Získejte dodatečnou SLEVU 18 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Zvětšení a modelace rtů

Špičková kyselina hyaluronová

(34 Recenzí)

Získejte svůdné, plné a neodolatelné rty. Symbol ženské smyslnosti, krásy a mládí.

289x již objednalo

O nabídce:

 • Nové prémiové dermální výplně Hyamira®
 • Akční zaváděcí cena 7.990 Kč
 • Získejte svůdné, plné a neodolatelné rty s ideálním tvarem - klademe důraz na přirozenost!
  - zvětšujeme objem
  - upravujeme kontury
  - korigujeme asymetrii
  - umíme pozvednout pokleslé koutky
  - odstraňujeme vrásky nad horním rtem
 • Aplikaci dermálních výplní Hyamira® u nás provádí:
 • Světově uznávaný lékař
  MUDr. Larisa Sedláčková
  MUDr. Karin Forgáčová
  MUDr. Simona Bukalová
  MUDr. Eva Žukovová
  MUDr. Václav Šplouchal
 • Špičkový plastický chirurg
  MUDr. Aneta Krajcová
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušeného lékaře, který zná důkladně anatomii a také účinky kyseliny hyaluronové
 • Vyzkoušejte nejmodernější metodu aplikace od Apharm
 • Ihned viditelné výsledky s přirozeným efektem
  - smyslné rty, které poutají pozornost

  - symetrický tvar bez sebemenší chybičky
  - ještě krásnější a svůdnější úsměv
  - zvýšení atraktivity a podpora sebevědomí
 • Vždy přesně podle individuálních potřeb klientů
 • Špičkové dermální výplně Hyamira®
  - intenzivně zasíťovaná kyselina hyaluronová nejvyšší kvality
  - vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové: až 27 mg / ml
  - inovativní zasíťování s Cross-Linking technologií
  - nově obsahují peptidy, které maximálně prodlouží účinnost
  - okamžitě po zákroku se můžete vrátit do běžného života
 • Naprosto bezpečný a rychlý zákrok
  - ambulantní ošetření v lokálním znecitlivění
  - aplikace trvá jen pár minut
  - kdykoliv se můžete vrátit ke své původní velikosti

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy již od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci s lékařem
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál (Hyamira® 1 ml)
  - samotný zákrok
  - případné kontroly po zákroku
 • Certifikované materiály nejvyšší kvality Hyamira®
 • Schválené Státním zdravotním ústavem
 • Vyrobeno v EU
 • Bez nežádoucích účinků a bez alergických reakcí
 • Pozor! Levné preparáty s kyselinou hyaluronovou nemají dostatečný a dlouhotrvající účinek a mohou poškodit lidské zdraví

 

 

Toužíte po svůdných, plných a neodolatelných rtech s ideálním tvarem?

Pokud neodpovídají rty vašim představám, můžeme je jednoduše zvětšit. Klademe důraz na přirozenost, abyste udělala dojem a cítila se dobře. Ošetření navíc redukuje jemné vrásky kolem úst.

Nové prémiové dermální výplně Hyamira® zaručují 100 % jistotu účinku.

U Hyamira® je kyselina hyaluronová velmi silně zasíťována. Drží tedy tvar ve všech oblastech. Vyzkoušejte nejmodernější metodu aplikace a nejkvalitnější materiály od Apharm, které zaručují okamžitý výsledek a dlouhotrvající efekt.

Větší, plnější nebo souměrnější rty by si přála spousta žen - staňte se jednou z nich!

Aplikaci dermálních výplní u nás provádí světově uznávaný dermatolog MUDr. Larisa Sedláčková (více o lékaři zde), MUDr. Karin Forgáčová (více o lékaři zde) a špičkový český plastický chirurg MUDr. Aneta Krajcová (více informací o lékaři zde)

Svěřte se výhradně do rukou zkušeného lékaře, který zná důkladně anatomii a také účinky kyseliny hyaluronové. 

Víme, že klienti mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme. Po konzultaci s lékařem je možno vybrat pro klienta i jiný typ výplně, která by byla pro zákrok a výsledný efekt nejvhodnější. 

