Získejte letní slevu 19 % na všechny zákroky! Slevový kód: LETO

Nové dermální výplně vrásek

Špičková kyselina hyaluronová

(42 Recenzí)

Zbavte se vrásek s okamžitým výsledkem. Omládněte s nejlepšími odborníky.

421x již objednalo

O nabídce:

 • Nové prémiové dermální výplně vrásek Hyamira®
 • Akční zaváděcí cena 7.990 Kč
 • Za jeden poukaz vás čeká aplikace výplní Hyamira®
 • Podle počtu poukazů si sami zvolíte ošetřované oblasti
 • Aplikaci dermálních výplní Hyamira® u nás provádí:
 • Světově uznávaný lékař
  MUDr. Larisa Sedláčková
  MUDr. Karin Forgáčová
  MUDr. Simona Bukalová
  MUDr. Eva Žukovová
  MUDr. Václav Šplouchal
 • Špičkový plastický chirurg
  MUDr. Aneta Krajcová
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušeného lékaře, který zná důkladně anatomii a také účinky kyseliny hyaluronové
 • Ihned viditelné výsledky s přirozeným efektem
  - dermální výplně vrásky spolehlivě odstraní
  - navíc předejde jejich dalšímu vytváření
  - odstraní hluboké rýhy i jemné vrásky
  - doplní objem nebo zpevní kontury
  - dodají rtům neodolatelnou ženskost
 • Špičkové dermální výplně Hyamira®
  - intenzivně zasíťovaná kyselina hyaluronová nejvyšší kvality
  - vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové: až 27 mg / ml
  - inovativní zasíťování s Cross-Linking technologií
  - nově obsahují peptidy, které maximálně prodlouží účinnost
  - okamžitě po zákroku se můžete vrátit do běžného života
  - sami si zvolíte ošetřované oblasti obličeje
 • Naprosto bezpečný a rychlý zákrok
  - ambulantní ošetření v lokálním znecitlivění
  - aplikace trvá jen pár minut
 • Klademe důraz na přirozenost 
  - pokožka bez vrásek je viditelně uvolněnější a svěží
 • Dlouhodobý účinek zajišťující přirozený vzhled
  - jak při prvních projevech vzniku vrásek
  - tak při redukci již vzniklých vrásek
  - opakováním se účinek prodlužuje 
  - bez ztráty přirozené mimiky

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Počet potřebných poukazů na ošetření jednotlivých oblastí obličeje je uveden v nabídce
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci s lékařem
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál (Hyamira® 1 ml)
  - samotný zákrok
  - případné kontroly po zákroku
 • Certifikované materiály nejvyšší kvality Hyamira®
 • Schválené Státním zdravotním ústavem
 • Vyrobeno v EU
 • Bez nežádoucích účinků a bez alergických reakcí
 • Pozor! Levné preparáty s kyselinou hyaluronovou nemají dostatečný a dlouhotrvající účinek a mohou poškodit lidské zdraví

 

 

Nové prémiové dermální výplně vrásek Hyamira® zaručují 100 % jistotu účinku. 

U Hyamira® je kyselina hyaluronová velmi silně zasíťována. Drží tedy tvar ve všech oblastech.

Pokud se chcete se zbavit vrásek, nebo doplnit objem tváří, případně dodat svým rtům neodolatelnou ženskost, teď nastal ten správný čas! Vyzkoušejte nejúčinnější a nejrychlejší metodu, jak odstranit vrásky!

Aplikaci dermálních výplní u nás provádí světově uznávaný dermatolog MUDr. Larisa Sedláčková (více o lékaři zde), MUDr. Karin Forgáčová (více o lékaři zde) a špičkový český plastický chirurg MUDr. Aneta Krajcová (více informací o lékaři zde)

Svěřte se výhradně do rukou zkušeného lékaře, který zná důkladně anatomii a také účinky kyseliny hyaluronové. Víme, že klienti mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Po konzultaci s lékařem je možno vybrat pro klienta i jiný typ výplně, která by byla pro zákrok a výsledný efekt nejvhodnější. 

