Získejte dodatečnou SLEVU 17 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Mikrojehličková radiofrekvence

Bezpečné ošetření obličeje i těla

(15 Recenzí)

Trápí vás vrásky, ochablá pokožka, strie, jizvičky, pigmentace, či rozšířené póry?

156x již objednalo

 

O nabídce:

 • Novinka 2024: Mikrojehličková radiofrekvence Recell Ice
 • Rychlé a bezbolestné ošetření s krátkou rekonvalescencí
 • Bezpečná metoda nechirurgického omlazení pokožky
 • Exkluzivní prémiový přístroj Recell Ice 2MHz RF
 • Zákrok lze aplikovat kdekoliv na těle:
  - obličej, krk, dekolt, břicho, hýždě, kolena, stehna, atd.
 • Efekt po zákroku vydrží ve vysoké kvalitě několik let
 • Co můžete od ošetření očekávat?
  - Zpevnění ochablé kůže na obličeji i těle
  (stimulace tvorby kolagenu a elastinu)
  - Redukce vrásek a jemných linek
  (vhodné i pro jemné okolí očí či úst)
  - Zpevnění kontur obličeje
  (zpevnění pokožky na krku a čelisti)
  - Zjemnění jizev po akné nebo strií
  (celkové zlepšení textury pokožky)
 • Akční zaváděcí cena 11.900,- Kč
 • V ceně je ošetření jedné partie:
  - celý obličej
  - krk + dekolt
  - břicho
  - hýždě, nebo paže, či kolena
  - zadní nebo přední stehna
 • Výsledky:
  - bezpečné odstranění vrásek a zpevnění pokožky
  - ideální pro povadlé kontury čelisti a podbradku
  - lifting bez skalpelu s prokazatelnou účinností
  - nejúčinnější metoda v redukci jizev a bílých strií

  - odstranění rozšířených pórů
  - zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou
  - zesvětlení tmavých pigmentových skvrn
  - redukce celulitidy o 2-3 stupně

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • V ceně je ošetření jedné partie:
  - celý obličej
  - krk + dekolt
  - břicho
  - hýždě
  - zadní stehna
  - přední stehna
  - paže
  - hřbety rukou
  - kolena
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let


Mikrojehličková radiofrekvence (známá také jako Frakční radiofrekvence)

Každý stárne podle biologických hodin, které má nastaveny, tudíž nelze ovlivnit přirozené projevy, které se na těle postupně tvoří – ochablá pokožka, vrásčitá tvář, jizvy po akné, strie, či mimické vrásky. Dnes však lze za pomoci nové generace mikrojehličkové radiofrekvence opětovně zpevnit tělo, zbavit se vrásek a vyhladit nerovnosti na kůži.

Cílem této metody je ošetření vrásek a vypnutí pleti bez zdravotních rizik, s minimální rekonvalescencí. Ošetření je možné provádět na celém těle včetně obličeje a očního okolí. Mikrojehličková radiofrekvence je vhodná i na řešení vrásek, strií, jizev po akné a celulitidy.

Výhodou ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí je možnost jejího provádění po celý rok.

Dvojitá síla pro vaši krásu

Spojením mikrojehliček a radiofrekvence dosahujeme výjimečných výsledků v omlazení pokožky. Tato synergická metoda umožňuje cílenému teplu proniknout do hlubokých vrstev kůže, čímž podporuje tvorbu kolagenu a zvyšuje pevnost a pružnost pleti.

Mikrojehličková radiofrekvence se stala celosvětovým hitem v omlazení pokožky. Multifunkční ošetření využívá synergického efektu mikrojehličkování a pokročilé radiofrekvence. Společně proniknou hluboko do podkoží, kde účinně stimulují produkci kolagenu a elastinu. Tím dochází k redukci vrásek, pozvednutí kontur obličeje, zpevnění pokožky na těle, nebo ke zjemnění strií a jizviček. Metoda mikrojehličkové radiofrekvence Recell Ice je bezpečné, nechirurgické ošetření obličeje i těla. Její omlazující účinky jsou přitom natolik viditelné, že stačí jedna návštěva pro viditelné zlepšení.

Princip ošetření

Účinek radiofrekvence spočívá ve využití energie vznikající spojením kladných a záporných elektrod. Energetický tok se ve tkáni přeměňuje na teplo a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží.

