Získejte letní slevu 19 % na všechny zákroky! Slevový kód: LETO

Akce: Laserová liposukce Verjú

Akce 5+1 ZDARMA!

(34 Recenzí)

V ceně je ošetření celého těla. Účinky jsou srovnatelné s chirurgickou liposukcí.

98x již objednalo

 

O nabídce:

 • Novinka pro rok 2024: Revoluční laserová liposukce Verjú
 • Jsme jedno ze dvou akreditovaných pracovišť, které v České republice provozuje laserovou liposukci Verjú
 • Získejte měřitelné výsledky téměř okamžitě po ošetření
  - výsledky jsou permanentní a bez JO-JO efektu
  - ošetření je komplexní (redukce tuků i celulitidy)
  - účinky jsou srovnatelné s chirurgickou liposukcí
  - statisíce spokojených klientů v celé Evropě i USA
 • První laserová liposukce na světě, která získala certifikaci FDA za redukci obvodu a snížení objemu tuku
 • Laserová liposukce od společnost Erchonia o vlnové délce 532 nm
 • Efekt je na rozdíl od klasické tumescentní liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky
 • 5 + 1 ZDARMA!
 • Mimořádná cena jen 27.450,- Kč
 • Za 1 poukaz získáte kompletní kúru 6 ošetření (návštěv)
 • V rámci každé návštěvy vám ošetříme až 4 partie
 • Můžete využít i k ošetření "celého těla"
 • Přístroj s nejvíce klinickými studiemi v estetice
  - FDA za redukci obvodu a snížení objemu tuku
  - FDA za neinvazivní ošetření celulitidy
  - FDA za snížení obezity
 • Vynikající a jasně měřitelné výsledky
  - ošetření je výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků
 • Časově nenáročný zákrok
  - ošetření je prováděno ambulantně a není nutný pobyt na klinice
 • Velmi šetrná a absolutně bezpečná metoda
  - laser cílí výhradně na tukovou tkáň
 • Zcela bezbolestný zákrok
  - okamžité zotavení (žádná tvorba otoků a modřin)
 • Jasně prokazatelné výsledky za pouhé 2 týdny
  - redukuje tuk i centimetry

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - podle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Za 1 poukaz získáte 6 ošetření (návštěv)
 • V rámci každé návštěvy vám ošetříme až 4 partie
 • Můžete využít i k ošetření "celého těla"
 • 1 ošetření zakoupíte ZDE

              


 

 

Revoluční laserová liposukce Verju

Jsme jedno ze dvou akreditovaných pracovišť, které v České republice provozuje laserovou liposukci Verjú.

První laserová liposukce na světě, která získala certifikaci FDA za redukci obvodu, odstranění celulitidy a snížení objemu tuku.

Sníte o štíhlé a pevné postavě? Objevte to nejlepší z USA za posledních 10 let. Revoluční metoda laserové liposukce Verjú přemění vaše sny ve skutečnost. Ošetření bezbolestně zmenšuje objem těla a odstraňuje podkožní tuk bez chirurgického zákroku!


Efekt je narozdíl od klasické tumescentní liposukce rovnoměrný s dokonalým vypnutím pokožky.

Krásné a ploché bříško, dobře tvarované hýždě a stehna jsou snem většiny žen. A nejen ženy, i muži se dnes zajímají o formování postavy v estetické medicíně. A dnešní doba je skvělá v tom, že díky technice a technologiím je možné to, co bylo před několika lety nepředstavitelné - přímo nemožné.

Laserovou liposkcí Verjú lze řešit všechny problematické partie jako například břicho, boky, stehna, hýždě, záda ale díky preciznosti laseru také malé oblasti jako kolena, paže, prsa, lýtka či podbradek.

Objevte ověřené účinky laserové liposukce s nejvíce klinickými studiemi v estetice!

Všechny lasery a zařízení od společnosti Erchonia určeny pro laserové ošetření získaly ověření FDA pro použití na trhu nebo byly opatřeny vlastním certifikátem v souladu s regulacemi FDA.