Ačkoliv jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, celkové akutní virové nebo bakteriální onemocnění, či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci dermálních výplní podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Které oblasti si můžete nechat ošetřit?

Nejčastěji se pomocí aplikace dermálních výplní řeší hluboké vrásky, a to zejména nosoretní rýhy, vrásky kolem očí a úst nebo na čele a tvářích. Kromě vrásek lze pomocí dermálních výplní řešit také tmavé kruhy či váčky pod očima a nežádoucí úbytek tkáně kdekoliv po těle. Velice populární je taktéž neinvazivní tvarování rtů či nosu, jež je prostřednictvím dermálních výplní možné provádět zcela ambulantně a bez jakékoliv rekonvalescence.

Podle počtu poukazů si sami zvolíte ošetřované oblasti vašeho obličeje.

Za 1 poukaz lze komplexně ošetřit jednu až dvě z níže uvedených oblastí:

 • vyhlazení nosoretních rýh
 • korekce vějířků kolem oči
 • vpadlé kruhy pod očima
 • hluboké vrásky mezi obočím
 • hluboké vrásky na čele
 • modelace plných tváří
 • vyhlazení nosoretních rýh
 • korekce nosu
 • zvednutí ústních koutků
 • modelace ustupující brady
 • vyrovnání kontury dolní čelisti
 • zvýraznění kontury a zvětšení objemu rtů
 • vyplňování jednotlivých vrásek na tvářích a kolem úst

Po dvacátém roce života se začíná z těla pozvolna vytrácet kolagen, který pokožku vypíná a vyplňuje, a začínají se tvořit první vrásky.

Nějakou dobu se jim dá vzdorovat pomocí přírodních metod. Pokud běžná péče už nezabírá, nebojte se hledat řešení v moderní estetické chirurgii.

Nabízíme mnoho způsobů, jak se vrásek zbavit rychle a efektivně!

Tvorba vrásek je závislá na vašich genetických dispozicích. Dříve se tvoří lidem se suchou pletí, postupem času se ale nevyhnou nikomu. I když budete pravidelně používat kvalitní kosmetiku, zdravě jíst, hodně pít a samozřejmě nekouřit, tvorbu vrásek zpomalíte, ale rozhodně nezastavíte.

Naštěstí naše moderní estetická medicína nabízí řadu prostředků, jak proti příznakům stárnutí pleti bojovat ještě účinněji. Existují efektivní metody, které dokáží stimulovat kožní buňky a znovu nastartovat tvorbu přirozeného kolagenu.

Hluboké mimické vrásky se dají vyplnit různými výplněmi, zejména kyselinou hyaluronovou.

Co je kyselina hyaluronová?

Látka přirozená našemu tělu, zodpovědná za hydrataci kůže. Aplikace této látky je zcela bezpečná, nealergenní, bez vzniku pozdějších možných komplikací, z tohoto důvodu je v estetické medicíně natolik oblíbená. Pokud si přejete vyplnit jednotlivé vrásky nebo jen dodat objem určitým partiím bez jakékoliv rekonvalescence, je ošetření kyselinou hyaluronovou vhodné právě pro vás.

Jak kyselina hyaluronová funguje?

Přímou aplikací do vrásek dochází k jejich okamžitému vyhlazení, aplikací do hlubších vrtev kůže k vyplnění podkoží a získání žádaného objemu. Změna je viditelná ihned. Efekt trvá dle použití produktu až 18 měsíců, poté je kyselina hyaluronová v našem těle pozvolna pomocí enzymů odbourávána. Produkt je možné kdykoliv dle potřeby doplnit.

Aplikace dermálních výplní podrobně.

