Získejte letní slevu 19 % na všechny zákroky! Slevový kód: LETO

Laserový RESURFACING

Přijďte vyzkoušet náš „stroj času“

(38 Recenzí)

Omládněte až o 10 let a zastavte všechny projevy stárnutí v jediném zákroku.

376x již objednalo

 

O nabídce:

 • Exkluzivní novinka!
 • Přijďte vyzkoušet náš „stroj času“ s FDA certifikací
 • Nový špičkový CO2 frakční laser poslední generace SmaXel
 • Výsledek po zákroku je plně srovnatelný s plastickou operací
 • Špičkový frakční resurfacing za zaváděcí cenu 14.500 Kč
 • V ceně je ošetření celého obličeje
 • Stačí pouze jedno ošetření (jeden poukaz)
 • Získejte stejný vzhled, který jste měli před 10 lety
  - ohromující výsledky bez použití skalpelu a jehel
  - perfektní pleť ve všech vrstvách během jednoho ošetření
  - ošetření zpomaluje proces stárnutí
  - maximální stimulace kolagenových vláken
  - okamžitý efekt bez modřin
 • Zastavte všechny projevy stárnutí v jediném zákroku!
 • Nastartování tvorby vlastního kolagenu a pojivých vláken
 • Nejúčinnější laserové ošetření odstraňující:
  - vrásky
  - jizvy po akné, úrazech a neštovicích
  - povadlou pleť
  - pigmentové skvrny
  - stařecké a sluneční skvrny
  - strije
  - akné, mastnou a pórovitou pleť
  - řeší i drobné kožní nerovnosti a zlepšuje texturu pleti
 • Ošetření je vhodné pro všechny typy pokožky
 • Zákrok provádíme špičkovým laserem SmaXel
  - nejúčinnější a nejmodernější typ vysoce výkonného laseru
  - nová galvo-frakční ultrapulsní technologie

  - ošetření bez jizev, bez bolesti a bez nutnosti anestezie
  - ambulantní zákrok, který trvá jen několik minut

  - viditelné omlazení i v létě
 • Omládněte s garancí až o 10 let a zastavte proces stárnutí
 • Klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky

 

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • V ceně je ošetření jedné z těchto oblastí:
  - ošetření celého obličeje
  - ošetření krku a dekoltu
  - ošetření hřbetů rukou
  - ošetření poprsí
 • Poukazy je možné sčitat
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže

 

 

Krásná pleť bez vrásek a nedokonalostí je snem každé ženy (i muže).

Ve Swiss Esthetic se tyto sny snažíme klientům plnit díky moderním metodám estetické medicíny. K jedné z nejoblíbenějších metod se řadí právě omlazení frakčním laserem.

Vyzkoušejte nový špičkový CO2 frakční laser poslední generace SmaXel a získejte stejný vzhled, který jste měli na fotkách před 10 lety!

Trápí vás povolená kůže v obličeji, jemné i hlubší vrásky, rozšířené póry nebo jizvičky, které vám zůstaly jako nepříliš lichotivá vzpomínka na akné? Dopřejte své pleti špičkové ošetření. 

A výsledek? Překvapíte svěží pletí, zapůsobíte mladším a odpočatějším dojmem!

Ve Swiss Esthetic používáme k ošetření nový špičkový CO2 laser poslední generace SmaXel. Tento laser účinně odstraňuje vrásky, stahuje póry, vyhlazuje jizvy po akné a neštovicích, omlazuje a vypíná pleť stažením kolagenových vláken nebo odstraňuje projevy stárnutí, jako jsou například pigmentové skvrny. Rovněž působí preventivně při náznacích ochabování a stárnutí pleti.

