Získejte dodatečnou SLEVU 17 % na všechna ošetření! Slevový kód: JARO

Revoluční mono-nitě MINT

100 % přirozeně vypadající efekt!

(18 Recenzí)

Šetrný způsob, jak zpevnit kontury obličeje nebo oblast dekoltu, konečně v Česku.

202x již objednalo

O nabídce:

 • Potřebujete vypadat během chvíle mladší o několik let?
 • Představujeme vám revoluční mono-nitě MINT
  - velmi rychlý a bezbolestný zákrok
  - vysoce bezpečná metoda s certifikací FDA
  - minimálně invazivní řešení
  - používáme materiály nejvyšší kvality MINT™
 • Dvojí účinek: zpevnění a omlazení
 • Kam se zavádějí mono-nitě MINT?
  - kde je kůže laxní, tenká, vrásčitá a potřebuje zpevnit
  - obličej, krk, dekolt, břicho či stehna
 • Akční zaváděcí cena 7.900,- Kč
  - v ceně je 20 ks mono-nití MINT PDO
  - kompletní ošetření jedné oblasti dle výběru
  - celkový počet nití dle indikace lékaře
 • Jaké jsou výhody mono-nití MINT?
  - zlepšují kvalitu kůže
  - dodávájí obličeji pevnější vzhled
  - vyhlazují vrásky
  - stimulují tvorbu kolagenu
  - zlepšují strukturu pokožky 
  - dlouhodobě pleť zpevňují
  - tvarují kontury
  - prevence stárnutí
  - nová tvorba kolagenu
 • Pro koho jsou mono-nitě MINT vhodné? Pro klienty:
  - s mírným až středním ochabnutím obličejových struktur
  - kteří si přejí přirozené a okamžité zpevnění tváře
  - kteří hledají bezpečný a účinný zákrok
  - kteří hledají zákrok s minimální dobou rekonvalescence
  - kteří podstoupili výplně a přeje si výraznější lift
 • Proč zvolit mono-nitě MINT?
 • Rychlost – zákrok trvá přibližně 15 až 45 minut
 • Efektivita – v mnoha ohledech srovnatelné s plastikou
 • Trvanlivost – efekt a trvanlivost zákroku ve skvělém poměru
 • Niťový lifting je možné podstoupit celoročně

 

 Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • 1 poukaz = 20 ks mono-nití MINT™ PDO
 • Počet poukazů na osobu není omezen
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci s lékařem
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál
  - samotný zákrok

 

 

Estetická medicína nabízí různé možnosti, jak dosáhnout mladistvého vzhledu a zlepšit kvalitu pokožky. S mono-nitěmi, které se v posledních letech staly jednou z nejvyhledávanějších a nejúčinnějších technik v této oblasti, zajistíme vypnutí vaší pleti a vyhlazení vrásek, a to do pouhých 45 minut.

Revoluční mono-nitě MINT

Potřebujete se rychle zbavit vrásek a vypadat během chvíle mladší o několik let? To všechno splňuje novinka v podobě nechirurgického zákroku MINT. Jedná se o jedinečnou vstřebatelnou nit navrženou tak, aby opět vypnula a zpevnila ochablé tkáně. Podporuje zpevnění pokožky a přispívá k zahájení procesů obnovy kůže, čímž ji dělá opět mladší a pružnější.

Proč zvolit mono-nitě MINT?

Výsledky ošetření jsou naprosto přirozené a navíc okamžité. Není potřeba žádná rekonvalescence. Bezpečnost mono-nití MINT je ověřena řadou studií a získala povolení FDA.

Jedná se o rychlé a jen minimálně invazivní řešení, které vrátí obličeji pevnost a znovu definuje s věkem se ztrácející kontury. Oproti klasickému faceliftu je rychlejší i šetrnější - se srovnatelnými výsledky. Perfektně funguje k nadzvednutí kontur, zvýraznění tváří a lícních kostí i čelistí. Lze ho ale využít i na zpevnění kůže na krku či dekoltu.