Ačkoliv jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, celkové akutní virové nebo bakteriální onemocnění, či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci dermálních výplní podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Proč vypadají kolikrát celebrity mladší než my, ačkoliv je nám třeba stejně? A proč mají téměř vždy figuru dokonalou v každém věku? Ne, nebyla k nim příroda milosrdnější. Jen ví jak na to, mají své triky... Díky pokroku estetické medicíny jsou dnes již estetické zákroky mnohem dostupnější a méně náročné nejen pro vás, ale i pro vaši peněženku.

Pokud chcete dodat svým rtům neodolatelnou ženskost, teď nastal ten správný čas! Kliniky Swiss nabízí nově výplně Hyamira® za neuvěřitelnou cenu.

Jestliže vaše rty ztratily plnost nebo jsou tenké od přírody a trápí vás to, můžeme je modelovat a doplnit jejich objem kyselinou hyaluronovou. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové umí vyplnit objem, upravit tvar či pozvednout koutky. Lékaři na klinikách Swiss pracují s výplněmi tak, aby byl výsledek naprosto přirozený a odpovídal vašim představám.

Zvětšení rtů je určeno pro ženy, které nejsou spokojeni s tvarem či velikostí svých rtů, chtějí jim dodat objem a smyslnost. Tento postup je ideální pro ty, kteří nechtějí podstupovat chirurgický zákrok.

Co kyselina hyaluronová dělá se rty?

 • zvětšuje objem
 • upravuje kontury
 • koriguje asymetrii
 • umí pozvednout pokleslé koutky
 • odstraňuje vrásky nad horním rtem

Prvním krokem ke zvětšení rtů je konzultace s lékařem. Je důležité, aby co nejpřesněji porozuměl vaší představě o očekávané velikosti a tvaru rtů.

Zvětšení rtů se provádí v místním znecitlivění. Lékař po znecitlivění ošetřované oblasti aplikuje do rtu tenkou jehličkou výplňový materiál. Efekt uvidíte ihned. Po výkonu můžete odejít ihned domů. Ret bývá mírně oteklý. Nepatrný otok ale vymizí skutečně velmi rychle. Jinak vás ale bezprostředně po ošetření nic trápit nebude. S fyzickými aktivitami počkejte 2-3 dny po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.

Na naší klinice zvětšujeme rty pouze vysoce kvalitními a osvědčenými materiály, které lze aplikovat bez předchozího testování. Jejich aplikace je možná v několika modifikacích. Všechny preparáty jsou na bázi přírodní kyseliny hyaluronové.

Krásné plné rty vám vydrží několik měsíců. Během této doby se výplňový materiál vstřebává. Po uplynulé době doporučujeme ošetření zopakovat. Výhodou kyseliny hyaluronové je, že jde o vstřebatelný materiál, který časem vymizí. Pokud se vám zdá, že jsou rty zvětšené příliš, může lékař kyselinou hyaluronovou rozpustit a vrátit rty do původního stavu prakticky okamžitě. Pokud byste naopak měla pocit, že si přejete ještě větší objem, je samozřejmě možné rty tzv. „dopíchnout“.

Co je kyselina hyaluronová?

Látka přirozená našemu tělu, zodpovědná za hydrataci kůže. Aplikace této látky je zcela bezpečná, nealergenní, bez vzniku pozdějších možných komplikací, z tohoto důvodu je v estetické medicíně natolik oblíbená. Pokud si přejete dodat objem určitým partiím bez jakékoliv rekonvalescence, je ošetření kyselinou hyaluronovou vhodné právě pro vás.

Značka Hyamira® získala silnou pozici na estetických klinikách a je již přítomna v 80 zemích po celém světě.

Jedná se o inovativní dermální výplně vyráběné známou společností Apharm v Itálii. Apharm je dynamicky se rozvíjející farmaliceutická společnost jejíž hlavní činností je výzkum a vývoj nových produktů a registrace inovativních patentů - působí v nejdůležitějších lékařských oborech.

Proč Hyamira®?

