikovaného materiálu.

Dopřejte si pořádnou dávku stabilizované kyseliny hyaluronové!

Čeká vás aplikace 4 ml Anti-Aging koktejlu od BCN® / Caregen® s vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou. Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný bezprostředně po zákroku.

Skinbooster vital injector je unikátní přístroj nové generace, který oproti běžné aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí injekce či kanyly nabízí další možnosti hloubkové a dlouhodobé hydratace kůže. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější omlazovací metodu.

Přístroj Skinbooster vital injector je řízen integrovaným počítačem a primárně je určen k plošné aplikaci stabilizované kyseliny hyaluronové mikrojehlami do předem stanovené hloubky kůže v přesně definovaném množství.

Díky možnosti nastavení přesného dávkování dochází k rovnoměnému ošetření bez navýšení objemu. Přístroj jako jediný na trhu využívá vakuum, kdy se nasaje vybraná oblast pokožky, do které jsou aplikovány preparáty. Vakuum omezuje vznik modřin a bolestivost aplikace.

Díky takto aplikované kyselině hyaluronové dochází nejen k hydrataci, ale i k následnému vypnutí pokožky. Dochází tak k aktivaci a růstu kolagenových vláken, čímž pokožka získá lepší tonus a elasticitu. Zkrátka vynikající indikace pro celý obličej i tenkou kůži na krku, dekoltu, okolí očí a okolí rtů, hřbety rukou, ke zlepšení stavu zhoršené struktury kůže po prodělaném zánětu akné, nebo pro kůži poškozenou sluncem.

V dnešní době už nemusíte utrácet spoustu peněz za drahé chirurgické zákroky, abyste měla dokonalou pleť bez vrásek. Vyzkoušejte jedinečnou metodu s aplikací kyseliny hyaluronové a budete svědky malého zázraku

Pokud patříte mezi ty, kterým se nelíbí jejich nedokonalosti a projevy stárnutí, pak je tato jedinečná metoda určena právě vám!

O co se jedná? Za 1 poukaz vás čeká šetrná aplikace špičkového preparátu od BCN® / Caregen®, který obsahuje známou kyselinu hyaluronovou. Všechny nabízené preparáty nejprve osobně zkoušíme a podle vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého preparátu, který je nám různými výrobci nabízen, se slib účinnosti shoduje se skutečností. V daném případě jsme byli účinností ohromeny!

Zákrok se může opakovat podle potřeby!

V případě jemných vrásek a počínajícího ochabnutí pleti stačí 1 ošetření ročně. Pokud jsou na počátku vrásky hlubší a povadlost kůže větší doporučujeme 2-3 ošetření. Viditelné změny se objeví už po prvním sezení. Po konzultaci je možno vybrat pro klienta i jiný typ materiálu, který by byl pro zákrok a výsledný efekt nejvhodnější.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Nebojte se a zavolejte k nám na kliniku. Poradíme Vám.

Co je Skinbooster vital injector?

Jedná se o přístroj s koncovkou ve tvaru pistole. V její hlavici je upnutá stříkačka s kyselinou hyaluronovou. Injektor má 9 mikrojehel, tenkých jako vlas. Na přístroji se naprosto přesně nastaví hloubka aplikace jehel. Možnosti jsou od několika desetin milimetru až po 5 milimetrů. Současně je volitelná i dávka materiálu, kterou uvolní každá jehlička v mikromolech. Tento systém umožní naprosto rovnoměrnou plošnou aplikaci kyseliny hyaluronové a bez vzniku modřinek s krátkou rekonvalescencí.

Rekonvalescence je krátká i díky uplatnění vakuového „přisátí“ hlavice injektoru. Tím se oddálí svrchní vrstva kůže od kapilár v hlubších vrstvách kůže a ty se méně zraňují a modřinek je minimum. Vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje možnost napíchnutí cévek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí i anesteticky, snižuje bolestivost zákroku. 

Pokud jste citlivější a ošetření by vám bylo nepříjemné, je možné aplikovat anestetický krém, který danou oblast znecitliví.

Alergie nehrozí!

Používáme materiály na bázi kyseliny hyaluronové z řady zvané "skinbooster". Jsou tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Injektor se dá použít prakticky kdekoli. Samozřejmě největším hitem je v oblastech, kde se jedná o hydrataci velmi jemné kůže jako je obličej, okolí očí, dekolt a krk.

Velmi pěkný je efekt i okolo rtů na vylepšení drobných kuřáckých vrásek. Jako vždy při použití tělu vlastních materiálu je třeba ošetření opakovat. Interval opakování je ovlivněn věkem a rozsahem povadlosti kůže.

V kůži se denně vytváří určité množství kyseliny hyaluronové, která váže vodu, kůži hydratuje a napomáhá ke zlepšení metabolických a regeneračních procesů. Tvorba kyseliny hyaluronové již od 20. roku postupně klesá a s dalším přibýváním věku je úbytek ještě znatelnější. Pokles kyseliny hyaluronové je způsoben sluněním, stresem, kouřením a samozřejmě věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat.

Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie, u mladších klientů působí výrazně preventivně. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace. Můžeme ošetřovat celý obličej nebo jen jeho části, např. čelo, oblast kolem očních koutků, atd.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Bezprostředně po ošetření nedoporučujeme cílené opalování. Nezapomeňte používat krémy s vysokým ochranným faktorem SPF 50.

Aplikovaná kyselina hyaluronová touto metodou v kůži vydrží přibližně 1 rok. Kůže je vypnutější, pružnější, pevnější, projasněnější. Vrásky a také poaknotické jizvy jsou jemnější. Pleť vypadá svěže a mladě.

Skinbooster vital injector 4 ml recenze a zkušenosti

Radka

Vyzkoušeno a velmi efektivní.

Radek

Byla jsem na zákroku a vše proběhlo v pořádku. Klinika hezká, čistá, sestřičky milé a pan doktor velký kabrnak.

Terka

Velmi prijemny a hlavne profesionalni pristup. Maximální spokojenost s prubehem ošetření i vysledkem. Urcite doporucuji!

Edita

Spokojenost.

Lucie Trnková

Chtěla jsem moc poděkovat paní MUDr. Forgáčové za skvěle odvedenou práci. Podstoupila jsem odstranění vrásek.

Gabča

Skvělá práce i přístup paní doktorky, jsem naprosto spokojená

Jitka K.

Není nic, co bych hodnotila negativně. Až na sobě zase něco objevím, určitě se vrátím.

U.L.

Dobrý den. Paní doktorka byla ochotná, milá i profesionální. Svým přístupem dokázala zahnat všechny mé obavy. Stejně tak příjemná byla i sestřička.

Marek

Vybavení kliniky a prostředí překonalo mé představy.Byl jsem spokojený hlavně kvůli tomu že děláte svoji práci odborně a s láskou.

Anežka

Vysoká schopnost paní doktorky, včetně empatie.

Xenie

Na každou návštěvu kliniky Swiss Esthetic se vždy těším.

Babeta

Dobře se o mně starali před i po zákroku. Určitě se ráda vrátím. Děkuji vašemu týmu profesionálů.

Alex

Ošetření není bolestivé. Což je největší výhoda.

Regina

Dobrý den, zkusila jsem hodně zákroků, ale tento skutečné nebolí a je hlavně precizně ošetřen celý obličej. Byla jsem moc spokojena. Jen ta objednací doba 2 týdny mne zaskočila. Ale asi je dobre ze mate hodne klientů.

Táňa

Je to skvělý pocit vypadat mladší. Paní doktorka je šikovná a vše mi důkladne vysvětlila.

Zuzka

Zatím jsem byla na Verju. Tam jsem měla moc hezke vylsedky. Tak pevne verim že i toto ošetření prinese vysledky,.

Lída

Doporučuji paní doktorku Martu, moc ochotná a vyšla mi ve všem vstříci. ošetření nebolelo.

Gutejová Marika

Ošetření efektivně redukuje vrásky. Není co vytknout.

Hanka

Vše dopadlo ještě líp než jsem si představovala.

Jana Milo

Nejlepší výběr, který jsem mohla udělat. Ošetření doslova vyzmizíkovalo vrásky.

Simona

Všechno proběhlo v pořádku jak samotný zákrok, tak i dokonalý výsledek.

Simona

S aplikací i s milým přístupem paní dr. Kalynyak jsem byla moc spokojená. Efekt překvapivě dobrý a začervenání na mé citlivé pleti do večera opadlo. Jednoznačně mohu doporučit.

Daniela Mlatičekova

Veľmi spokojná,pani Dr.super,dakujem

Lenka Koubková

Dnes jsem byla na prvním ošetření, jsem maximálně spokojená s profesionalitou, s kterou jsem se zatím nikde jinde nesetkala. Paní doktorka mi naplánovala dlouhodobý program, vše mi vysvětlila a dokonale provedla. Chválím, chválím, chválím.

Vaše recenze

Skinbooster vital injector 4 ml diskuze

 • Dana Reply
  je osetreni vhodne i pro plet 50 + ?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, dle věku volíme koncentraci kyseliny hyaluronové
   • Dana Reply
    Děkuji Vám za rychlou reakci. Poukaz sjem si koupila.
    • Mirka Reply
     Taky se tesim. Jdu k vam již za tyden.
 • Tamara Reply
  Provádíte i v Brne? Mám zájem.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, uvedený zákrok provádíme na všech našich klinikách.
   • Helč Reply
    Tak to mám taky blíže do Brna. To je dobré vědět.
 • Vašek Reply
  Je nabídka vhodní i pro muze? Díky
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer pane Vašku, ano, ošetření mohou podstoupit i muži.
 • Petra Reply
  kolik stoji? platí akce?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, stále můžete využít dodatečnou slevu se slevovým kódem LOVE.
   • Týnuš Reply

    Já mám kod DM22 a ten je na vetsi slevu :-)

 • Maria Reply
  Dobrý den chtěla bych jse objednat
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, objednat se můžete telefonicky, osobně nebo přes náš web.

Váš komentář

Rychlý dotaz