Princip aplikace mikrojehličkové radiofrekvence spočívá ve stimulaci růstu vlastních kolagenových a elastinových vláken. K maximálnímu uvolnění tepelné energie dochází v hlubších vrstvách kůže, povrch pokožky je tak téměř intaktní a rekonvalescence (na rozdíl od starších typů radiofrekvencí) minimální. Teplo způsobí zatažení kolagenových vláken a zánětlivá reakce nastartuje produkci nového, pevného kolagenu. Efekt se projeví vypnutím vrásek v obličeji a vypnutím kontur obličeje připomínající lifting.

Hlavní výhody mikrojehličkové radiofrekvence:

 • Bezpečné, nechirurgické ošetření obličeje i těla
 • Lze aplikovat na většinu tělesných partií
 • Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu
 • Rychle a účinně omlazuje a vypíná pleť
 • Vhodné také pro ošetření očního okolí, úst nebo čela
 • Zpevnění kontur čelisti a pokožky na krku či dekoltu
 • Zjemnění jizev po akné, strií a celkové zlepšení textury pleti
 • Zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou
 • Pro viditelné zlepšení stačí jedna až dvě návštěvy
 • Bezpečné a účinné ošetření pro všechny fototypy kůže

Průběh ošetření

Konzultace před ošetřením je základem dobrého výsledku. V případě, že nejsou žádné překážky pro provedení ošetření, je možné mikrojehličkovou radiofrekvenci podstoupit hned při první konzultaci.

Zákrok je ambulantní, mini-invazivní a prémií je jeho vysoká účinnost. Před zákrokem se ošetřovaná oblast znecitliví pomocí krému nebo absolutní novinkou - Kryoanestezií. 

Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých (pozlacených) mikrojehliček do přesně stanovené hloubky v podkoží (přímo ke kolagenním vláknům). Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu a elastinu.

Ošetření obvykle trvá 20 až 45 minut v závislosti na velikosti ošetřované plochy. Zatímco běžná mikrojehličková terapie obvykle proniká do hloubky 0,25 až 1,5 milimetru, Recell Ice umožnuje ošetřit pokožku dle potřeby do hloubky od 0,5 mm až 5 mm. Nemusíte se obávat jizev nebo jiného poškození pokožky, a to díky vakuové technologii, která zabezpečí maximálně přesné ošetření.

Jak vypadají jehličky?

Jednorázový sterilní nástavec čítá 10, 25 nebo 36 mikrojehliček s vpichem 0,5–5 mm (dle ošetřované oblasti a stavu pokožky). Tepelná energie, a to až 35J, vychází z konců jehliček ve zvolené hloubce. Teplo tedy neprochází svrchní vrstvou pokožky (epidermem), a tudíž ho nepoškozuje.

Po ošetření

Jedná se o zcela bezpečnou metodu, jejíž výhodou je krátká doba zotavení. Ihned po ošetření se může dostavit pocit lehkého pálení, pnutí pokožky a začervenání. Tento diskomfort ale samovolně odezní do pár hodin. Mírné otoky či stroupky pak zmizí zpravidla do 24 hodin. V závislosti na velikosti ošetřované plochy a typu řešeného kožního problému je zákrok případně opakován, s časovým rozestupem přibližně měsíc. Konečný účinek trvá až několik let.

Nejčastěji ošetřované partie:

 • Zpevnění ochablé kůže a redukce vrásek na obličeji, krku a dekoltu
 • Redukce podbradku a syslíků
 • Řešení jemných partií okolo očí či rtů
 • Povislá pokožka paží, nebo kolen, či hýždí
 • Nechirurgické řešení břicha pro maminky po porodu (mommy makeover)
 • Kromě toho působí také i na již dávné, třeba i dříve redukované, strie a jizvičky

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření se objeví zarudnutí ošetřované plochy, které přetrvá několik hodin. V porovnání s jinými frakčními technikami je rekonvalescence minimální a umožňuje se rychle vrátit k běžným aktivitám. Mohou se objevit ministroupečky, které násilím neodstraňujte a nechte volně vyloupnout. Druhý den můžete použít make-up a ošetřovat pleť běžným způsobem.

K běžným aktivitám je možné se vrátit téměř okamžitě. Pro urychlení hojení je vhodné vynechat cvičení nebo namáhavé aktivity po dobu 48 hodin. Doporučuje se také vynechat saunování po dobu jednoho týdne. Ošetřovanou oblast je důležité chránit před sluníčkem po dobu minimálně 14 dní a používat ochranu s vysokým SPF faktorem.