Výhody mono-nití MINT:

 • Minimálně invazivní zákrok prováděný v lokální anestezii
 • 15 - 45 minutový zákrok
 • Okamžitě patrné výsledky
 • Krátká rekonvalescence – minimální omezení pacienta
 • Zachování přirozené mimiky
 • Bez jizev a s minimální bolestivostí
 • Dvojí účinek: zpevnění a omlazení
 • Nová tvorba kolagenu
 • Podpora mikrocirkulace
 • Dlouhodobý účinek
 • Levnější než invazivní zákroky
 • Možno kombinovat s ostatními estetickými zákroky

Co jsou mono-nitě MINT?

Úžasná metoda vypnutí pleti a vyhlazení vrásek pomocí speciálních nití, které se aplikují pod kůži. Aktivují vlastní tvorbu kolagenu a fungují jako "opora" pro tkáně. Jde o minimálně invazivní ošetření obličeje nebo krku a dekoltu. Technologie niťového liftingu MINT je certifikovaná v Evropské Unii.

Typů nití je několik: APTOS, MINT PDO nitě, 3D nitě, zlaté nitě, atd. U nás na klinice pracujeme s tzv. mono-nitěmi MINT PDO (od prestižního výrobce HANS Biomed), které zlepšují kvalitu kůže a zpevňují. Představit si je můžete jako velmi jemné nitě (nejtenčí ze všech výše jmenovaných). Díky tomu, že jsou extrémně tenké, je možné je využít i u klientů s velmi tenkou kůží. Jsou vyrobené z hypoalergenního polydiaxanu. Pomocí nich se vytvoří něco jako podkožní síť, která slouží jako "mřížka" pro nová kolagenní vlákna.

Pro koho jsou mono-nitě MINT vhodné? Pro klienty:

 • s mírným až středním ochabnutím obličejových struktur
 • kteří si přejí přirozené a okamžité zpevnění tváře
 • kteří hledají bezpečný a účinný zákrok
 • kteří hledají zákrok s minimální dobou rekonvalescence
 • kteří podstoupili výplně a přeje si výraznější lift

Krásky jako Eva Mendes, Gwyneth Paltrow nebo Bella Hadid sází na mono-nitě MINT, protože jejich výsledky jsou téměř srovnatelné s chirurgickým mini-liftingem, ale přitom jsou mnohem šetrnější a jen minimálně invazivní. Nitě totiž fungují tak, že zvednou či lehce přemístí měkké tkáně, což má za následek okamžitý liftingový efekt, který navíc vydrží až 12 měsíců. 

Jako před každým estetickým zákrokem probíhá i u tohoto ošetření osobní konzultace, která je v rámci zakoupeného poukazu ZDARMA! Na základě posouzení kvality kůže, podkoží a anatomických nálezů vám lékař doporučí vhodnou techniku.

V čem jsou lepší mono-nitě MINT?

Ne každý chce podstupovat plastickou operaci, a zároveň ani oblíbené dermální výplně neumí vyřešit všechny požadavky. Pro pozvednutí pokožky a kontur tváře jsou proto mono-nitě MINT ideální alternativou.

Materiál, z něhož se nitě vyrábí, si lze představit jako soubor ozubených koleček s drobnými hroty. Mono-nitě MINT jsou vyrobeny z přírodního plně absorbovatelného a biologicky odbouratelného materiálu a využívají inovativní patentovanou technologii, díky níž jsou ozubená kolečka uspořádána ve 360° spirálovitém vzoru. Tyto jedinečné ostny se bezpečně ukotví ve struktuře měkké tkáně ve všech směrech, což přináší velmi účinný a přirozeně vypadající efekt. Trvání výsledku závisí na schopnosti vaší pokožky tvořit kolagen.

Kdy je vhodné ošetření podstoupit?

Právě v tu chvíli, když začínáte mít pocit, že se vám tvoří vrásky nebo povadají kontury obličeje.

Jak zákrok probíhá?

Zákrok trvá přibližně 15 až 45 minut v závislosti na individuální náročnosti. Po znecitlivění kůže injekčním anestetikem se do podkoží postupně zavádějí tenké jehly, na kterých jsou navinuty mono-nitě MINT podle přesně určeného vzoru tak, aby se docílil požadovaný efekt.

