Získejte letní slevu 19 % na všechny zákroky! Slevový kód: LETO

PRP vlasová terapie

DNA obnova růstu vlasů

(32 Recenzí)

Padají vám vlasy? Tato metoda vám znovu dopřeje bujnou hřívu!

505x již objednalo

O nabídce:

 • Obnova růstu vlasů pomocí PRP plazmy
 • Okamžitá regenerace a léčba
  - zastavte padání vlasů
  - nastartujte růst nových vlasů

  - ozdravte vlasy poškozené
 • Akční zaváděcí cena pouze 4.900,- Kč
  - v ceně je jedna zkumavka (8 ml vlastní plazmy)
 • Účinnost dosahuje neuvěřitelných 98,2 %
 • Revoluční léčba i prevence
  - ošetření vlastní plazmou (z krve klienta)
  - oživí odumřelé vlasové buňky
  - obnoví růst vlasů i z již poškozených váčků
  - vlasy jsou pevnější a nelámou se
 • Ošetření je určeno pro
  - zastavení nadměrného vypadávání vlasů
  - obnovu růstu vlasů
  - lidi trpící alopecií (plešatostí)
  - prevenci
  - vlasy poškozené
  - dodání výživy vlasovým kořínkům
  - zlepšení kvality vlasů i pokožky
 • Nejkvalitnější technologie pro zpracování plazmy
  - 100 % bez rizik a negativních reakcí
  - ošetření je možné absolvovat během celého roku

  - ihned po zákroku se můžete vrátit do běžného života
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušených odborníků, kteří znají důkladně anatomii a také účinky plazmaterapie

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál
  - samotný zákrok
 • 1 poukaz - ošetření celé pokožky hlavy
 • Před ošetřením nedoporučujeme konzumovat alkohol
 • Pro maximální výsledky doporučujume 2-4 ošetření

 

 

Padají vám vlasy? Vytváří se lysá kolečka nebo byste prostě a jednoduše chtěly kštici bujnější a zdravější?

Máme pro vás řešení, které je vhodné pro ženy i muže, díky kterému se za tři měsíce můžete těšit z výsledku. 

Tato metoda účinně regeneruje kožní buňky a vlasové folikuly. Lidská plazma má v sobě již obsažené růstové faktory, které podporují další růst vlasů i tam, kde jiné metody obnovy vlasů selhávají.

Léčba vypadávání vlasů pomocí PRP plazmy.

Ošetření je vhodné při vypadávání vlasů, po hormonální léčbě, po porodu, při zátěžových a stresových situacích a u mužů ke zpomalení a oddálení plešatosti. Ošetření dokáže navrátit ztracené sebevědomí a tělu přirozeným způsobem obnovit hustotu vlasů.

Na metodu PRP jsou velmi pozitivní ohlasy nejen u obyčejných smrtelníků, ale i ve světě showbyznysu. Ostatně ani celebrity, jako je Linda Evangelista, Demi Moore či třeba Angelina Jolie se netají tím, že plazmaterapií krásu svých vlasů podporují.

PRP je zkratka anglického názvu platelet-rich plasma, což znamená plazma bohatá na destičky. Tato plazma bohatá na destičky se získává speciálním laboratorním postupem přímo z klientovi odebrané krve.

Vlastností PRP terapie jsou velké regenerační účinky, které při aplikaci do pokožky hlavy podporují růst vlasů a zamezují jejich dalšímu vypadávání. Navíc se zlepší i kvalita vlasů.

Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob biologické léčby.

Nejprve se zastaví padání vlasů, poté dojde k postupnému zahušťování vlasového porostu a růstu vlasů i v místě již vytvořených lysin. Ošetření pomáhá aktivovat stávající vlasové cibulky a obnovovat jejich růstovou kapacitu.