Efekt mikrojehličkové radiofrekvence se dostavuje spolu s nastartováním tvorby kolagenu a elastinu v podkoží. Kůže se postupně zpevňuje a vypíná, zlepšuje se také textura pokožky nebo pigmentace. První viditelné výsledky lze pozorovat ihned po ošetření. Finální efekt je dlouhodobý a plně se projeví za 2-3 měsíce. V případě potřeby a pro umocnění efektu omlazení je možné proceduru zopakovat s rozestupem 1-2 měsíců.

Je mikrojehličková radiofrekvence bolestivá?

Klienti zákrok popisují tak, že cítí drobné štípnutí a následný pocit tepla. Pro citlivější klienty můžeme využít lokální anestetický krém nebo absolutní novinku - Kryoanestezii.

Odstraní mikrojehličková radiofrekvence strie?

Strie není možné 100 % odstranit žádnou metodou, ale v případě ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí dochází k velmi efektivnímu zjemnění jejich vzhledu.

Donedávna se problém strií dal pouze mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové radiofrekvence Recell Ice. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete velmi unešeni.

Odstraní mikrojehličková radiofrekvence jizvy po akné?

Při ošetření pomocí mikrojehličkové radiofrekvence je možné jizvy velmi příznivě vyhladit. Výsledek záleží na počátečním stavu jizvy.

Co vše je třeba dodržovat po mikrojehličkové radiofrekvenci?

Po ošetření je nutné na 2 dny vynechat fyzickou aktivitu. Zhruba na 2-3 týdny se vyhýbejte bazénům, soláriím a saunám. Pokožku je vhodné promazávat speciálními hojivými krémy, které je možné u nás zakoupit za symbolickou cenu 199 Kč.

Efekt mikrojehličkové radiofrekvence

Účinky radiofrekvence bývají velmi příznivé a brzy viditelné. Počet opakování je ovlivněno ošetřovanou partií, věkem klienta a rozsahem zákroku.

 • K omlazení a vypnutí pleti, ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu a elastinu se doporučuje 1 sezení.
 • Na jizvy (např. po akné) a strie se doporučují 1-3 sezení v intervalu jedna aplikace za měsíc.
 • Na zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích či kolenou se doporučují 1-3 sezení v intervalu jedna aplikace za měsíc.
 • S drobnými problémy, jako jsou vrásky, ochablá pokožka, jizvičky, pigmentace, či rozšířené póry, stačí zpravidla 1 sezení.
 • U hlubokých vrásek a velmi ochablé pleti se doporučují 2-3 sezení.

Proč právě mikrojehličková radiofrekvence dokáže takové divy?

Jedině s mikrojehličkovou radiofrekvencí dosáhneme vynikajících a trvalých výsledků. Okamžitě po ošetření je na kůži viditelná proměna, získáte omlazenou pokožku, dochází ke zredukování nežádoucích kožních problémů. Na rozdíl od jiných radiofrekvenčních estetických ošetření, která nejsou dostatečně výkonná a nelze u nich monitorovat hloubkovou teplotu, tudíž dochází ke zřetelným vedlejším účinkům, je tato ojedinělá a prémiová metoda schopna účinně ovládat sílu tepelné energie do přesně určené hloubky v podkoží bez rizik a poškození svrchní vrstvy kůže.

Mikrojehličková radiofrekvence bývá vhodnou vyplňující mezerou mezi frakčním laserem a faceliftingem.

Ošetření s mikrojehličkovou radiofrekvencí lze provádět po celý rok bez výhrad, dle genetických dispozic je zákrok určen pro dospělé bez omezení věku.

Vždy sdělte svému ošetřujícímu lékaři všechna vaše zdravotní omezení a léky, které užíváte. Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Ošetření nelze provádět v případě, že má klient kardiostimulátor.

Mikrojehličková radiofrekvence recenze a zkušenosti

Alena 52 let

Dobrý den, podstoupila jsem na oblast obličeje, dekoltu a břicha. Začnu postupně. obličej je po ošetření hezky vypnutý a vrásky výrazně zmírněny, plet působí mnohem mladistvěji. Dekolt, se kterým jsem mela dlouhodobě problém má podobné výsledky. Velice jsem byla překvapena s výsledky na bříšku, kde se pokožka nejen vypla (zmizela celulitida), ale zároveň se redukovaly i strie. Vřele doporučuji.