Ošetření novým špičkový CO2 laserem poslední generace SmaXel přináší oproti starším laserům řadu předností. Jedná se zejména o to, že nová generace laserů zasahuje pouze povrchovou a střední vrstvu kůže. Tam dochází kromě jiného k obnově tvorby kolagenu, přičemž hluboké vrstvy kůže zůstávají neporušené. Zjednodušeně řečeno, laserový resurfacing je v současnosti nejúčinnější ošetřením, které během jednoho sezení okamžitě celkově omladí pleť, tzn. že regeneruje povadlou kůži se známkami stárnutí, zpevňuje, vyhlazuje jemné i hluboké vrásky, sjednocuje povrch i barvu pleti, odstraňuje skvrny i jizvičky, podporuje stahování pórů a vypíná pleť.

Působením laserového paprsku dochází také k dlouhodobé stimulaci tvorby kolagenu, což dodává pleti mladistvý a pevný vzhled. Celé řešení se obejde bez skalpelu či injekčních vpichů. První využití v estetickém lékařství našel tento laser už v roce 1964, a v dnešní době si udržuje místo mezi jedničkami jako nejpoužívanější svého druhu. Jeho účinnost splňuje všechna zdravotní i estetická kritéria bez poškozování okolní kožní i podkožní tkáně.

Jde o mini-invazivní zákrok, který není limitován věkem ani pohlavím. Na konkrétní ošetřované místo pronikají laserové paprsky v mnoha miniaturních zhuštěných bodech, které způsobují odpaření svrchní vrstvy epidermu, aniž by poškozovaly okolní či hloubkovou tkáň, mají obnovovací schopnost, jelikož stimulují nová kolagenová vlákna, a zároveň působí i na hluboké vrásky. Kromě estetického hlediska, zlepšení vzhledu kůže, má frakční resurfacing také účinek omlazující, jelikož dlouhodobě stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu, ale i preventivní, protože např. při včasném odstranění bradavic napomáhá předcházení zdravotních problémů.

Výhodou laserového zákroku oproti chirurgickému je minimalizace zátěže na organismus.

 • Bezpečný a účinný ambulantní zákrok
 • Rychlé obnovení pokožky
 • Cílené ošetření určených oblastí
 • Redukce vrásek, zpevnění a vyhlazení pokožky
 • Zpomalení stárnutí
 • Zlepšení kvality a struktury pokožky

Jak ošetření probíhá?

Zákrok provádíme ambulantně a není nutná hospitalizace. Ošetření celého obličeje trvá přibližně 20—30 minut podle velikosti ošetřovaných oblastí. Před zákrokem je však potřeba počítat s dalšími cca 20 minutami, kdy se čeká na efekt lokální anestezie, která je aplikována na požadované oblasti. Ošetřované oblasti jsou tedy lokálně znecitlivěny, většinou anestetickým krémem, nebo injekčně.

Během ošetření má každý klient ochranné brýle. Aplikační hlavici frakčního laseru lékař přikládá na obličej "bod po bodu", odpařuje tak vrchní vrstvu kůže. Ve středních vrstvách kůže laser stimuluje novotvorbu kolagenu. Během zákroku laserový paprsek odstraní i drobné nerovnosti na povrchu kůže. Uvolněné teplo z laserových paprsků navíc pokožku prohřeje, díky tomu se obnoví tvorba kolagenu, což má za následek zlepšení pevnosti pokožky. Po zákroku se kůže chladí, pak se natře speciálním zklidňujícím sérem a klient odchází domů vybaven přípravky na domácí ošetření.

Po zákroku je potřeba počítat s krátkou rekonvalescencí. Počet zákroků a jejich výsledek se vždy odvíjí od konkrétního problému s pletí, věku, typu kůže i oblasti ošetření. Některé klientky k nám na jemnou formu tohoto ošetření (laserový peeling) dochází 1x ročně. Ve většině případů je však toto ošetření jednorázové.

Jak funguje nový špičkový CO2 laser poslední generace SmaXel?

Frakční laser je moderním typem laseru, který vyzařuje laserové mikropaprsky. Tyto paprsky dokážou pronikat do svrchní a střední vrstvy kůže, kde podněcují tvorbu kolagenu. Tím, že zůstávají neporušené hluboké vrstvy kůže, je výrazně zkrácený a usnadněný celý proces hojení. Frakční laser je velmi bezpečný, a krom estetické medicíny se užívá také například v chirurgii nebo stomatologii.