 • FDA za redukci obvodu
 • FDA za neinvazivní ošetření celulitidy
 • FDA za snížení obezity


Proč si vybrat laserovou liposukci Verjú?

Pokud jste zkoušeli různé diety a cvičení a stále máte tuk a centimetry, kterých se nemůžete zbavit, pak nastal čas vyzkoušet laserovou liposukci Verjú. Získejte měřitelné výsledky za pouhé 2 týdny! Efektivita laserové liposukce Verjú byla prokázána v klinických studijích s nejpřísnějšími požadavky (Level 1). Sledovaní jedinci v této studii shodili díky laserové liposukci Verjú až více než 10 cm v oblastech břicha, boků a stehen.

Laserová liposukce Verjú se zaměří na vaše problémové partie a bezbolestně rozpustí tuk pod vaší kůži. Jakmile jsou lipidy uvolněny, tukové buňky se přirozeně smrsknou. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněné lipidy eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí.

Protože jsme našli způsob jak pracovat s přirozenými tělesnými procesy, metoda laseru Verjú je rychlá a bezbolestná. Na rozdíl od minimálně invazivních procedur nebo tradiční tumescentní liposukce, Verjú vám umožní pokračovat ve své každodenní činnosti bez jakéhokoliv přerušení či omezení.

S touto klinicky ověřenou, neinvazivní metodou tvarování postavy se budete cítit a vypadat lépe za méně než dva týdny:

 • účinnost je prokázána dlouhodobým výzkumem
 • jasně prokazatelné výsledky se dostavují za pouhé 2 týdny
 • ošetření redukuje tuk i centimetry
 • principy fungování laseru Verjú jsou popsány v 18 klinických studiích, ve kterých pacienti zhubli průměrně o 10,1 cm

Pozoruhodné obrázky pořízené elektronovým mikroskopem (metoda SEM) demostrují jak nízkoúrovňový laser Verjú o vlnové délce 532 nm uvolňuje tuk z tukových buněk, které se posléze zhroutí a tuková tkáň se zkapalní.


MUDr. Dinko Bagatin specialista obecné a plastické chirurgie
(referenční klinika Bagatin Záhřeb)

„Verjú studený laser je nejlepší alternativou chirurgické metody pro formování postavy, protože poskytuje vynikající výsledky redukce objemu tuku ve velmi krátkém časovém období a bez nutnosti rekonvalescence. Každému kdo se bojí operace doporučuji toto mimořádné ošetření.” www.poliklinikabagatin.hr

Eileen C. Comia, M.D. specialista interní medicíny
(zakladatelka a ředitelka Advanced Biomedical Treatment Center, Bloomfield, Connecticut, USA)

„Verjú pro mne znamená nejpřírodnější, zdravý a logický přístup jak rozpouštět tuk! Verjú je způsob jak nastartovat zdravý životní styl, protože vidíte okamžitě povzbudivé výsledky.” www.advbiomedtx.com

Dr. Jose Miguel Montero Garcia primář kliniky Discover Laser, Burnley, UK

„S lasermi pro modelaci postavy od společnosti Erchonia máme zkušenosti již téměr 3 roky a za tu dobu jsme viděli fantastické výsledky. Kvalita prováděných klinických studií úrovně 1 je zárukou pro každého zájemce. Vždy se snaží zlepšit již dosažené výsledky, jak je tomu v případě protokolu, který zvládnou snadno jak klinika, tak i pacient a který nově získal souhlas od FDA!”

Co získáte za jeden poukaz?

Za jeden poukaz získáte kompletní kúru 6 ošetření (návštěv). V rámci každé návštěvy vám ošetříme až 4 partie. Můžete využít i k ošetření "celého těla".

Jaké partie lze ošetřit?

Laserovou liposkcí Verjú lze řešit všechny problematické partie jako například břicho, boky, stehna, hýždě, záda ale díky preciznosti laseru také malé oblasti jako kolena, paže, prsa, lýtka či podbradek.