Čím nižší je koncentrace BDDE, tím vyšší je kvalita kyseliny hyaluronové. V současné době se výrobci snaží přinést na trh maximálně čistou kyselinu hyaluronovou a snížit množství BDDE na minimum. BDDE (Butanediol diglycidyl ether) se používá k navázání řetězců kyseliny hyaluronové k sobě a k přeměně kapalného roztoku na gel. Koncentrace BDDE je jednou z klíčových charakteristik, protože na ní závisí četnost komplikací po zákroku. Koncentrace BDDE u výpní Hyamira® je nižší než 0,5 ppm! To je nejméně na evropském trhu. Nízká koncentrace butandio diglycidyletheru umožňuje pravidelné používání dermálních výpní Hyamira® bez obav z toxických účinků na tělo klienta. Velké množství BDDE v materiálech založených na kyselině hyaluronové (rovné 1 nebo více jednotkám) z nich činí nebezpečný produkt pro práci kvůli jejich toxicitě.

Vysoká molekulová hmotnost. Důležitou charakteristikou kyseliny hyaluronové je její molekulová hmotnost. Biologické účinky kyseliny hyaluronové, například restrukturalizační a antioxidanční, závisí na molekulové hmotnosti. Pokud jde o kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulovou hmotností, jejím základním účinkem je zajištění hydratace tkáně, výměna vody mezi buňkami a extracelulární matricí, zachování viskoelastických vlastností tkání a zajíštění objemu. 

Viskoelastická výplň Hyamira® je navržena pro maximální účinek při zachování přirozené proporce obličeje. Díky svým reologickým vlastnostem je výplň ideálně rozložená v tkáních a udržuje přirozené objemy obličeje, a to jak staticky, tak i dynamicky. Díky svému složení jsou výplně Hyamira® absorbovány v závislosti na hloubce infiltrace. Díky tomu můžeme zaručit přirozený a zářivý vzhled obličeje. Případný permanentní make-up rtů doporučujeme také odložit až na dobu po zákroku.

Zvětšení a modelace rtů recenze a zkušenosti

Petra

perfektní! sexy a zaroven prirozené

Šárka

Doporučuji všem! Výsledek je vždy skvělý.

dana

po zákraku jsem sklidila pochvalu, ihned viditelná změna

Hanka

Tímto bych chtěla velice poděkovat paní doktorce Sedláčkové za skvělou péči a perfektní přístup. Jsem její klientkou a opět jsem nadmíru spokojená.

Bara

Osobní přístup a příjemná komunikace!

Erika Machová

Opravdu profesionální přístup , výsledek splnil má očekávání , naprostá spokojenost .

Lenka

Výsledek nad má očekávaní! Pan doktor je velmi šikovný a velký sympaťák. Jsem šťastná, ze jsem byla v jeho rukou.

Lukáš

Dekuji celemu kolektivu za perfektne odvedenou praci.

Olinka

Veľmi pekne ďakujem a môžem len odporúčať.

ADÉLA

JSEM VELICE SPOKOJENÁ

Nikol

Vysledek je krasny a zakrok vubec nebolel.

Naďa

Pani doktorka ma neskutecne sikovne ruce a smysl pro prirozenost. Jsem velmi spokojena.

Anna

Chodím k panu doktorovi na výplň rtů už 3 roky a jsem velmi spokojená! I cenově velmi přístupné.

Klára

Na výplně chodím již cca 10 let, navštívila jsem několik vyhlášených lékařek, ale teprve u pana doktora byl výsledek takový, jaký jsem si přála.

Patricie

Rozhodla jsem se přes víkend a v pondělí ráno jsem už měla domluven termín na druhý den. Vše jsem v pohodě zvládla. Výsledek naprosto úžasný.

ivča

opravdu mnohokrát děkuji za ošetření na vaší klinice a hlavně za výsledek který jsem snad ani nečekala!

Krystína P.

Luxusní prostředí a profesionální přístup s perfektními výsledky . Děkuji za Vaši péči

dominika

naprosta spokojenost s vysledkem

Broňka

Jsem velice spokojená a každý rok si zákrok zopakuji.

Verča

K paní doktoce docházím pravidelně. Její práce je perfektní a je moc milá.