Revoluční mono-nitě MINT zajišťují vynikající výsledky při minimálním narušení pokožky i spodních tkání, což přináší kratší dobu zotavení a celkem rychlý návrat k běžným činnostem. Není třeba žádných obvazů. Jak již bylo uvedeno, zákrok se provádí v lokální anestezii a vlákna se vkládají do kůže pomocí kanyly.

Tělo sice absorbuje nitě za 9 až 12 měsíců po jejich zavedení, ale protože mono-nitě MINT stimulují produkci kolagenu, výsledky budou viditelné ještě několik měsíců poté. Jedná se tedy o dlouhodobé řešení. Metoda MINT má v porovnání s metodou Aptos výraznější omlazující efekt, který ale přetrvává o něco kratší dobu. O efektu liftingu nitěmi a tím i spokojenosti klientů rozhodují: kvalita kůže a podkoží (nikoliv věk!).

Po zákroku se mohou objevit malé modřiny a mírný otok. Zákrok vyžaduje krátkodobou rekonvalescenci: 1-3 dny. Ideální je podstoupit zákrok před víkendem.

Princip aplikace nití

Na naší klinice používáme nitě ze dvou druhů samovstřebatelných biomateriálů – z kyseliny polymléčné a z polydioxanu. Druh materiálu zvolí náš specialista podle typu vaší pleti a druhu a stupně povadlosti kůže. Nitě používáme všude tam, kde potřebujeme zpevnit. Mono-nitě MINT lze také využít v kombinaci s výplněmi, čímž lze zajistit kompletní péči a zajistit pleti vyvážený mladistvý vzhled.

Kombinace zákroků: z barev vzniká obraz, z tónů symfonie, z promyšlených kroků – dokonalý výsledek.

Mono-nitě MINT můžeme pro lepší efekt kombinovat s:

Po dobu 14 dní doporučujeme vyhýbat se:

 • sauně
 • solariu
 • stomatologickému ošetření
 • masáži obličeje
 • velké fyzické zátěži

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), hypersenzitivita na komponenty, či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Celkový potřebný počet nití stanoví lékař při konzultaci. Každému zákroku u nás ve Swiss Esthetic předchází konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše očekávání, navrhne nejvhodnější postup péče a případné varianty ošetření. Zákrok lze provést v den konzultace.

Mono-nitě MINT je možné podstoupit celoročně.

Revoluční mono-nitě MINT recenze a zkušenosti

Katka

Mohu doporučit. Byla jsem před týdnem a efekt splnil očekávání. Konečně nějaká metoda co řeší i dekolt. Co se týče obličeje tak krásné zvednutí - jako by nebyla gravitace :-))

Janča

Jsem spokojena na 100 procent.

Míla1957

K panu doktoru jsem poprvé zavítala loňský rok v zimě. Po všech možných návštěvách a konzultacích na jiných klinikách jsem raději neměla velká očekávání. Ovšem hned po první návštěvě jsem z pana doktora měla úžasný pocit a byla jsem přesvědčená, že jsem opravdu v dobrých rukou a pan doktor je člověk na svém místě. Úžasný lidský, milý a profesionální přístup. Přesně Vám řekne a vysvětlí plán procedur a doporučí pro Vás to nejlepší. S dokonalým výsledkem a za skvělé ceny. Rozhodně doporučuji!

Martin

Výsledek je úžasný všem doporučuji.

Dana

Zákroky proběhly v pořádku, s výsledky jsem naprosto spokojená. Všichni velice příjemný, mohu doporučit.

K.

pár dní po zákroku a výsledek je úžasný

Marta Dvořáková

Tímto bych chtěla velmi pochválit profesionální přístup k pacientům. Při první konzultaci i při zákroku... Jak sestřička, tak pan doktor vysvětlují co se bude dělat, jak to bude probíhat... Zákrok byl zcela bezbolestný, bez jakéhokoliv omezení po zákroku... Po celou dobu se o vás zajímají - jak se cítíte... i tím ze mě spadl ten strach... Tento lidský přístup je úžasný, děkuji!!!!!!

Petr

Zatím jsem zákrok nepodstoupil, požádal jsem o odložení termínu, z důvodu nemoci, ale při konzultaci vše OK.

