Letní Black Friday: Získejte SLEVU 25 % na vše! Slevový kód: BF25

Prémiový zákrok Thermage

Výsledky po jediném ošetření

(21 Recenzí)

Efekt po jediném zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let.

276x již objednalo

 

O nabídce:

 • THERMAGE - revoluční ošetření z USA v Praze i Brně
 • Efekt po zákroku vydrží ve vysoké kvalitě po dobu 8-10 let
 • Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM
 • O 40 % efektivnější, hlubší a rychlejší lifting, jehož efekt vydrží až o polovinu déle
 • Tento unikátní přístroj je úplnou novinkou na naší klinice
 • Ošetření podle nového protokolu TC/2024
 • Každému klientovi garantujeme originální hlavici s mikročipem EPROM a 500 impulzů
 • Akční zaváděcí cena 19.900,- Kč
 • V ceně je ošetření celého obličeje (včetně kontury obličeje), očního okolí a podbradku
 • Stačí pouze jedno ošetření (jeden poukaz)
 • Výsledky po jednom zákroku jsou srovnatelné s plastickou operací:
  - zpevňuje kontury
  - redukuje vrásky a povadlou pokožku
  - zlepšuje texturu celé tváře
  - zjemňuje nosoretní rýhy
  - omlazuje a vypíná oční okolí
  - zmenšuje podbradek
 • Klient získává jediným ošetřením výsledky, které přetrvají roky 
 • Ošetření spouští tělu vlastní mechanismus tvorby kolagenu
 • Nevyžaduje anestezii
 • Nevznikají jizvičky

 

Podmínky:

 • Platnost poukazu je 1 rok
 • V ceně je ošetření celého obličeje (včetně kontury obličeje), očního okolí a podbradku
 • Individuální přístup:
  - podle věku klienta
  - dle potřeb klienta
  - podle zdravotního stavu klienta
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže od 25 let
 • Ošetření celého obličeje, očního okolí, podbradku, krku a dekoltu objednáte ZDE

 

 

 

Plastická chirurgie bez skalpelu! 

Vypadat mladší bez rizik spojených s chirurgickým zákrokem je jedním z hlavních důvodů oblíbenosti metody Thermage nejen u žen, ale i mužů na celém světě.

S procesem stárnutí se vytvářejí vrásky, vzniká povislá kůže a mění se její barva. Thermage všechny tyto problémy v obličeji odstraňuje – omládnete o několik let, zastavíte proces stárnutí až o 10 let a zbavíte se vrásek, podbradku i povolené kůže.

Hloubkový lifting Thermage při svém uvedení na trh způsobil v moderních metodách omlazování doslova revoluci. Svou nenáročností a prokázaným účinkem prolomil všechny stávající limity. Umožňuje omládnout bez plastické operace...

 
Inovační cyklus přístrojové techniky je neúprosný, a tak na začátku roku přišel čas na její obměnu za novou generaci. Protože se pravidelně účastníme světových kongresů estetické medicíny, získali jsme na jaře ty nejlepší reference na přístroj Thermage
 
Zcela nové hlavice s mikročipem EPROM umožňují o 40 % hlubší, rychlejší a efektivnější lifting, jehož efekt vydrží až o polovinu déle, než jak tomu bylo dosud. Výsledkem je pokožka nejen zpevněná, ale také zpružněná a zjemněná, jejíž kvalita je viditelně zlepšena, a to hloubkově.
 


Nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM

Když metoda Thermage přišla na trh, liftingový a omlazující protokol upřednostňoval maximální tolerovatelnou energii aplikovanou v jediné aplikaci. Aplikovalo se na obličej průměrně 150 až 200 vysokoenergetických pulzů, a to pouze s jednou aplikací na stejné místo (při vysoké intenzitě energie).

Nový léčebný protokol z roku 2023/2024 je doporučován konsenzuální konferencí sponzorovanou společností Thermage (Orlando, FL) z mnoha specializací. Tento nový protokol je založen na klinických studiích, které prokázaly větší vliv na tkáně s četnými aplikacemi při nižších energiích a také na vědeckém výzkumu, který ukazuje speciální tkáňový efekt na fibrózní septae.

Jako jediná klinika v ČR se řídíme novým protokolem ošetření! S novým protokolem nyní aplikujeme na obličej 500 pulzů střední energie, které využíváme na 3 až 5 aplikací přes vybrané oblasti.