Jde o technologii mnohočetných bodovitých mikroparsků, které intenzivně prohřejí kožní tkáň a destruhují staré kolagenní vazivo. Na jeho místě vzniká vazivo nové, kůže se stává pevnější a elastičtější. Rovněž dochází k obnově kolagenové produkce a ke zlepšení struktury pleti. Hloubka působení laserového paprsku nepřesahuje 3 mm, je tedy bezpečná.

Laserový paprsek při resurfacingu působí ve svrchních a středních vrstvách kůže a vyvolává následné efekty:

 • omlazení a rejuvenizace pokožky, tedy odstranění nebo vyrovnání jemných i hlubších vrásek celého obličeje nebo jeho části
 • vyhlazení jednotlivých vrásek senilních i mimických
 • omlazení krku a dekoltu, hřbetů rukou
 • odstranění hnědých a pigmentových skvrn, jizev, bradavic, mateřských znamének, fibromků
 • okamžité smrštění pokožky a liftingový efekt
 • tvorba nových kolagenních vláken, a to až po dobu 6 měsíců od zákroku

Frakční laser a vrásky

Frakční laser se velmi dobře uplatňuje při odstranění vrásek, které bývají rozesety po pokožce a vytvářejí dojem celkově stárnoucí struktury pleti. Po ošetření frakčním laserem se pleť vypíná a zlepšuje se tonus kůže, která pak působí svěžím a mladistvějším dojmem.

Frakční laser a jizvy

Ať už jizva vznikla v důsledku úrazu, chirurgického zákroku nebo například po akné, frakční laser je ideálním řešením. Výborných výsledků dosahuje také u popáleninových jizev. Vždy je třeba vyčkat, až je jizva zralá a její tvar se již nebude vyvíjet. Frakční laser dokáže odstranit či výrazně zmírnit jizvy vystupující nad povrch okolí, stejně jako zjemní jizvy vpadlé.

Frakční laser a akné

Léčba je založena na schopnosti laserového záření stimulovat metabolické procesy v tkáních, díky čemuž začíná úplná obnova buněčné struktury. Podstata metody spočívá v odpařování poškozených buněk, k němuž dochází v důsledku jejich schopnosti pohlcovat světlo. Na jejich místě vzniká zdravá tkáň, hladká a stejnoměrná.

Frakční laser a pigmentové skvrny

Vznik pigmentových skvrn může mít celou řadu příčin. V těhotenství vznikají nežádoucí pigmentace, tzv. chloasma, v důsledku hormonálních změn, ze stejných důvodů mohou vzniknout pigmentové skvrny i při užívání hormonální antikoncepce. S přibývajícím věkem se na vzniku tmavých skvrn podílí také zhoršená funkce jater. Další příčinou bývají časté návštěvy solária a používání některých éterických olejů. Zlepšení pigmentových skvrn a sjednocení barevného tónu pleti může přinést také chemický peeling, plazmaterapie nebo mezoterapieVystavení problémové oblasti účinkům laserového záření přispívá k normalizaci chemického složení buněčných struktur. Díky tomu se obnovuje přirozené zbarvení kůže.

Příprava na ošetření frakčním laserem

Ošetření frakčním laserem nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Lékař by měl být informován o případných alergiích, chronických onemocněních a užívaných lécích. S ohledem na nutnost chránit ošetřovanou oblast před přímým sluncem doporučujeme zákrok plánovat na dobu mimo dovolenou.

Konzultace před frakčním laserovým resurfacingem

Zkušený lékař vás vyslechne, aby zjistil, co očekáváte a čeho chcete laserovým resurfacingem dosáhnout. Zhodnotí stav vaší pokožky a míru poškození. Poté pro vás vybere nejvhodnější frakční laser a ošetření. Lékař vybírá vhodnost ošetření a typ laseru podle typu a stavu pleti a podle toho, jaký problém je potřeba řešit. Ošetření lze podstoupit v den první konzultace.

