Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

Liposonix celé postavy

Revoluční novinka z USA

(24 Recenzí)

Hubenější bez operace či drastických diet! Výsledky jsou trvalé a bez JO-JO efektu.

98x již objednalo

 

O nabídce:

 • Revoluční novinka 2024: LipoSonix druhé generace
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou v České republice
 • Nejnovější technologie mikro-fokusované energie intenzivního
  ultrazvuku s přesnou kontrolou síly a nasměrování
 • Cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků 
 • Výsledky jsou trvalé a bez JO-JO efektu
 • Ošetření přístrojem druhé generace zaručuje až o 40 %
  efektivnější, rychlejší a komfortnější výsledky než dosud
 • Akční zaváděcí cena 38.900,- Kč za ošetření celého těla
 • Každému klientovi garantujeme 78 shotů (44.000 impulzů)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací
 • Výsledkem ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti (5-7 cm)
 • Ošetření je vhodné k redukci tuků a celulitidy
 • V ceně je ošetření následujících partií:
  - spodní a horní bříško
  - pravý a levý bok
  - hýždě
  - lýtka
  - stehna vnitřní + vnější a zadní + přední
  - záda a paže
 • Bez použití skalpelu, bez náročné rekonvalescence a bez bolesti
 • Určeno pro ženy i muže již od 18 let

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • Za 1 poukaz získáte ošetření celého těla
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 18 let
 • Ošetření jednotlivých partií těla objednáte ZDE

 

Novinka 2024: Liposonix System model 2


Nové prémiové ošetření Liposonix zaručuje cílené, velmi účinné a bezpečné odstranění tuků bez chirurgického zákroku.

Liposonix je první neinvazivní liposukce na světě, která získala certifikaci FDA za redukci obvodu, snížení objemu tuku a odstranění celulitidy.


Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku 2024 přišel čas na její obměnu za novou generaci. Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme na jaře ty nejlepší reference na druhou generaci přístroje Liposonix. Nová generace přístroje a zcela nové hlavice „System model 2“ navíc umožňují o 40 % efektivnější a rychlejší ošetření, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem jediného ošetření je trvalý úbytek až 2 konfekční velikosti. Tato procedura je prováděná ambulantně a není nutný delší pobyt na klinice.

Jako jediná klinika v ČR garantujeme správný a účinný počet impulzů, který Vám zajistí ty nejlepší výsledky! V rámci jednoho „shotu“ aplikujeme 575 impulzů.

Liposonix je alternativou chirurgické liposukce pro klienty, kteří nechtějí nebo nemohou podstoupit invazivní zákrok. Ošetření bezbolestně zmenšuje objem těla a odstraňuje podkožní tuk bez chirurgického zákroku!


Liposonix je nejmodernější přístroj schválený americkou FDA, který používá vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk s přesnou kontrolou síly a nasměrování energie – stejná technologie se používá například při „drcení“ ledvinových kamenů. Mikro-fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.

Bezpečnost by měla být prioritou a Liposonix je bezpečnější a levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. Rozsáhlé krevní testy nevykazovaly žádnou významnou střední hodnotu změny z výchozí hodnoty některého ze 48 ukazatelů, včetně lipidů, jaterních testů a celkového rozboru krve.
Proslulost Liposonixu je založena na spokojenosti tisíců lidí po celém světě:

 • účinnost je prokázána dlouhodobým výzkumem
 • jasně prokazatelné výsledky se dostavují již za pouhé 2 týdny
 • viditelné výsledky po jediném ošetření
 • ošetření redukuje tuky i centimetry
 • cílené ošetření všech problematických partií
 • komplexní ošetření (redukce tuků i celulitidy)
 • univerzálnost v různých oblastech uložení tuků
 • viditelné zlepšení vlastností pokožky (lifting pokožky v místě ošetření)
 • podpora lymfatického systému
 • ošetření bez jo-jo efektu
 • neinvazivní a bezbolestná metoda
 • bez rekonvalescence (rychlý návrat do každodenního života ihned po ošetření)


Dual tissue reakce: Od nového modelu přístroje Liposonix můžete očekávat funkci DTR - permanentní (trvalé) cílené zničení tukových buněk a kontrakce okolního kolagenu (lifting pokožky).