Více aplikací na stejné místo při středním nastavení energie poskytuje podstatnou a konzistentní účinnost. Mechanismus účinku je v podstatě dvojnásobný: počáteční okamžitá kontrakce kolagenu a sekundární odezva kolagenových vláken, která zahrnuje depozici kolagenu a remodelaci s utahováním v průběhu času.

Ve studii z roku 2023/2024 bylo ošetřeno 500 klientů

 • 87 % klientů pozorovalo určité okamžité zlepšení stavu pleti,
 • 95 % klientů pozorovalo šest měsíců po ošetření výrazné zlepšení stavu pleti,
 • a 96 % klientů došlo k závěru, že výsledky ošetření splnily jejich očekávání.

Všichni klienti vykazují ve studiích biopsie zvýšení kolagenu, to je jasný a prokazatelný důkaz o účincích ošetření Thermage.


Ne každý si může pooperační zotavování dovolit. Proto si vědci a lékaři dlouho lámali hlavu, jak navrátit pleti mládí neinvazivní cestou. Revolučním objevem se stala omlazovací metoda Thermage, která navrací kůži mladý vzhled po jediném ošetření.

Thermage funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen. Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.

Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna, a proto nikdo nemusí vědět, že se při vašem mládnutí činil i někdo jiný než „Matka příroda“.

K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4-6 týdnů po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. Thermage tedy dokáže zastavit na 10 let proces stárnutí.

Thermage nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko! Data z klinických studií demonstrují, že Thermage prohřeje čtyřikrát více tkáně na požadovanou terapeutickou teplotu než ostatní technologie.

Michael Kaminer, doktor medicíny, docent dermatologie Yaleské a Dartmouthské lékařské školy, majitel soukromé praxe v Bostonu dodává: „Thermage převrátil naše představy o moderních metodách omlazování. Mnoho klientů by chtělo napnout pokožku, aniž by se museli podrobit chirurgickému zákroku – nyní to můžeme nabídnout. Během jediného zákroku, za pouhých 60 minut dosáhneme výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce zotavování.“


Thermage byla vyvinuta vědci v USA (Hayward California), kde byla podrobena rozsáhlým dlouholetým testováním, než získala certifikaci federálního úřadu pro kontrolu léčiv (FDA). Jde o prémiovou terapii, což zaručuje naprostou bezpečnost ošetření i kvalitní výsledky. Díky její specifičnosti ji provádějí pouze lékařské špičky renomovaných světových klinik estetické medicíny, například vyhlášená švýcarská Clinic Lémanic či britská CMA Lasers.

Špičkové výsledky, kterých Thermage dosahuje, samozřejmě vyžadují vysoce erudované odborníky (klinicky vyškolené v použití technologie Thermage od výrobce). Pouze tehdy platí vynikající publikovaná čísla prestižního amerického serveru American Health and Beauty, že 95 % klientů zaznamenalo výsledek srovnatelný s plastickou operací.

Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.


Unikátnost ošetření Thermage tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Thermage je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur. Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.

Při ošetření Thermage na kůži hloubkově působí energie, která je velmi přesně zacílena na kolagenová vlákna. Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

Radiofrekvenční energie proniká do pokožky přes tenký zlatý plát zabudovaný v každé originální hlavici, která je v zájmu zachování bezpečnosti a účinnosti procedury určena pro každého klienta individuálně a lze ji použít jen jednou.


Věk při indikaci ošetření nerozhoduje. Ošetření je vhodné pro všechny barvy i typy pleti a v porovnání s laserovými či ultrazvukovými zákroky stačí podstoupit jen jednou. Výsledek jím dosažený pak přetrvá až deset let, což je doba, s níž se žádná jiná neinvazivní metoda nemůže srovnávat.

Délka ošetření je individuální a nelze ji předem odhadnout (dle velikosti plochy, která je ošetřována a individuálních potřeb každého klienta). Ošetření může být pro citlivé jedince „lehounce" bolestivé (štípnutí), ale nevyžaduje vůbec žádnou další rekonvalescenci nebo pracovní neschopnost. Klient může odejít rovnou do práce, na schůzku či do divadla.