Kontraindikace pro ošetření frakčním laserem

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, nedoporučuje se je podstoupit těhotným a kojícím ženám. Ošetření by se mělo odložit také v případě, že pacient právě prodělává akutní virózu či bakteriální infekci nebo onkologické onemocnění. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme zákrok podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Pro koho je frakční laserový resurfacing vhodný? 

Nejčastěji ošetření vyhledávají lidé ve věku 35-80 let. Ale v případě hojení jizev jej podstupují i mladší ročníky. Běžně se používá hlavně na obličej. Ale lze s laserem ošetřit i jiné oblasti: trup, záda, nohy, nebo hřbety rukou.

Po ošetření frakčním laserem

Frakční resurfacing patří mezi poměrně komfortní zákroky. Ještě přibližně hodinu po ošetření může klient pociťovat jemné pálení nebo štípání. Ošetřovaná místa mohou být zarudlá s projevem malých otoků. Ačkoliv je toto jemné pálení a zarudnutí nepříjemné, je známkou toho, že kůže reaguje správně a proces tvorby kolagenu se efektivně nastartoval. Proto doporučujeme obličej či jiné ošetřené místo chladit. Následující 2 až 3 dny po ošetření se kůže začne postupně olupovat a vytvoří se nová kožní tkáň. Doporučujeme neplánovat v tu dobu žádná společenská setkání. Pro urychlení hojení lze stroupky promazávat krémem s hojivým účinkem (např. s obsahem dexpanthenolu). Je důležité nevystavovat kůži přímému slunečnímu záření nebo navštěvovat solária, aby nedošlo k nechtěné pigmentaci. Než dojde ke zhojení, je vhodné ošetřovanou plochu mazat hydratačními krémy a používat kvalitní ochranné krémy s vysokým UV faktorem.

Správná péče po zákroku zvyšuje efekt ošetření. Konečný výsledek je znatelný okamžitě po buněčné regeneraci pokožky a v průběhu několika měsíců se maximalizuje, jelikož ošetřená oblast zesvětlá a aktivací regeneračních procesů, které frakční resurfacing vyvolává, dojde k vytvoření nové kožní tkáně. Výkon většinou není třeba opakovat, nebo až po delší době, nicméně vždy záleží na typu řešené problematiky a vše bude probráno při vstupní konzultaci.

Při dodržování správného domácího ošetřování dle lékařských pokynů i ochrany proti nadměrnému slunění, vydrží frakční resurfacing až 7 let. Stárneme všichni stejně. Stárnout z grácií a přijímat všechny svoje tělesné nedokonalosti je normální. Ale omládnout, vyhladit a zbavit se nežádoucích jizviček a kožních nedostatků, je mnohem lepší – nejen pro pocit být se sebou spokojený, ale posunout své tělo k dokonalosti a kráse.

Frakční laser stárnutí zpomalí. Rychlost stárnutí pokožky je i po ošetření hodně ovlivněna zdravým životním stylem, životosprávou, ochranou před sluncem.

Frakční resurfacing versus chirurgický lifting obličeje

Frakční resurfacing je alternativou chirurgickému liftingu. Laserovým zákrokem se zlepší kvalita pleti, podpoří se regenerace a novotvorba kolagenu, pleť se zpevní.

Hlavní rozdíl mezi laserovým resurfacingem a laserovým peelingem: Vzhledem k rozdílu v hloubce působení mají zákroky odpovídajícím způsobem odlišné indikace. Laserový peeling je relevantnější pro mladé klienty (18-35 let) a resurfacing je určen pro osoby starších věkových kategorií (od 35 let do minimálně 80 let).

Laserový RESURFACING recenze a zkušenosti

Marek

Velmi efektivní ošetření. Po zákroku byly odstraněny nejen fleky od sluníčka, ale i vrásky. Doporučuji.

Jana Morávková

Naprostá spokojenost, profesionální přístup, doporučuji

Sára

Paní doktorka Larisa je nejmilejší a nejochotnější lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Na klinice je vše moderně vybavené a nabídka opravdu velká, myslím, že si vybere každý.