Milada Hromádková

dr. larisa mi dělala rty před týdnem, rty jsem si přála zvětšit už dlouho, ale nemohla jsem se rozhodnout.. nyní jsem strasně spokojena s vysledkem.. zakrok probehl rychle a bezbolestne!!

Emma

Výsledek je famózní! Plne rty, žádná "kačena", vše s citem! Profesionálni a moc milý přístup. Vřele doporučuji!

katka

hezké plné rty během pár minut, doporučuju

Zuzka

Maximální spokojenost se zákrokem! Navíc ocenuji profesionální i lidský přístup, který se dneska už moc nevidí. A v neposlední řadě je velkým plus i výborná cena!

Petra Tomášková

Rty jsou přirozené a plné. Pan doktor má cit pro estetiku a udělá Vás krásnými -:) Mohu jedině doporučit a nikam jinam už bych nešla.

Dita

Úžasná prace! Jsem taky velmi spokojena, budu se k vám vracet.

Jitka

Pokud porovnam Hyamiru s Juvidermem, tak jsou minimalne srovnatelne. Hyamira opravdu pekne a dlouho drzí.

Jasmina

Dlouho jsem hledala nějakou kliniku, která umí dobře píchnout rty, paní doktorka je úžasná!

Ivka28

Nejhezčí rty, které mi kdy kdo udělal... Nemám slov

Helešicová

Jen jsem chtěla poděkovat za skvělý přístup paní doktorky v Brně a krásně odvedenou práci - výplň rtů. Děkuji moc a určitě se ještě vrátím.

Petronela

Aplikace trvalá opravdu jen pár minut a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Rty jsou přirozené a krásné.

Blažena Crnkova

Tímto bych chtela moc, moc podekovat paní doktorce Karin Forgáčove za uzasny přístup a perfektní výsledek …a také pani Veronice ,která mi umožnila dřívější termin ošetření…jste na klinice všichni úžasní …určitě se k vám zase vrátím..dekuji moc

Jana Soukupová

Byla jsem koncem léta 2023 na modelaci/zvětšení rtů u paní doktorky Karin Forgáčové...tak užasný a milý přístup a hlavně seznámení s celým procesem a aplikací jsem dlouho nikde neviděla..a nezažila.Byla jsem mile a příjemně překvapena,aplikace byla i když trošičku bolela pro mne bezbolestná:-) a cítila jsem se u Vás na klinice velice příjemně a uvolněně ..Výsledek překvapivý na to jaké mám své úzké rty..14 dní jsem se cítila velice dobře potom splaskl otok ...a rty byly přirozené.Určitě na to jaké mám úzké rty půjdu brzy na doplnění a na další zákrok týkající se výplně další části obličeje...(koutků)protože vím,že jsem v těch nejlepších rukou..MOC děkuji:-))skvělá práce!!!

Lucie

Profesionální a individuální přístup. Mohu jen doporučit.

Vaše recenze

Zvětšení a modelace rtů diskuze

 • Klára Reply
  Od kolika let je možné podstoupit zvětšení?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření je možné již od 18 let.
   • Klára Reply
    Děkuji za info.
   • Domča Reply
    to je skvělá zpráva, za 2 měsíce přijdu... :p
 • Dana Reply
  Dobrý den, akční cena platí jen v Praze, nebo i v Brně?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobré ráno, akční ceny platí v Praze i Brně.
   • Dana Reply
    Dobrý den, děkuji za informace. Poukaz zakoupen.
 • Radka Reply
  Cena je konečná?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, cena je konečná. Na klinice nic doplácet nebudete.
 • Eva Reply
  Mohu jeste použít slevový kod: LOVE a mít dalsi slevu?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, ano, můžete :-)
   • Tereza Reply
    Evičko děkuji, také při objednávce použiju.
    • Lenka Reply
     taky díky za tip :)))))))
 • Marcela Reply
  Stačí jen jeden poukaz?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, jeden poukaz je plně dostačující.
 • iv Reply
  Dobrý den. Kdy je možné podstoupit zákrok po očkování covid?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, doporučujeme po 3-5 týdnech.

Váš komentář

Rychlý dotaz