Účinek se dostavuje po jediném ošetření a výsledek je dlouhotrvající. Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik týdnů po zákroku. Kvalitní a trvalý výsledek je zaručen již po jediném ošetření. I po deseti letech, které od zákroku uplynou, bude klient vypadat viditelně mladší než před jeho absolvováním.


Účinek je zcela srovnatelný s chirurgickým zákrokem. Klienti zejména oceňují již zmíněnou nulovou dobu rekonvalescence, bezbolestnost, absenci jizev a okamžitý efekt bez starostí, zda byl zákrok úspěšný a tělo jej přijme. Po ošetření můžete odejít domů, do práce nebo na schůzku. 

Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.


Thermage je jediný přístroj na trhu s FDA certifikací pro neinvazivní blepharoplastiku očních víček.

Thermage je FDA certifikován pro neinvazivní zákroky na vráskách a linkách, včetně horního a dolního víčka.

Thermage je celosvětově známý a dostupný ve více než 100 zemích světa.

Thermage využívá více než 2.300 lékařů po celém světě.

Thermage aplikací již bylo provedeno více než 6.000.000.

Thermage je chráněn více než 50 patenty na vlastní radiofrekvenční technologii.

Thermage má vynikající bezpečnostní vlastnosti.

Thermage má vynikající výsledky klinických studií.

Odezva našich klientů je obrovská: každý, kdo zažil účinek Thermage, je nadšen z výsledků a ti, kteří o této proceduře slyšeli, ji chtějí okamžitě vyzkoušet na sobě!

Prémiový zákrok Thermage recenze a zkušenosti

Táňa

Thermage jsem podstoupila v rozsahu "celý obličej", je mi 45 let a opět se cítím dobře a hlavně vypadám na pětatřicet :-) Zdravím a doporučuji paní doktorku Lucku.

Veronika Kolářová

nová generace Thermage je rozhodně někde jinde než předchozí generace. Ošetření je nyní rychlejší, není bolestivé a hlavně vysledkyse dostaví u každého, což u Thermage "old" bohužel nebylo.

Jana

souhlasím s paní veronikou, po ošetření starou thermage jsem na sobe nevidela zane vysledky, ale po ošetření novou thermage jsou vysledky viditelne temer ihned a hlavne jsem na teto klinice dostala pres 500 impulzu

G.L.

Jedna z mála klinik s 4. generaci Thermage. Doporučuji.

Zuzi

Absolvovala som a bola som spokojná skoro okamžite po zákroku. Zásah bol prevedený tak, že sa mi tvár rozjasnila a nadobudla mladistvého vzhľadu v priebehu krátkej doby. Moja najväčšia obava, že sa mi negatívne zmení výraz tváre, vôbec nenastal, naopak nepozorovane som omladla o pár rokov bez vedľajších negativných účinkov :-) Určite vrelo doporučujem!

Marková

Zatím hodnotím jen přístup personálu na klinice, neboť účinek se teprve, doufám, dostaví. Všichni milí, ochotní, lokace dobře dostupná a snadno vše najdete.

simonka

příjemné prostředí, milá paní doktorka, která vše vysvetlí i sestrička, která nabídne pití :)

Veronika

Vše bylo na jedničku, každý krok podrobně vysvětlen a to nejdůležitější – vážně to pomohlo. Pleť vypadá mnohem lépe.

Daniela

Nakonec mi byla doporučena jiná metoda ošetření pleti něž na kterou jsem původně přišla, s tím, že by pro mě měl být vhodnější. Ráda jsem si nechala poradit a výsledky jsou myslím dobré.

věra

vse perfektní a naprosta spokojenost

Hedvika

Přístup byl prostě skvělý, vše vysvětlili a provedli vše dle meho prani. Hlavně bez bolesti :-)

Lada Jelínková

Profesionální přístup, informovanost o postupu, bezproblémový průběh.

Bímová

Procedura proběhla tak jak mi předem vysvětlili, jsem velice spokojená děkuji. Bímová

CILKA

OCHOTA – SUPER – DOPORUČUJI VŠEM ZÁJEMCŮM!!

Zuzu

Velmi příjemné prostředí, vše vysvětleno, efekt perfektní. Za krátkou dobu už byl vidět výsledek. Opravdu dokonalá práce.