Káťa

Podstoupila jsem na obličej a bříško, obě oblasti prošly obrovskou změnou.. Nelituji investice, která se vyplatila.

tereza holamová

velice účinné ošetření

Erika

Jsem naprosto spokojená se zákrokem, s cenou i celkový úžasným přístupem. Před zákrokem jsem byla důkladně a dopodrobna seznámena celkovým postupem. S celkovým efektem ošetření jsem moc spojená.

Jára

Byl jsem přímo nadšený! Vše bylo perfektní. Až teda na to, že mě pan doktor Siakel vzal o 10 minut později na řadu. Ale zase se pečlivě věnoval.

Frydová

Musím vyzdvihnout kliniku v Brně. Měla jsem možnost navštívit dvě kliniky a v Brně byl servis recepce výrazně lepší nežli v Praze. S výsledkem jsem maximálně spokojená a uvažuji na této klinice v budoucnu o dalších zákrocích. Dekuji

Niky

Nejlepsi,co jsem kdy zažila a podstoupila.Vše na nejvyšší urovni.Vsem vřele doporučuji.

Šárka

Od prvního vstupu do poslední kontroly všechno perfektní. Prostředí krásné a čisté, personál milý, ochotný a výsledek naprosto skvělý. Kdybych plánovala další zákrok, určitě bych neměnila. Děkuji!

Katarina

Odporucam naozaj vsetkym. Bola som maximalne spokojna so vsetkym, s pristupom vsetkych zamestnancov bez rozdielu, vsetci boli velmi mili. S vysledkom som nadmieru spokojna. Keby si mam znova vybrat kliniku na nejaky zakrok, tak urcite si vyberem zase tu vasu.

Vlaďka

Ošetření vyřešilo jak povadlost pleti, tak vrásky. Aplikace rychlá a bezbolestná

Danča 47 let

Po dětech jsem se rozhodla pro úpravu bříška. I když jsem původně přemýšlela o plastice, jsem ráda, že jsem zvolila zákrok bez narkózy. Perfektně si nyní užívám plavky i letní topy, které bych si dřív netroufla nosit a i manžel je naprosto nadšený:)

Hanka

Profesionalita ,vstřícnost, příjemné chování, super výsledek. Velice doporučuji.

Julie Hworesky

Dobrý den, byla jsem na mikrojehličkové radiofrekvenci. Klinika je výborná jak po stránce lidské v přístupu k pacientovi, tak po stránce lékařské odbornosti, která je na vynikající úrovni. Děkuji tímto ještě jednou celému kolektivu a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.

K

Skvělý přístup,milá komunikace,super výsledek.

Lenka

Včera jsem podstoupila ošetření, bylo velmi rychlé a vše proběhlo jak mělo. Nemám co vytknout. Díky. Zdraví Lenka

Vaše recenze

Mikrojehličková radiofrekvence diskuze

 • Ota Reply
  Je vhodné i pro manželku 63 let? Děkuji.
  • Petr Reply
   Dobrý den, ošetření můžeme doporučit, pevně věříme, že Vaše manželka bude plně spokojena.
   • Lída Reply
    Dd, já jsem byla v 70+, takže to určitě funguje :-) Osobní zkušenost...
 • Karin Reply
  Dobrý den, provádíte v Brně?
  • Swiss Esthetic Reply
   Dobrý den, ošetření provádíme i v Brně.
 • petra Reply
  má někdo zkušenosti????
  • Daniela Reply
   Na ošetření jsem byla minulý týden a sem velmi spokojena. Za mě mohu doporučit. Petra 47 let.
   • Kikina Reply
    A kolik nití bylo aplikováno?
    • Daniela Reply
     No... bylo jich 30 celkem. Dělali jsme toho dost s panem doktorem.
  • Radka Reply
   Ošetření krásně vypne, pleť vypadá pak zdravě a mladě.
  • Věra Reply
   Doporučuju doktora Splouchala. Perfektní přístup a výsledek.
  • helča Reply
   za mě docela dobrý,urcite lepsi nez vyplne!
   • Galina Reply
    dobri ošetreno veliký spokojen
 • Simona Reply
  užívám lék Helicid, je to kontraindikace?
  • Swiss Esthetic Reply
   Dobrý večer, uvedený lék nepatří mezi kontraindikace.
   • TH Reply
    To beru i já, to je okey.
 • HNK Reply
  Zdravím dá se u vas v Praze zaparkovat? Díky
  • Swiss Esthetic Reply
   Dobrý den, parkovat můžete přímo před klinikou nebo v garážích pod klinikou.
  • monča Reply
   jj zaparkovat se tam dá

Váš komentář

Rychlý dotaz