Sníte o štíhlé a pevné postavě?
Máte nabitý program a nemáte čas na pravidelné cvičení? Objevily se vám "madla lásky"? Nedopnete vaše oblíbené džíny? Někdy je potřeba trochu pomoci, aby se dosáhlo požadované a ideální postavy.

Lze řešit všechny problematické partie jako například břicho, boky, stehna, hýždě, záda ale díky preciznosti zacílení hlavic také malé oblasti jako kolena, paže, prsa, lýtka či podbradek.

Jaké výsledky mohu očekávat?
Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 3 až 7 cm. Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit.

Jak dlouho trvá ošetření?
Ošetření jedné partie obvykle trvá asi 30 minut. Vždy záleží na velikosti a počtu ošetřovaných oblastí.


Kdy jsou výsledky viditelné?
První výsledky po ošetření mohou být pozorovatelné již za 2 týdny. Podle většiny klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou výsledky plně pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň. V případě větší tukové vrstvy nebo pro ještě lepší výsledky je možné ošetření stejné oblasti opakovat již za 14 dní.

Je ošetření bezpečné?
Systém Liposonix je založen na vědeckém základě a patentované technologii. Přístroj byl klinicky testován v četných studiích a jeho rozvoj je založen na více než desetiletém výzkumu a testování.

Existují vedlejší účinky?
Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu, existuje jen velmi málo vedlejších účinků. Většina klientů se může ihned po ošetření vrátit k běžným každodenním činnostem. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřinky nebo mírný otok. Neexistují žádné normou regulované kontraindikace, avšak zákroky se nedoporučují těhotným a kojícím ženám, lidem s kardiostimulátorem, výskytem rakoviny a poruchami imunitního systému (AIDS, HIV). Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme ošetření podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie. Sekundární kontraindikací je i aktivní Herpes Simplex (opar).

Jaká jsou opatření po ošetření?
Po ošetření nejsou zapotřebí žádná opatření. Doporučuje se zdravý a aktivní životní styl.Před ošetřením:
Ošetřující provede podrobnou konzultaci.

Během ošetření: Ošetřující zvolí vhodnou hlavici. Označí ošetřovanou oblast. Aplikuje originální Liposonix gel. Energie systému Liposonix je vysílána přes hlavici a cíleně eliminuje tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhém. Přístroj využívá různé úrovně intenzity a ošetřující je upraví podle velikosti tukové řasy. Energie, která je aplikována vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

Po ošetření: Během následujících dní vaše tělo odstraňuje zasaženou tukovou tkáň (převážně ze shora tzv. makrofágů). To má za následek snížení nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.


Mnoho jiných technologií (energií) pro odstranění tuků (například laserová energie, radiofrekvence nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Navíc dochází k dočasným výsledkům.

Naproti tomu energie Liposonixu může projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné ultrazvukové technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobné opakování ošetření, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

Energie systému Liposonix se zpracuje postupně v schematicky souvislé řádky během několika vteřin. RTC zaměřuje energie v určitých hloubkách, vytváří rychlý nárůst místní teploty v cílové oblasti a spoléhá na skutečnost, že nad hranicí 56°C (pro> 1 sekunda) nastane nevratná "tuková smrt".


Ve smyslu filosofie kliniky Swiss esthetic všechny nabízené zákroky nejprve osobně zkoušíme a podle těchto vlastních zkušeností se teprve rozhodujeme pro nabídku klientele, protože ne u každého ošetření, které je nám různými výrobci nabízeno, se slib účinnosti shoduje se skutečností.

V daném případě jsme byli účinností ohromeny!

Věříme, milé klientky a klienti, že s výkonem budete maximálně spokojeni a budeme se na Vás, společně se svými kolegy těšit ve Swiss esthetic.

 

 

Liposonix celé postavy recenze a zkušenosti

Martina

Příjemný a laskavý personál, prostředí komfortní. Celému týmu děkuji za skvěle odvedenou práci!

Laďka Petrová

Podstoupila jsem ošetření celého těla letos na podzim. Ošetření trvalo asi 4 hodinky. Paní doktorka byla pečlivá, vše důkladně vysvětlila a hlavně byla moc milá. S výsledky jsem plně spokojena.

David

Ideální řešení pro ty, kteří nemají čas na pravidelný pohyb a stravu.

