Získejte dodatečnou SLEVU 18 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

THERMAGE

Efekt omlazení po dobu až 10 let

(25 Recenzí)

Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací.

286x již objednalo

 

O nabídce:

 • THERMAGE - revoluční ošetření z USA v Praze i Brně
 • Efekt po zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let
 • Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM
 • O 40 % efektivnější, hlubší a rychlejší lifting, jehož efekt vydrží až o polovinu déle
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou na naší klinice
 • Ošetření podle nového protokolu TC/2024
 • Každému klientovi garantujeme originální hlavici s mikročipem EPROM a 900 impulzů
 • Akční zaváděcí cena 22.900,- Kč 
 • V ceně je ošetření celého obličeje (včetně kontury obličeje), očního okolí, podbradku, krku a dekoltu
 • Stačí pouze jedno ošetření (jeden poukaz)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací:
  - zpevňuje kontury
  - redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - zlepšuje texturu celé tváře
  - zjemňuje nosoretní rýhy
  - omlazuje a vypíná oční okolí
  - zmenšuje podbradek
  - omlazuje a vypíná krk s dekoltem
 • Klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky 
 • Ošetření spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu
 • Nevyžaduje anestezii
 • Nevznikají jizvičky

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • V ceně je ošetření celého obličeje (včetně kontury obličeje), očního okolí, podbradku, krku a dekoltu
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 25 let
 • Ošetření celého obličeje, očního okolí
  a podbradku objednáte ZDE


Plastická chirurgie bez skalpelu! 

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

S procesem stárnutí se vytvářejí vrásky, vzniká povislá kůže a mění se její barva. Thermage všechny tyto problémy v obličeji odstraňuje – omládnete o několik let, zastavíte proces stárnutí až o 10 let a zbavíte se vrásek, podbradku i povolené kůže.

Hloubkový lifting Thermage při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje omládnout bez plastické operace...

 
Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku přišel čas na její obměnu za novou generaci. Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme na jaře ty nejlepší reference na přístroj Thermage
 
Zcela nové hlavice s mikročipem EPROM umožňují o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o polovinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.
 


Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM

Když metoda Thermage přišla na trh, liftingový a omlazující protokol upřednostňoval maximální tolerovatelnou energii aplikovanou v jediné aplikaci. Aplikovalo se na obličej průměrně 150 až 200 vysokoenergetických pulzů, a to pouze s jednou aplikací na stejné místo (při vysoké intenzitě energie).

Nový léčebný protokol z roku 2023/2024 je doporučován konsenzuální konferencí sponzorovanou společností Thermage (Orlando, FL) z mnoha specializací. Tento nový protokol je založen na klinických studiích, které prokázaly větší vliv na tkáně s četnými aplikacemi při nižších energiích a také na vědeckém výzkumu, který ukazuje speciální tkáňový efekt na fibrózní septae.

Jako jediná klinika v ČR se řídíme novým protokolem ošetření! S novým protokolem nyní aplikujeme na obličej 600 pulzů střední energie, které využíváme na 3 až 5 aplikací přes vybrané oblasti.


Více aplikací na stejné místo při středním nastavení energie poskytuje podstatnou a konzistentní účinnost. Mechanismus účinku je v podstatě dvojnásobný: počáteční okamžitá kontrakce kolagenu a sekundární odezva kolagenových vláken, která zahrnuje depozici kolagenu a remodelaci s utahováním v průběhu času.

Ve studii z roku 2023/2024 bylo ošetřeno 500 klientů

 • 87 % klientů pozorovalo určité okamžité zlepšení stavu pleti,
 • 95 % klientů pozorovalo šest měsíců po ošetření výrazné zlepšení stavu pleti,
 • a 96 % klientů došlo k závěru, že výsledky ošetření splnily jejich očekávání.

Všichni klienti vykazují ve studiích biopsie zvýšení kolagenu, to je jasný a prokazatelný důkaz o účincích ošetření Thermage.


Ne každý si může pooperační zotavování dovolit. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než „Matka příroda“.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4-6 týdnů po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermage tedy dokáže zastavit na 10 let proces stárnutí.

Thermage nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho klientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku – nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 60 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“


Thermage byla vyvinuta vědci v USA (Hayward California), kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou terapii, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Špičkové výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky (klinicky vyškolené v použití technologie Thermage od výrobce). Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že 95 % klientů zaznamenalo výsledek srovnatelný s plastickou operací.

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.


Unikátnost ošetření Thermage tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého klienta individuálně a lze ji použít jen jednou.


Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince „lehounce" bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající. Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik týdnů po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po deseti letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.


Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem. Klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku.

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.


Thermage je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.

Thermage je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka.

Thermage je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa.

Thermage využívá více než 2.300 lékařů po celém světě.

Thermage aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000.

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii.

Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti.

Thermage má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

THERMAGE recenze a zkušenosti

silva lakatoš

plet je perfektne vypla a svezi.. jsem moc rada, ze jsem do osetreni sla a podstoupila u vas

Nikol Keřlíková

Pleť po ošetření fantasticky pracuje - zpevňuje, vypíná a rozjasňuje. Výsledky jako zde na obrazku. Určitě doporučuji

Wendy

Super ceny, super kvalita, DOPORUČUJI

Tamara

Já za zákrok dala 25 tisíc a nelituji. Stojí to za to. V této akční ceně opravdu super cena.

Petra S.

Příjemné prostředí, milá paní doktorka i sestřička, dobrá dostupnost.