Inna

Ráda si za kvalitu připlatím a tady podle toho výsledky vypadají. Vyhladili se mi vrásky kolem očí, na čele a pozvedl se mi obličej, takže už není tak pokleslý. Hlavně mě baví ty ohlasy na moji proměnu, že vypadám mladší a moje dospělé dcery vypadají spíš jako moje sestry. To mě vždycky zahřeje u srdíčka.

Tamara Z.

Byla jsem na klinice podruhé. Výsledky jsem viděla hned. Vše probíhalo bezbolestně a přístup personálu je skvělý. Moc děkuji za péči.

Edita

S výsledkem ošetření jsem velmi spokojená. Pleť mám nyní krásně vypnutou a bez vrásek. Nadstandardní péče za dostupné peníze! Navíc velmi vstřícný personál, který Vám vše vysvětlí a poradí.

Monika Kafková

Jsem měsíc po ošetření a mám krásně vypnutý celý obličej :) Vřele doporučuji.

Jennys

Děkuji paní doktorce ♥

Marketa Hübner

Kliniku jsem diky navigaci spolehlive nasla. Prekvapilo me, ze jsem ihned sehnala parkovaci misto. Pan Dr. Siakel mi vse nalezite vysvetlil, pokozku vydesinfikoval a osetril. Bolest zadna, jen sem tam pocit tepla, coz mi ale vubec nevadilo. Posleze aplikoval vyzivne serum. Pred klinikou jsem se setkala pribuznymi v Praze, ti mi rovnou delali komplimenty, ptali se, kde jsem byla na dovolene. Takze velice doporucuji. Thermage pusobi jeste nekolik mesicu po osetreni, takze plet se neustale nadale vypina. Ted jsem slavila sedesatiny, ale kdyz nekomu svuj vek reknu, rozesmeje se a nechce mi to verit. Pane doktore, jen tak dal :-)

Vaše recenze

Prémiový zákrok Thermage diskuze

 • Milda Reply
  Dobrý den, za jeden poukaz tedy ziskam osetreni obliceje, oci a podbradku? Je to tak? Pak bych urcite nevahala a osetreni objednala. Dekuji
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, paní Mildo, nabídku jste pochopila zcela správně. Věříme, že budete spokojena.
 • Milda Reply
  Moc děkuji, poukaz objednán.
 • Katka Reply
  Dobrý den, mamce bude 60 a s bráchou by jsme ji rádi koupili tento zákrok. Je pro ní vhodný a je možný nějaký dárkový poukaz?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Katko, ošetření je pro Vaší maminku velmi vhodné. Na přání Vám vystavíme dárkový certifikát.
 • Klára Reply
  Jedna se skutecne o 4.generaci Thermage?Nerada bych sla na starsi,ta moc nefunguje a pálí...
  • SwissEsthetic Reply

   Dobrý den, používáme nové a účinnější hlavice s mikročipem EPROM.

   • Klára Reply
    Moc děkuji, jdu hned objednat poukaz a už se k vám těším.
 • Hedvika Reply
  Beru ráno Letrox, je to problem?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý večer, nejedná se o kontraindikaci.
 • Marie Reply
  Cena je konecna? Nebo nejaky doplatek na klinice?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den paní Marie, ano, cena je konečná. Na klinice nic nedoplácíte.
   • Marie Reply
    Děkuji poukaz koupen.
    • Táňa Reply
     Zdravím, jaké to bylo? Můžete napsat pár slov? Díky Táňa.
     • Marie Reply
      Vše proběhlo jak je zde napsáno. Ošetřenítrvalo asi 90 minut. Hned po ošetření jsem viděla že je plet svěží a vyhlazená. Ted dkaždým dalším dnem je to lepsi a lepsi. Za me spokojenost a dobra investice.
 • Mirka Reply
  Dobrý den. Je mi 53 let a chtěla bych se prosím zeptat které ošetření je pro mě vhodnější pro vypnutí a pozvednutí kůže . Jestli Ultra X Lift a nebo 4 D lifting ? Už jsem u Vás byla na ošetření Thermage. Děkuji moc za odpověď.
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, jednoznačně ve Vašem případě doporučujeme 4D lifting.
 • Natalie Reply
  Prosím jaká á je cena?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční cena je uvedena v nabídce :-)

Váš komentář

Rychlý dotaz