Radka

Mohu doporučit, perfektní přístup že strany ošetřující lékařky i lidí na recepci. A ceny opravdu nejsou přemrštěné, platit se musí všude...

mirka

s výsledkem jsem spokojena

Jiřka

Plet vypadá neskutečně! Povadlé tváře a koutky zmizely, pleť vypadá svěží a bez skvrn. Vřele doporučuji!

Jirka Veselý

Vše proběhlo maximálně komfortně. Na ošetření jsem byl podruhé za 10 let a výsledky rozhodně lepší než poprvé (poprvé sjem byl na místní klinice v Olomouci). Jednu hvězdu strhávám za cestu z Olomouce do Prahy. Škoda, že nemjí pobočku i tady v Olomouci. Ale výsledek a péče o klienta stála za to.

šárka petková

mohu jen doporučit, ošetření skvěle odstraní všechny stařecké nedokonalosti pleti a výsledek je jako po plastice

Terka

Dcera mela problem s akne.. asi pet let nam nikde nepomohli, az toto osetren ise nam stalo zazrakem a dcera muze zit opet normalni zivot.

Marie

Klinika splnila mé očekávání a objektivně informovala o kvalitě svých výsledků.

Jessie

Dobrý den! Ošetření jsem podstoupila před měsícem. Myslím, že přístup vaší kliniky dodává jistotu a sebevědomí ženám, že se nemusí stydět starat se o sebe samou. ošetření u vás byla moje nejlepší volba za posledních xx let.

Katka

Paní doktorka mi dělala resurfacing. Byla jsem spokojena s péčí a celkovým průběhem.

K. Zuzu

Navštěvuji kliniku přes 2 roky. Vynikající proklientský přístup.

Nikola Jiroutová

Velice nadstandartní přístup. Dostala jsem všechny potřebné informace. Výsledek zákroku je perfektní.

Ola

Zdravím.Ošetření dopadlo perfektně,paní doktorka odvedla úžasnou práci.Navíc chování personálu taky na jedničku.Děkuji za vše. Ola

Marta Lukavcová

Zkušenost předčila všechna má očekávání. Při zákroku panovala pohoda a klid, že jsem se zapomněla bát. Chtěla bych vám všem tímto velmi poděkovat.

Týnka

ošetření redukovala všechny vrásky i povadlou pleť. Doporučuji podstoupit před víkendem, aby plet zregenerovala do dalšího týdne.

David Stránský

Jsem velmi spokojen. Neměl jsem žádné komplikace. Určitě se vrátím na kliniku Swiss Esthetic.

Anna

Velmi se mi líbil přístup paní doktorky Karin. Čas s ní opravdu rychle utekl. Samotný zákrok byl rychlý, bezbolestný a efektivní.

Táňa

Vše proběhlo k mé spokojenosti.

Petra

Nevěřila jsem, že nějaký zákrok dokáže během pár minut odstranit vrásky, stařecké skvrny i svěšenou plet.

MILA BRNO

ZÁKROK MOHU DOPORUČIT, ZE STAŘENKY ZE MĚ UDĚLALI DÁMU V NEJLEPŠÍCH LETECH

Věra

Úžasný výsledek, úžasná paní doktorka Larisa, úžasné prostředí.

Hertlova

Koupila jsem poukaz mamince k narozeninam, mamca k vam sla nedavno a i ja musim uznat, ze vysledek je krasny, objednala jsem se k vam take, ale vzhledem k veku na laserový peeling.

L.Dav

dávám plný počet hvězd!:)

PECHOVÁ

S KAMARÁDKOU JSME MOC SPOKOJENÉ, OBĚ JSME JAKO PO PLASTICE =)) A TO BEZ LEGRACE. OPRAVDU DOPORUCUJEME.

kabrlová

jedno z nejlepších ošetření na jakém jsem kdy byla :-)) akorát jsem špatně parkovala a dostala jsem u vás pokutu, ale stálo to za to :D PS: příště využiju parkování v garážích

Terez

Velká spokojenost, paní doktorka je třída!