Účinné jsou u tohoto ošetření především růstové faktory, jejich úkolem je dorůstání nových cév a tím zlepšení místního prokrvení pokožky hlavy a obnovení zárodečné tkáně vlasové cibulky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Vhodný kandidát je každý, kdo chce podpořit růst vlasů, či se zbavit holých míst na hlavě. Na toto ošetření není nutná žádná příprava, ošetření je vhodné i pro alergiky či klienty s velmi citlivou pokožkou hlavy. 

Jelikož je zákrok velice krátký a ošetření nemá žádné vedlejší účinky tak je možné se okamžitě zapojit do běžného režimu, aniž by kdokoliv věděl, že jste prodělali jakýkoliv zákrok.

Jak ošetření probíhá?

Klientovi odebereme malé množství krve a po odběru se pomocí speciální centrifugy oddělí plazma od ostatních složek krve. Poté se aplikuje plazma injekčně do vlasové pokožky. Cely zákrok trvá cca 30 minut.

Po ošetření ihned klient odchází a může se zapojit do běžného denního režimu, bez známek prodělaného zákroku a bez jakéhokoli omezení. Výhodou tohoto ošetření je, že nemá žádné vedlejší účinky, jelikož se do těla nedostává žádná chemie nebo cokoli navíc, pouze tělu vlastní plazma.

Oproti obecnému přesvědčení nepřestávají vlasy náhle růst, jen se radikálně mění jejich kvalita a vzhled. Dochází k miniaturizaci folikulů, takže místo bujné kštice roste jen jemné a krátké chmýří. Folikuly jsou ale stále funkční a proto je tady způsob, jak obnovit původní vlasový porost.

PRP - využití vlastní plazmy je vědecky podložená metoda „autologní regenerativní medicíny“ založená na využití vlastní bioaktivní krevní plazmy bohaté na trombocyty k omlazení a regeneraci pokožky. Díky přidaným aktivátorům se do pokožky dostávají růstové faktory a ty jsou přirozeným stimulátorem pro růst buněk. V tomto případě je přirozeným výsledkem zahuštění a zvýšení kvality vlasů.

Protokol léčby pro muže a ženy.

Muži: 2-4 ošetření s použitím jedné zkumavky, vždy ve 30-ti denních intervalech. Udržovací péče: 1 ošetření každý rok podle potřeby.

Ženy: 2-4 ošetření s použitím jedné zkumavky, vždy ve 30-ti denních intervalech. Udržovací péče: 1 ošetření každý rok podle potřeby.

Pro Alopecie areata: neexistuje jednoznačně daný protokol. Doporučuje se intenzivní léčba. Opakovaná ošetření se provádí 3-5x ve 30-ti denních intervalech. Po každém ošetření následuje vyhodnocení výsledků.

Kontraindikace: Ačkoliv je ošetření zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, vážná onemocnění, poruchy funkce imunitního systému (AIDS, HIV), či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Doporučený počet opakování: Zákrok je vhodné opakovat 2-4x. Přesný počet zákroků však záleží na konkrétní diagnóze klienta.

Délka výsledného efektu: Účinek ošetření je dlouhodobý, po dosažení požadované obnovy vlasů doporučujeme terapii 1x ročně opakovat, aby se efekt zachoval.

Dva dny před zákrokem je lepší nejíst polotovary, slané, smažené a mastné potraviny, tonické nápoje (silný čaj, káva a alkohol). Začněte pít hodně tekutin. Tři hodiny před zákrokem doporučujeme již nejíst, dát si například pouze lehkou snídani (uhlohydrát).

Metoda PRP plazmy (plazmaterapie) je certifikována a schválena legislativou ČR.

PRP vlasová terapie recenze a zkušenosti

Petr 39 let

Zkusil jsem na jine klinice neco jako kmenove bunky a to vubec nepomohlo... Jen vyhozene penize. Toto PRP osetreni zabralo hned po prvním ošetření.

Sona

Som maximálne spokojná.

evka

supr přístup k pacientům :-)

Radka

Spokojenost.. Ve Swiss jsou všichni hrozně moc příjemní a krásně se starají..