Dermální výplň je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové, která je lidskému tělu zcela přirozená. Aplikace drobného množství tohoto materiálu efektivně vyrovná veškeré prohlubně v pokožce (tj. hluboké vrásky a rýhy), doplní objem tam, kde se vytratil, případně tam, kde by ho klient rád viděl trochu více (např. při modelaci rtů) a obličeji vrátí přirozený mladistvý vzhled.

Aplikace se provádí tenkou jehličkou, netrvá déle než 10 minut. Bezprostředně po zákroku může být na kůži patrné mírné zarudnutí, které ale můžete zakrýt make-upem a navrátit se do běžného pracovního dne, není třeba žádné rekonvalescence. U klientů užívajících léky na ředění krve je možné očekávat vznik malých hematomů (modřinek). Po aplikaci výplní nedoporučujeme v prvních dnech po zákroku pobyt v sauně, bazénu a zvýšenou fyzickou námahu.

Proč je kyselina hyaluronová tak populární?

V 60. letech minulého století se s ní léčily popáleniny a kožní vředy, od let sedmdesátých ji používají i oční chirurgové a nově se přidává i do očních kapek a roztoků na kontaktní čočky. Kromě farmaceutů a lékařů si ale kyselinu hyaluronovou oblíbil taky kosmetický průmysl.

V posledních letech se kyselina, která je v organismu přítomná většinou ve formě soli, stala jednou z nejčastěji používaných látek v přípravcích proti stárnutí pleti (najdeme ji už dokonce v sérech na vlasy a nehty). Kromě toho, že má hojivý účinek a podporuje pružnost pleti, umí totiž maximálně hydratovat, shodují se experti. Její molekuly mají totiž výjimečnou schopnost vázat vodu.

Značka Hyamira® získala silnou pozici na estetických klinikách a je již přítomna v 80 zemích po celém světě.

Jedná se o inovativní dermální výplně vyráběné známou společností Apharm v Itálii.

Apharm je dynamicky se rozvíjející farmaliceutická společnost jejíž hlavní činností je výzkum a vývoj nových produktů a registrace inovativních patentů - působí v nejdůležitějších lékařských oborech.

Proč Hyamira®?

Čím nižší je koncentrace BDDE, tím vyšší je kvalita kyseliny hyaluronové. V současné době se výrobci snaží přinést na trh maximálně čistou kyselinu hyaluronovou a snížit množství BDDE na minimum. BDDE (Butanediol diglycidyl ether) se používá k navázání řetězců kyseliny hyaluronové k sobě a k přeměně kapalného roztoku na gel. Koncentrace BDDE je jednou z klíčových charakteristik, protože na ní závisí četnost komplikací po zákroku. 

Koncentrace BDDE u výpní Hyamira® je nižší než 0,5 ppm! To je nejméně na evropském trhu. Nízká koncentrace butandio diglycidyletheru umožňuje pravidelné používání dermálních výpní Hyamira® bez obav z toxických účinků na tělo klienta. Velké množství BDDE v materiálech založených na kyselině hyaluronové (rovné 1 nebo více jednotkám) z nich činí nebezpečný produkt pro práci kvůli jejich toxicitě.

Vysoká molekulová hmotnost. 

Důležitou charakteristikou kyseliny hyaluronové je její molekulová hmotnost. Biologické účinky kyseliny hyaluronové, například restrukturalizační a antioxidanční, závisí na molekulové hmotnosti. 

Pokud jde o kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulovou hmotností, jejím základním účinkem je zajištění hydratace tkáně, výměna vody mezi buňkami a extracelulární matricí, zachování viskoelastických vlastností tkání a zajíštění objemu. 

Viskoelastická výplň Hyamira® je navržena pro maximální účinek při zachování přirozené proporce obličeje. Díky svým reologickým vlastnostem je výplň ideálně rozložená v tkáních a udržuje přirozené objemy obličeje, a to jak staticky, tak i dynamicky.