Jak laserová liposukce Verjú funguje?

Šest nízkoúrovňových laserů je umístěno nad zájmovou oblastí klienta. Energie fotonů z laseru vybudí tělové buňky a bezpečným způsobem uvolní mastné lipidy z tukových buněk - v důsledku čehož se tyto buňky svraští a zmenší svůj objem, takže dojde k redukci obvodu a projevu celulitidy. Poté se nastartuje váš lymfatický systém a uvolněný tuk bezpečně eliminuje. Část využije a promění na energii a část se z těla vyloučí. Laserový system Verjú současně zvyšuje kožní kolagen a stabilizuje fibrotický septa kolegen = v místě ošetření vypíná kůži.

Se zavedením laserového systemu Verjú jsme teď schopní dosáhnout lepších výsledků za kratší dobu ošetření. Verjú využívá upravené laserové diody, které emitují zelené světlo o vlnové délce 532 nm. To umožňuje ještě efektivnější neinvazivní ošetření za účelem tvarování postavy a prokazatelné zlepšení vzhledu celulitidy.

Jak dlouho ošetření trvá?

Laserový systém Verjú se skládá ze šesti laserových paprsků s nízkou úrovní, které se aplikují na zájmovou oblast klienta po dobu 40 minut. Ošetření probíhá ve třech jednoduchých krocích. Nejprve se identifikují oblasti s největším výskytem tuku a/nebo celulitidy, potom se diody umístí do polohy kolmo k zájmové oblasti a nakonec je na tuto oblast aplikován paprsek chladného zeleného laseru. Procedura nezpůsobuje žádnou bolest, nevyvolává zahřívání tkáně, žádné řezání a klient může bezprostředně po ní pokračovat ve svých denních aktivitách.

K čemu se laserová liposukce Verjú využívá?

Verjú laserový systém se používá k redukci obvodu zájmových oblastí a snížení výskytu celulitidy.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Získejte měřitelné výsledky téměř okamžitě po ošetření! Léto se blíží a jak bývá zvykem, tak necháváme vše na poslední chvíli. Pokud nemáte k dispozici již několik týdnů, ale jen dnů, tak je pro vás laserová liposukce Verju ideální volbou. 

Každé ošetření přináší výsledky! Jasně prokazatelné výsledky jsou viditelné už po jednom ošetření. Efekt ošetření je znatelný nejdéle do 14 dnů. Po této době je evidentní, jak klient na ošetření reaguje a může rozhodnout, jestli jsou nutná další sezení.

Pokud chcete dosáhnout maximálního efektu laserové liposukce Verju, pak se doporučuje 4-6 ošetření (dle velikosti tukové řasy klienta) v průběhu 2-5 týdnů.

Všichni klienti, kteří absolvovali 4-6 ošetření v rámci klinických studií zhubli průměrně o 10,1 cm! Vzhledem k tomu, že se jednalo o klinické hodnocení, žádný klient nebyl požádán, aby dodržoval jakoukoliv dietu a zabýval se sportovními aktivitami.

Efektivita laserové liposukce Verjú byla prokázána v klinických studijích s nejpřísnějšími požadavky (Level 1). K dosažení viditelných výsledků není nutná žádná dieta a cvičení, avšak pro váš maximální prospěch se doporučuje dodržovat zdravý životní styl a pro zlepšení cirkulace lymfatického systému je vhodné omezit diuretika (alkohol, káva), zvýšený pitný režim a fyzická aktivita alespoň o 20 %.


Jaké jsou výhody ošetření?

Klinické studie ukázaly významné snížení celkového obvodu pacienta, stejně jako znatelné snížení výskytu celulitidy. Na rozdíl od jiných metod zelená dioda laseru zvyšuje koncentraci kolagenu v dermální vrstvě a remodeluje kolagen uvnitř fibrotických přepážek. To dostává systém zelených diod před všechny jiné metody, které mají snahu řešit redukci obvodu a celulitidy.