Urbanova

Nemela jsem kuli povadlým koutkum sebevedomi... jsem rada ze se mi objevila vase reklama na internetu... kterou jsem s radosti minulý měsíc vyuzila... ted snad zase budu kocka i bez rousky.

Ginna

parádní efekt :)))))))))))

Josef

Moc mi to pomohlo, děkuji. Pepa

Mirka

Neskutečná proměna. Děkuji za profi jednání paní doktorky, která mi doporučila uvedené ošetření.

Ing. Moravcová

Přidávám se ke kladným hodnocením paní doktorky Larisy. Také děkuji za přístup paní doktorky, která dokáže poradit a ví moc dobře co dělá, víc takových odborníků ve zdravotnictví!

Anita

Nikdy bych nevěřila, že tak rychlý zákrok dokáže takové zázraky.

E.Rupák

Manželka byla nad míru spokojená, dárek jí udělal moc velkou radost, s výsledkem jsme spokojení oba, vypadá opravdu skvěle.

Jitka. D

Pigmentové skvrny jsou pryč, nezbývá než doporučit.

klara Vytiskova

Vřele můžu doporučit, byla jsem na proceduře s mamkou a omládla o 10let.

Helena Borovičková

Dobrý den, na klinice v Praze jsem byla velmi potěšena velice milým a vstřícným jednáním, MUDr. Karin před zákrokem vše podrobně vysvětlila, poučila o další péči o pleť, vše probíhalo profesionálně, vlídně, určitě opět využiji služeb této kliniky

Vaše recenze

Laserový RESURFACING diskuze

 • Gabča Reply
  Je ošetření omezeno věkem?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, jde o mini-invazivní zákrok, který není limitován věkem ani pohlavím.
   • Gabča Reply
    Děkuji za tak rychlou odpověď.
   • Petra Reply
    19 let a akné?
    • SwissEsthetic Reply
     Dobrý den, i pro Vás je ošetření velmi vhodné.
     • Jarka Reply
      Já byla tedy opačný věk (72 let) a místo akné jsem řešila jizvičky a vrásky... Dopadlo vše na jedničku.
 • Petra Reply
  Zákrok tedy provádíte jen v Praze?
  • SwissEsthetic Reply

   Dobrý den, uvedený zákrok provádíme v našem laserovém centru v Praze i Brně.

   • Klára Reply
    Určitě stojí za to sjet do Prahy a svěřit se do rukou dr. Sedláčkové a tohoto nejnovějšího stroje.
    • DÁŠA Reply
     S TÍM NAPROSTO SOUHLASÍM, TAK JSEM JELA AŽ Z JABLONCE.
 • Šárka Reply
  Dobrý den, je vhodné i na akné?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ošetření efektivně odstraní i akné.
 • Nada Reply
  Je možné ošetření i v lete???
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, uvedený zákrok je bezpečný i v létě. Je důležité nevystavovat kůži přímému slunečnímu záření nebo navštěvovat solária, aby nedošlo k nechtěné pigmentaci. Než dojde ke zhojení, je vhodné ošetřovanou plochu mazat hydratačními krémy a používat kvalitní ochranné krémy s vysokým UV faktorem.
   • Niky Reply
    Byla jsem v květnu a bez problému
 • Zitanova Reply
  Fakt je to po jednom osetreni 4-tyobrazek?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, uvedený výsledek byl docílen jediným zákrokem.
  • Hanka Reply
   Tak to je BOMBA !!!
 • Šárka Reply
  Prosím info, zda lze podstoupit pokud jsem po operaci krční páteře a mám místo 1 obratle titanovou destičku🙏🙏
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, zákrok můžete podstoupit.
 • Marie Reply
  Lze zákrok postoupit i pokud mám cukrovku, bez píchání inzulínu?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, zákrok lze podstoupit.

Váš komentář

Rychlý dotaz