Sanny84

+ cena, + termíny, + prostředí, + personál, - parkování nějakou mitnutku zabere, ale když máte štestí chytnete flek před klinikou..

Petra

Zaznamena jsem úbytek na všech ošetřovných partiích mezi 3 - 8 cm. Maximální spokojenost!

Viky

Estetická ošetření u vás kupuji ráda, ale toto je opravdu pecka. Díky za nabídku do mailu! Jen škoda, že to k vám mám 180 km :-(

Roman

Pěkný den. Velmi povedená akce :))) A děkuji za zvýhodněnou nabídku, která mi přišla do mailu.

Oli

Lipoška nebolí, obšas lehce štipne a hřeje. Výsledky výborné na to nemužuříst nic špatného, hlavně na zadečku, bříšku a tak celkově viditelne shubnuti. Jen ta cena, budu splácet celý rok.

marika

dobré na tuky i celulytydu

David

Zákrok jsem podstoupil včera - vše bez bolesti a anestezie. Ošetření bylo celkem i příjemne - ne vsak jako pani doktorka :-) Tímto ji zdravím :-) Až zas necousetrim prijdu i na vrasky na cele.

Emna

Nadstandardne peclive provedené ošetření a k tomu uzitecne tipy, jak se lepe starat o sebe i doma. Rada prijdu zase.

Radka

Přístup, profesionalita..

H

Dobrá dopravní dostupnost.

Doubravka

Důsledný přístup, rady, dostupnost, rychlé objednání.

Běla F.

Rychla objednavaci doba

Eleonora

Super výsledek, ošetření splnilo moje očekávání, příjemné prostředí a moderní vybavení k liniky. Po těch všech zklamáních z jiných zákroků jsem konečně spokojena. Asi to bude i tím, že předtímjsem šla "jen" do kosmetického salonu a ted na kliniku..

Dita

Po předchozí konzultaci na jiné klinice , jsem se rozhodla pro kliniku Swiss kvůli skvělému jednání , přístupu , vysvětlení zákroku a jeho výsledku. Paní doktorka mi vysvětlila zákrok i efekt. Navíc jako jediní mají druhou generaci přístroje Liposonix.

Jakub Barták

Má zkušenost je dobrá. S výsledkem jsem maximálně spokojená.

sisu

Byla jsem opravdu velmi spokojená. Krásné prostředí, ochotný a vnímavý personál. Paní doktorka odborník, provedla zákrok dokonale. Už nyní jsem spokojená a to finální výsledek má být vidět až po nákém týdnu . Moc tímto všem děkuji a o přeji mnoho úspěšných zákroků.

Jarda

Zákrok nebyl bolestivý a na výbornou hodnotím komunikaci před zákrokem, během zákroku i po zákroku. Výsledek je báječný.

Lala

Byla jsem překvapena velmi osobitým a lidským přístupem, žádné přehánění, žádné plané sliby - a přesto je výsledek lepší než jsem očekávala. Personál velmi vstřícný a ochotný.

Šimon

Dobrý den, s manželkou k vám chodíme na stejnou procedru a k tomu dodržujeme stravu, za měsíc jsme na vysněné váze. 100% doporučujeme

Klarina

Moc milá paní doktorka, která mě ošetřovala.

Eliška

Poukaz je, už jen objednat.Jsem moc zvědavá, jak to dopadne.

Vaše recenze

Liposonix celé postavy diskuze

 • Lída Reply
  Dobrý den, je v ceně i podbradek a lýtka?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Lído, v ceně je ošetření celého těla - tedy i podbradku a lýtek.
   • Lída Reply
    Skvělé, děkuji.
 • Kamča Reply
  máte pracovní i víkendy? v týdnu moc nestíhám
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, ano, každý druhý víkend je pracovní. Budeme se na Vás těšit a věříme, že budete spokojena.
 • Dominika Reply
  Dobrý den, je ošetření vhodné i v 63 letech? Mám vážný zájem.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Dominiko, ošetření je samozřejmě vhodné i ve Vašem případě.
   • Dominika Reply
    Dobrý den, jdu tedy objednat ošetření :-)
 • Ivana Reply
  Dobrý den.Je mi 67let a jsem při těle/více tuku/Je toto ošetření vhodné i pro mně.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, ošetření je velmi vhodné i ve Vašem případě.

Váš komentář

Rychlý dotaz