Do jaké míry je ošetření bezpečné?

Laserový systém Verjú je zcela bezpečný. Jedinou nutnou prevencí je to, že pacient má nasazeny speciální brýle, které filtrují laserové světlo v průběhu zákroku.

Je ošetření bolestivé?

Laserový systém Verjú je zcela bezbolestný a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Jak dlouho trvá než dojde k zlepšení v oblasti redukce tuku a celulitidy?

Klient může očekávát první výsledky již za 3 dny po ošetření v závislosti na podpoře jeho lymfatického systému a rychlosti metabolismu.

Je ošetření vhodné i k redukci celulitidy?

Celulitidou je postiženo 90 % dospělých žen! Až do teď neexistovala ověřená neinvazivní procedura, která by pomáhala zlepšovat vzhled celulitidy. Laserový system Verjú od společnosti Erchonia je ověřenou možností, která pomůže s výskytem těch otravných důlků.


Jaké klinické studie byly provedeny v souvislosti s laserovou liposukcí Verjú?

Verjú byl podroben studijím s kontrolovaným placebo efektem, aby byla zjištěna jeho skutečná účinnost. V této studii dosáhl skvelých výsledků. Více se o těchto studiích můžete dozvědět zde.

Kontraindikace - existují nejaké podmínky, které by mi bránily v ošetření?

Neexistují žádné normou regulované kontraindikace, avšak zákroky se nedoporučují těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, výskytem rakoviny a poruchami imunitního systému (AIDS, HIV). Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme ošetření podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Sekundární kontraindikací je i aktivní Herpes Simplex (opar).

Existují nějaké komplikace po ošetření?

Nejsou známy žádné nepříznivé účinky laserové terapie. Laser z podstaty jeho navržení neprodukuje tepelo a nemění buněčnou strukturu. Laserové ozařování je neionizující, což znamená, že se neshromažďuje v tkáni.

Je potřeba si uvědomit, že tukové buňky, stejně jako všechny buňky v našem těle, komunikují jedna s druhou prostřednictvím řady nervových spojů. Verjú způsobuje, že naše tukové buňky ze sebe uvolní jejich tukový obsah, který se bezpečně odstraní z těla pomocí lymfatického systému. Tyto tukové buňky se pak znovu začnou chovat a fungovat jako zdravé hubené tukové buňky; začnou posílat správné informace do mozku, a co více, spustí komunikační kaskádu v celém tukovém orgánu, což způsobí, že i další tukové buňky začnou reagovat stejným způsobem, tj. začnou ze sebe uvolňovat jejich tukový obsah a jejich odpovědi na hormonální odezvu začnou být znovu pozitivní! Jinými slovy, potřebujeme, aby tukové buňky šířily tuto zprávu mezi sebou dál, a mohly se tak stát opět hubené. Verjú je neinvazivní řešení, nízko-úrovňová laserová terapie, která účinně pomáhá “resetovat” vaše tukové buňky do jejich zdravého hubeného stavu. Verjú je jediný zelený laser na světě, u kterého bylo klinicky prokázáno, že  jeho metoda účinně snižuje obvod pasu, boků a stehen a zlepšuje vzhled celulitidy.

Poskytujeme komplexní péči o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje stovky klientů.

 

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Naše klinika se snaží pomoci Vám starat se o své tělo, popřípadě odstranit časté estetické problémy pomocí moderních přístrojů. Při jednotlivých procedurách používáme zásadně vysoce kvalitní materiály.

Vyzkoušejte klinicky ověřenou neinvazivní metodu, která bezbolestně redukuje centimetry a poradí si i s těžko odstranitelným tělesným tukem. Verjú přináší revoluci v oblasti tvarování postavy. Metoda Verjú je bezpečná a efektivní, nevyžaduje žádné jehly, žádné řezání, žádnou dobu rekonvalescence.