Svým složením jsou výplně Hyamira® absorbovány v závislosti na hloubce infiltrace. Díky tomu můžeme zaručit přirozený a zářivý vzhled obličeje.

Nové dermální výplně vrásek recenze a zkušenosti

Monika

Velice rychlé ošetření s okamžitě viditelným výsledkem. Doporučuji.

Dana Hájková

Na zákrok jsem šla kvůli neprijemné vrásce na čele, která ihned zmizela.

Jessi

S výsledkem jsem také moc spokojená. Vrásky odstraněny a pleť je krásně rozzářená.

Tereza

U paní doktorky jsem podstoupila výplň rtů a z výsledků jsem nadšená. Rty jsou plnější a vypadají velmi přirozeně.

Petr Doubrava

Příjemná obsluha, paní doktorka velmi milá. Vše proběhlo v pořádku. Doporučuji!

Gabča

Naprostá profesionalita :-)

Tereza J.

Všichni se tam chovají moc mile a ochotně. Určitě doporučuji.

Alice

S paní doktorkou L. Sedláčkovou jsem maximálně spokojená! Je to opravdový profesionál s šikovnýma rukama a estetickým cítěním a zároveň milý a ochotný člověk, který vám poradí, co je pro vás nejlepší...

dominika

příjemná profesionální lékařka, skvělé jednání, vždy se budu ráda vracet

Karel

Vřele doporučuji.

Petra 36 let

Nechala jsem si udelat vyplne a mezonite a efekt je zkutecne neuveritelny, vypadam hnedka o 10 let mladsi.

Sandra

Na klinice Swiss dokážou poradit i vysvětlit... nekladou důraz jen na zisk, ale na klienta!!! Moc mi pomohli a určitě se k nim budu vracet.

Marie - Kladno

Jsem dlouholetou spokojenou zákaznicí - touto cestu bych chtěla poděkovat za výbornou péči. Ve svých 68 letech vypadám stále dobře avšak rozumně ke svému věku.

Iveta

Ošetření bylo bezbolestný a rychlý s pěkným výsledkem :-)

Františka Maříková

Dobrý den, jednání na klinice na vysoké úrovni. Dobrá zkušenost s dobrým výsledkem.

Věrka

Pro tento zákrok jsem se rozhodla v 76 letech a nelituji.

Veronika

Skvělá práce paní doktorky a vstřícný personál.

Lída Jarská

Jsem nadmíru spokojená. Už nemám ten nepříjemný pocit při pohledu do zrcadla :D

Eva a Jakub

Společně s přítelem jsem byla na výplních nosoretek a očí. S výsledkem jsme oba velmi spojeni. Touto cestou ještě jednou děkuji paní doktorce.

Sarah

Maximálna spokojnosť. U pána doktora som podstúpila Hyamiru.

tamara

maličko jsem se bála bolesti, ale úplně zbytečně (ošetření bylo naprosto bezbolestné) a paní doktorka byla super

Marika Křížová

Po zákroku se cítím omlazena o deset let.

Julie

Chodím 1x ročně na výplně. Zákrok proveden opět perfektně.

Jana

Podstoupila jsem vyplň kruhů pod očima. Byl to můj první zákrok a jsem spokojená.

helena

s výsledkem zákroku jsem spokojená

Koczikova

Bola som a som veľmi spokojná.

Staška

S procedurou jsem opravdu spokojena, protože efekt omlazení je přirozený.

Honza Rada

Absolutně spokojen po všech stránkách.

Marta

Nádherné prostředí, vstřícnost, ochota, co víc si přát.

Štěpánka Stodolová

Rychle objednání,kvalitní pece,dostupná cena.Velmi doporučuji.

hedvika

se zákrokem s velmi spokojená, všem doporučuji

Lada

Vyplne Hyamira velmi dobre a dlouho drzi. Patri podle me k nejlepsim na trhu.