Lída

Vyzkoušela jsem Thermage před cca 3 lety a nyní novou generaci Thermage která je rozhodně mnohem efektivnější. Výsledky jsou vidět už při odchodu z kliniky.

miloslava

velmi sympatická paní doktorka, vše vysvětleno. jen tocestování z jihu čech je složitější

Luci

Dnes jsem byla zákroku a velmi mile me privitali. Ocenuji kladny pristup, ochotu poradit a doprucit. Prijemne prostredi s dobrou dostupnosti. Budu se tesit na vysledky :)

Hynek

Moc příjemný personál, parkování pro klienty (zaparkovat v centru Prahy je zázrak), hezké čisté prostředí, nebolestivé ošetření.

Jana

Jsem těsně po zákroku a na výsledky čekám. Profesionální přístup, vše podrobně vysvětleno.

Šárka

Byla jsem moc spokojená, domluva i samotná procedura proběhla bez problému a paní dr. byla moc milá :-)))

Jirka

Prostředí i dostupnost vynikající. Objednání bez problémů. Personál milý, usměvavý, vše vysvětlí, zvládá na jedničku.

Běla

Naprostá spokojenost, objednala jsem se znovu a rozhodně ne naposledy. Výsledky naprosto luxusni pokud porovnám s ošetřením Thermage CPT, ktere jsem absolvovala před 2 lety.

Klára

Velice vstřícný a sympatický personál. Vše vysvětlí, takže se bez obav podáte do jeho rukou. Vcelku nebolestivé se skvělým účinkem.

Nela Hynková

Byla jsem na této procedure poprvé, bála jsem se případných vedlejších účinku a dnes, mšsíc po aplikaci vše super, jsou vidět výsledky. Doktorka vše vysvětli a navíc úžasná sympatanda.

Jiřina

Skvělé po všech stránkách. Děkuji.

jája

relativně fajn prostředí. čisté, nové, místy působila klinika snobsky a také „sterilně“

Skárlet77

Je brzy na 100% spokojenost, protoze výsledky budou az po nake dobe. Ale přístup na klinice-100%

Katka

Výsledek je úžasný! Miluju to. Touto návštěvou se ze mne stala pravidelná zákaznice a budu doporučovat všem svým kamarádkám.

Anežka

Dávám 5 hvězdiček – plet vypnutá, vrásky odstraneny. Děkuji

Alexis

K Vánocům jsem dostala tady na kliniku poukaz od přítele na zvětšení rtů. A myslím si, že se přítel docela trefil. O výplni jsem mluvila už strašně dlouho, protože mám svoje dost nevýrazné... Výsledek naprostá BOMBA !!! Thermage očí mi zase nádherně zvedla víčka.

Karina

Swiss navštevujem už niekoľko a som maximálne spokojná. Určite by som vrele odporučila novým klientkám.

Jirka

Velmi ochotný personál, příjemné prostředí, vše předem dostatečně vysvětleno.

Lily

Nádherný efekt! Mela jsem velká očekávaní, ale výsledek je předčil několikanásobně.

NOV.T.

DOPORUČUJI.

Vaše recenze

THERMAGE diskuze

 • Slabá Reply

  Dobrý den, rozhoduji se mezi ošetřením Thermage a ULTRAX LIFT. Ráda bych Vás požádala o doporučení, které ošetření je vhodnější pro věk 45 let (hlavně řeším vrásky). Děkuji za doporučení, Slabá

  • SwissEsthetic Reply

   Dobrý den paní Slabá, ve Vašem případě doporučujeme ošetření Thermage. Věříme, že budete s výsledky spokojena a budeme se na Vás těšit.

 • Jana Reply
  V ceně je i ošetření dekoltu?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Jano, ano, v ceně je kompletní ošetření obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu.
   • Jana Reply
    perfektní :-)
 • Nikola Reply
  Jak se k vám pak dostanu z Chodova?Nejsem z Prahy.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Nikolo, nejrychleji metrem (trasa C), pojedete na zastávku I. P. Pavlova.
 • renata Reply
  jak dlouho trvá ošetření?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Renato, kompletní ošetření trvá kolem 60-75 minut, dle velikosti plochy, která je ošetřována.
   • renata Reply
    děkuji za info
 • Eva Reply
  Dobrý večer, pochopily jsme s kamarádkou správně, že stačí jedno ošetření? Jeden poukaz?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer paní Evo, výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací. Efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až několika let.
 • Andrea Reply
  Cena je konečná nebo něco doplácím ještě na místě?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Andreo, na místě nic nedoplácíte. Vše je již zahrnuto v ceně poukazu (včetně konzultace).
   • Andrea Reply
    Děkuji za bleskovou reakci na můj dotaz.
 • Věra Reply
  Dobrý den-po smrti manžela se na mé pleti podepsal stres a velký ůbytek váhy.Ráda bych podstoupila zákrok kolem očí,krk a obličej.Kolik by mne tento zákrok stál??Děkuji
  • SwissEsthetic Reply

   Dobrý den paní Věro, doporučujeme ošetření Thermage a objednat tento poukaz. Uvedená akční cena platí pouze tento týden.

   • Věra Reply
    Děkuji-poukaz zakoupen a jsem dokonce i objednána.
 • Karla Reply
  Dobrý den . je mi 64 let , je i pro mne vhodné ošetření thermage ? nikdy jsem nic podobneho nepodstoupila , děkuji za odpověď .
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Karlo, pokud jste v minulosti tento zákrok nepodstoupila (nová generace Thermage), pak Vám jej velmi doporučujeme.

Váš komentář

Rychlý dotaz