Akce: Laserová liposukce Verjú recenze a zkušenosti

Dana

příjemné ošetření, které opravdu funguje

Iveta Řeháková

S výsledky ošetření jsem velmi spokojena. Ošetření splnilo to co nabízí.

katka t.

rychlé a efektivní... doporučuji!

NIKOL

KRÁTKÉ OBJEDNACÍ ČASY A MOC PŘÍJEMNÝ PERSONÁL, TO BYLY HLAVNÍ DŮVODY PROČ JSEM ZVOLILA SWISS :-)

Erika Machová

Výsledky po ošetření perfektní, shodila jsem za krátkou dobu několik "cm" i na váze.Personál příjemný,prostředí moderní a čisté.Jen jim zrovna nešel kávovar a tak dávám 1 hvezdičku v hodnocení dolu.Jinak jsem ale byla opravdu spokojena.

K. L.

jedina klinika kde pristroj Verju opravdu maji

Simona Plšková

Rychlé objednání na ošetření - doporučuji.

Lenka

Laserovou liposukci jsem podstoupila před 14 dny (zatím 4 ošetření z 6). Ošetření nebolí to je velké plus, po ošetření nemusíte nosit žádné stahující prádlo a můžete jít zpět třeba do práce nebo na nákup. Zaznamenala jsem úbytek 4-5 cm přes stehna a 6 cm přes pas. S tímto jsem byla naprosto spokojena. Jediná nevýhoda je cestování do Prahy, ale myslím, že se to vzhledem k výsledkům stejně vypaltilo.

helča 32

škoda že neberete kojící :/ po porodu by se mi to hodilo, tak třeba - snad pak

Daniela Mrkvičková

Velmi příjemné prostredi kliniky a moc milý personal (chodim na laserovou deplaci) a hlavně vždy spokojenost!

Kačka

To je snad první ošetření ktere funguje... za poslednich 5 let jsem byla na lipolaseru, kavitaci, vanquishu, radiofrekvenci... a vzdy bez vysledku... Pokud máte podobnou zkusenost tak doporučuju VERJU.

Marie

FDA certifikace

Dana Vlčková

mily pristup pani doktorky, dobra komunikacia, odborne prevedenie

Simona

Dělají svojí práci, tak jak mají, říkají co a jak budou dělat a vše vysvětlí.

Annie

All was great, highly recommend.

zdena

dobrá dostupnost od metra, vše jsem bez problému našla

Renča666

Báječný a "proklientský přístup", každá procedura byla před provedením vysvětlena, a dostala jsem i další doporučení.

Tom

Kvalitní práce i poučení. Tom

Laďka

Prijemne prostredi, mily personal.. brisko i stehna mam vyrazne zestihleny.

Táňa Prokopcová

Celkem jsem zatím absolvovala 4 ošetření a jsem moc spokojena :-) Výsledky se dostavily na všech ošetřovaných oblastech. Nejvíc jsem ztratila přes břicho /cca 6,5 cm/. Ošetření nebylo nepříjemné, jedná se o takovou relaxační proceduru což je byl hlavní důvod proč jsem dala přednost laserové liposukci Verjú před klasickou operační.

Lucka

velké PLUS za víkendové termíny

sára

rychlé objednání na ošetření, viditelné výsledky, jediná nevýhoda je omezení alkoholu 7 dnní po ošetření

Evča

Měla jsem technický problém s objednání na konkrétní den. Vaše pracovnice vše promptně vyřídila k mé naprosté spokojenosti.

Dáša

Určite to nebyla moje poslední návštěva kliniky Swiss. Milý a profesionální přístup a všechno mi bylo pěkně vysvětleno. Moc děkuji.

Katka 57 let

S postupným oddalováním jsem zatím podstoupila 3 sezení. Konečně se mi vrací má postava kterou jsem ztratila s přibývajícím věkem a třemi dětmi. Pan doktor je skvělý, na celé klinice se ke mně chovali super, doporučuji.

Svitková

Na vaši kliniku se vracím opakovaně. Jste zárukou kvality a výsledků. Vždy si u vás člověk připadá vážený, přesto, že není známou osobností.