Verča

Zákrok byl proveden pod lokální anestezií a vůbec to nebolelo. Kliniku mohu jen doporučit ostatním.

Gábina Machová

Pravidelně navštěvuji kliniku ve Kateřinské a jsem úplně nadšená, jak z prostor, tak z personálu a z jejich přístupu - všichni jsou moc milý a mé největší díky patří doktorce Sedláčkové, která o mě od začátku pečuje. Mockrát děkuji za dokonalou péči a těším se na další návštěvu.

hani

o nitich jsem dlouho premyslela a ten typ niti mi prisel nedrasticky a proto jsem se pro ošetření rozhodla, neudelala jsem chybu a ošetření splnilo moje očekávaní

Lenka G.

S výsledkem jsem maximálně spokojená a to, že jsem se rozhodla jít na nitě považuji za jedno z nejlepších rozhodnutích mého života. Celý zákrok byl naprosto bez bolesti a vlastně jsem si odpočinula. :-)

Iveta

MUDr. Šplouchal je veľký profík a splnil presne to čo som chcela.. Je to úžasný doktor a človek a presne vám povie, čo sa k vám hodí, aké nesie celý proces riziká, ako to bude prebiehať a vyzerať a čo čakať z dlhodobého hľadiska...ďakujem mu touto cestou a želám mu v jeho kariére len to naj!!

LILI

Vysledek uz po prvnim osetreni je vice nez uspokojivy, je to rychle a temer uplne bezbolestne. :-)

Petra

Dobrá cena v porovnání s konkurencí.

Blanka

Paní doktorka byla moc milá, ošetření bylo za dobré peníze a výsledek stojí fakticky za to. Ale musela jsem čekat 18 minut oproti smluvenému času zákroku!

David

Zákrok byl proveden profesionálně a výsledky pozoruji.

Monča

KOUPILA JSEM SI DVA POUKAZY A S VÝSLEDKY JSEM SPOKOJENA. JE TO DOBRÁ ALTERNATIVA K ZÁKROKŮM, KTERÉ BOLÍ A VYŽADUJÍ HOJENÍ. PO NITÍCH JSEM SLA HNED DRUHÝ DEN DO PRACE A VŠE V POHODĚ.

Vaše recenze

Revoluční mono-nitě MINT diskuze

 • Tana Reply
  Mohu podstoupit i v 59 letech?
  • Petr Reply
   Dobrý den, určitě ano, věk v daném případě nehraje roli.
   • Verka Reply
    Zdravím, já byla i ve starším věku, 70+ a mohu doporučit.
    • Míla Reply
     DĚKUJI ZA INFO :)
 • Marek Reply
  Je zákrok určen výhradně ženám? Nebo může i muž?
  • Petr Reply
   Dobrý den, uvedený zákrok je vhodný pro ženy i muže, bez rozdílu :-)
   • blanka Reply
    muž nebo žena, to je přeci jedno.... plet je stejná
 • Sára Reply
  Provádí se v Praze i Brně? Děkuji
  • Petr Reply
   Dobrý večer, uvedené ošetření provádíme na všech našich klinikách.
   • Jarka Reply
    Dobrý den, já byla v Brně a mohu Brno doporučit.
 • Soňa Reply
  Kdo prosím Vás provádí ošetření? Kosmetička nebo lékař?
  • Petr Reply
   Dobrý den, ošetření provádí výhradně lékař. Jsme zdravotnické zařízení a kosmetičky u nás nesmějí pracovat :-)
 • Hanka Reply
  Mohu uplatnit dodatečnou slevu na tento zákrok?????
  • Petr Reply
   Dobrý den, ano, lze uplatnit dodatečnou slevu.
   • Terka Reply
    Akorát jsou ted docela dobrá slevy...
    • Kamila Reply
     A kde ste nasla ty slevy?
     • Terka Reply
      Když dáte zde na webu "NOVINKY", tam najdete info...
      • Kamila Reply

       děkuji, velmi mi to pomohlo financne

      • Natálka Reply
       Taky děkujeme, s kamarádkou jsme vůbec nevědeli, že existuje jeste dodatecná sleva.

Váš komentář

Rychlý dotaz