Jitka

Dobrý den, v úterý jsem byla u vás v Praze v 15:00 na výplních Hyamira.Jsem moc spokojená s výsledkem a  plánuji si dokoupit ještě alespoň jeden kupon.

KLÁRA

JSEM TÝDEN PO VÝPLNI A VÝSLEDEK UPLNĚ ÚŽASNÝ!!

Rita S.

Obličej krásnější během chvíle, co víc si přát, až budu potřebovat vím kam se obrátit, zde s vámi jednají jako s člověkem.

Jiřina Slaná

krásné prostředí ..příjemné lékařky ..byla jsem velmi spokojená..a myslím že vysledek bude perfektní

Dida

Byla jsem na vyplněni povadlých koutků a musím říci, že tak krásně odvedenou práci, jsem už dlouho neviděla. Mé koutky vypadají jako kdysi. Paní doktorka je úžasná žena, která Vám přesně řekne co potřebujete.

Iva

Perfektní výsledek, skvělá práce paní doktorky Larisy Sedláčková. Výplň horního rtu, díky tomuto vypnutí kůže mezi nosem a rtem + koutky úst. Chodím do Swiss Esthetic pravidelně a jsem vždy spokojena. Moc děkuji i za moji sestru!

Jarmila

Byla jsem u paní MUDr.Forgacove.Ocenuji velice profesionální přístup,velice příjemná lékařka,která mi poradila,co se pro mne hodí.S ošetřením jsem velmi spokojená.Dekuji.

Milena

Z výplní Hyamira jsem nadšená. Velmi děkuji paní doktorce Sedláčkové.

Hana Lyachova

Nedávno jsem absolvovala výplně vrásek u paní doktorky Sedláčkové jsem velice spokojená,pleť je krásně vypnutá. Paní doktorka je velice příjemná a vše vysvětlí na velké profesionální úrovni. Děkuji

Hanka

Tímto bych chtěla velice poděkovat panu MUDr Siakelovi, za profesionální, milý a lidský přístup. S výsledkem jsem velmi spokojená a už se těším na další návštěvu. Ještě jednou velké díky, pane doktore.

Vaše recenze

Nové dermální výplně vrásek diskuze

 • Lucie Reply
  Platí poukazy i na klinice v Brně?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční ceny (poukazy) platí v Praze, Brně i Bratislavě.
   • Lucie Reply
    Děkuji za rychlou odpoved.
   • Jiřinka Reply
    Tak z Jihlavy do Prahy nebo do Brna? Babo rad...
 • Tom Reply
  Dobrý den, je ošetření vhodné i pro muže?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, ošetření je vhodné pro ženy i muže.
   • aleš Reply
    tome, já jsem už byl a mohu doporučit
 • nada Reply
  mohu jít na osetreni i v 65 letech?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření můžete bez obav podstoupit i Vy. Budeme se na Vás těšit a věříme, že budete spokojena.
   • Marie Reply
    65 let? To není žádny věk, to mě je mnohem více a služeb využívám hojně, přeci krásná babička je v našem věku to nejdulezitejsi.
 • Lucie Reply
  Jak vypadá obličej bezprostředně po aplikaci?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.
   • Táňa Reply
    Není čeho se bát, vše probíhá rychle, bezbolestně a bez známek po aplikaci.
 • Lenka Reply
  Prosím, jak se mám objednat? Poukaz jsem zakoupila.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, objednat se můžete telefonicky nebo emailem.
 • Karla Reply
  Máte otevřeno i o víkendu? Pojedu k Vám přes 170 km.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, máme i pracovní soboty (9 - 15 hodin).
   • Iveta Reply
    Soboty rádá využiju i já :-)
   • Iveta Reply
    Soboty rádá využiju i já :-)
 • Monika Reply
  Ošetření rychlé a bezbolestné. Výsledek byl hned vidět.

Váš komentář

Rychlý dotaz