Pazaranová

Klinika Swiss je krásna, čistá, s príjemným personálom a výbornou starostlivosťou. Maximálna spokojnosť a 100% doporučenie.

Gábina

Poprvé v životě jsem byla na nějakém zákroku a vůbec toho nelituji. Tak krásný výsledek jsem opravdu nečekala. Opět se vrátím a opravdu doporučuji všem.

Marek

Vysoká profesionalita , ošetření proběhlo v moderním a příjemném prostředí, špičkové vybavení, osobní přístup, doporučuji.

Dáša

Mohu vřele doporučit. Ve svých téměř 60 letech jsem podstoupila laserovou liposukci, do té doby pro mne zcela neznámý pojem, na který jsem čistě náhodou narazila na internetu. Pídila jsem se tedy po dalších informacích až jsem se dostala do kliniky Swiss. Bylo mi vše vysvětleno, a tak jsem se rozhodla .Rozhodně nelituji, jsem velmi spokojená. Tímto velmi děkuji.

Gina

dávám 5 hvězd z 5!

lukeš

bezbolestné, pouze laser na vás svítí, paráda

Romana

Byla jsem na prvním ošetření Verjú. Velice příjemně strávená hodinka. Paní provádějící ošetření velice sympatická, vše mi vysvětlila. Tak teď budu jenom čekat na výsledky.

Lenka Z

Hezký den všem. Jsem objednaná na tu tuto liposukci. Velmi se těším na 6 ošetření a jejich výsledek. Lehké přístrojové jemné omlazení obličeje mám už provedené. Těším se na další zkrášlení. Dofám, že to bude opět skvělá jemná práce. S přístupem na Vaší klinice jsem maximálně spokojena a velmi se zase těším. Lenka

Vaše recenze

Akce: Laserová liposukce Verjú diskuze

 • Jitka Reply
  Dobrý den, je mi teprve 19 let, ale mám velké špíčky na břichu i stehnech, otázka zni...... zda mohu v tomto veku na osetreni? Moc rada bych sla, protože mě ošetření moc zaujalo a četla jsem na nej samou chválu v zahranici.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Jitko, ošetření samozřejmě můžeme podstoupit i vy. Ošetření je vhodné pro ženy i muže již od 18 let. Věříme, že budete s výsledky spokojena a budeme se na Vás těšit.
   • Jitka Reply
    Také se budu těšit :-)
 • niky Reply
  chtěla bych se zeptat, zda po aplikaci nezůstane na ošetřovaném místě povolená pokožka?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, nemusíte se v žádném případě obávat, ošetření má příznivý vliv i na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže.
   • kacka Reply
    to je dobrá informace
   • Lenka Reply
    Taky mě tato otázka zajímala a jsem ráda, že to je řešeno současně.
 • MARIE Reply
  Zdravím, chtěla jsem se zeptat, zda to funguje i ve vyším věku 64 let?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Marie, rozsáhlé klinické studie neprokázaly snížení účinnosti do věku min. 75 let.
 • Sylva Reply
  Dobrý den je možné v jeden den udělat více partií ( břicho + "madla lásky" a podbradek a paže )? Děkuji za odpověď.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer paní Sylvo, v jeden den lze ošetřit všechny Vámi uvedené partie.
   • Sylva Reply
    Díky za info poukazy jsem zakoupila.
 • TEREZA Reply
  NO... VYPADA TO HODNE DOBRE, MÁTE NEKDO ZKUSENOSTI?
  • Radka Reply
   Zatím ne - Dnes zakoupeno a objednaná jsem už za 5 dní :-)))
  • Klára Reply
   U mě se dostavil úbytek váhy a lepší pokožka, a navíc se cítím také mnohem lépe, nejsem tak unavená a mám více energie.
  • Hanka Reply
   Ahoj Terezko, já byla cíleně na ošetření břicha a boků a mám dole dvě konfekční velikosti :) Rozhodně ošetření doporučuji.
 • Lily Reply
  Zkusenosti mam podobne jako vetsina zoufalýc žen. Vyzkousela jsem toho na hubnutí hodne a skutek utek... Pak mi kozarka doporucila tuto metodu, protoze ji provadeji lekari, rekla jsem si, ze by mohla fungovat a diky bohu prvni osetreni kde fakt pozoruju vysledky. Sice je drazsi, ale mam dole 6 cm pres bricho a to beru jako velky uspech po tech všech zklamaních z kryolipolýz a cavitací.
  • Petr Reply
   Tak jste mne žensky ukecely a pujdu to zkusit taky.
  • TEREZA Reply
   DĚKUJI MOC ZA ODPOVED. MOCJSI ME POTESILA A POVZBUDILA... TAK SE TAKE TESIM ZE MI TOPOMUZE...
 • Edita Reply
  Ahojky, zasílám malé shrnutí. Na klinice mi nejprve vše vysvětlili a odpověděli na všechny otázky. Servis při provádění výkonu nadstandarní. Doporučila jsem to svým známím. Na výsledek nemůžu reagovat je to pouze jeden den.
 • Lukáš Reply
  Dobrý den, před týdnem jsem byl na posledním ošetření, ošetření je nebolestivé což je první výhoda, pro mě jako podnikatele časově nenáročné což je druhá výhoda a jako třetí a největší výhodu spatřuji ve výsledcích kdy jsme společně s paní doktorkou naměřili neuvěřitelné úbytky v rámci několika centimetrů! Jsem maximálně spokojen - Zdraví Lukáš
 • LP Reply
  Osobní zkušenost nemám, ale slyšela jsem jen chválu z okolí. Asi vyzkouším.
 • Dominika Reply
  Dobrý den. V blízkosti jakého metra se nacházíte?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Dominiko, nacházíme se v blízkosti metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru.
 • Hedvika Reply
  Už jsem řekla manželovi o dárek k narozeninám :-)
  • Marcela Reply
   To se máte, to já si na to musím vydělat sama.. ale za takovou cenu do toho půjdu.
 • Pája Reply
  Byla jsem na ošetření i na jiné klinice,ale z daleka jsem nebyla tak spokojená, jako u vás. Dcera už je k vám objednaná také, doufám,že bude mít tak super výsledek jako já.
 • Tom Reply
  Mám zakoupen poukaz (platba online - platební kartou). Jak nyní postupovat??? Jsem v tom nováček.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den pane Tomáši, nyní se objednáte na ošetření - telefonicky nebo emailem. Budeme se na Vás těšit.
   • Tom Reply
    Ideální, ráno vám zavolám. Mějte fajn večer.
 • Verča Reply
  Velmi mě ošetření láká, ale chci se zeptat, nebolí to? Mám citlivou pokožku a bolest snáším špatně. Děkuji
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Veroniko, nemusíte se obávat, jedná se o zcela bezbolestný zákrok.
 • Irena Reply
  Dobrý den, beru lék NOLPAZA 20 mg 1-0-0, mohu ošetření podstopit?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobré ráno paní Ireno, v daném případě se nejedná o kontraindikaci a ošetření můžete bez obav podstoupit.
   • Irena Reply
    Moc dkuji za potesujici odpoved a jdu s kolegyníobjednat poukazy :-)
 • Romana Reply
  Dobrý den, ráda bych věděla, zda toto ošetření je vhodné i pro lidi s obezitou II. Děkuji za odpověď Šenkýřová R.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, Verjú je první laserová liposukce na světě, která získala certifikaci FDA za redukci obvodu a snížení objemu tuku (FDA za snížení obezity).
 • Naďa Reply
  Dobrý den, je možné tento zákrok podstoupit pokud mám v břiše po operaci kýly mřížku? Operace proběhla v r.2013. Děkuji NKol
  • Swiss Esthetic Reply
   Dobrý den, uvedený zákrok můžete absolvovat. Nejedná se o kontraindikaci.

Váš komentář

Rychlý dotaz