Zuzka

Nabídli mi léčbu presne podle mých potřeb s viditelným výsledkem! DOporučuji.

Dana Zatova

Dobrý den.Určitě doporučuji na zlepšení kvality a množství vlasů.Byla jsem zatím jen jednou a výsledky po 14 dnech neuvěřitelné.

Jan55

Ocenuji odborný, kvalitní a osobní přístup s příjemnou cenou. Samozřejmě výsledek! Doporučuji.

HJ

Potvrzuji, že se mi po aplikaci zlepšili vlasy.

šárka

děkuji moc za péči a znovu obnovu vlasů

Vlaďka

Dlouhá léta jsem bojovala s nadměrným výpadem vlasů. Vyzkoušela jsem snad téměř vše, od olejíčků, přes tabletky a ruzné šampony a masky... stalo mě to desetitisíce a výsledek nikde :-( Pak mi kamarádka doporučila kliniku Swiss a tuto metodu a během několika týdnů dišlo ke změně o 360 stupnů! Jeste jednou moc dekuji.

Veronika

Vlasy mi už po první aplikaci téměř přestaly padat a zahustili se. Tesim se na dalsi aplikaci.

Simona Vorlová

Moc dobré výsledky. Vlasy nepadají a rostou nové. Vřele doporučuji.

Hanka

Měla jsem opravdu obrovské problémy s padáním vlasů a nic nepomáhalo. Po této léčbě problém naprosto zmizel :-)

Gabinka

Paní doktorka byla velmi milá, příjemná a ochotná.

Lenka F.

Moje zkušenost? Vše dopadlo dobře a nad moje očekávání. Výsledek stojí opravdu za to! Vlasy jako za mlada.

Saša

nosila jsem paruku, protože vlasu jsem měla opravdu jen pár.. Po třech ošetřeních začaly vlásky znovu růst, sice to chvíli trvalo, ale dopadlo to!

Pavel

Prevence je velmi důležitá! Především pokud chcete husté a zdravé vlasy i ve stáří! Ale bohužel na to dnešní lidé nemyslí a je to škoda...

Dan

Zkusil jsem toho na padani vlasu hodne, ale az tato aplikace mi pomohla, proto doporucuji.

Marek

I já doporucuju, kouty i kolečko jsou zaseplné vlasů!

Stránská

Vážení, hlavně neverte kofeinovým samponům! Jsou to vyhozene penize!!!!!!!!!!!!! Já vyhodila za šampony přes 30 tis a výsledek NULA. Pak jsem zkusila PRP terapii a zacly se objevovat vysledky.

wendy

hned po první aplikaci mi přestaly padat vlasy

Petr

Nevěři jsem. Ale vlasy dorostly.

janča

vlasy mi začaly vypadávat už ve 25-ti letech a to máme v rodině dobré vlasy.Nicméně po 5 letech bylo na čase s tím něco udělat.Jsem aktuálně po 2 návštěvách.Vlasy opravdu znovu rostou i tam kde nerostly,takže stoji to za to.

Eva Hávová

Po chemoterapii mi to pomohlo - psychicky i vizuálně. Srdečně doporučuji.

Patricie

Dobrý den, měla jsem řídké vlasy a vždy každé ráno jsem vyčesala chuchvalec vlasů :( Byla jsem opravdu nešťastná, Jsem neskutečně štastná, že existuje tato metoda a všem z kliniky moc děkuji.

Jakub 50 let

Po 3 ošetřeních mám vlasy jako před 20-ti lety. Vřele doporučuji.

Dan

Prp opravdu pomaha :)

Gabriel Černý

Funguje! Chodím 1x ročně a jsem spokojen.

Lukeš

Už nemám jemné vlásky, ale pořádně silné a pevné vlasy, ani jsem tomu už nevěřil.

Milan

Docela ujde

Olda

Už nemám lisiny.

Lenka

Zatím jsem byla jen jednou, ale po 14 dnech se mi zklidnila pokožka hlavy a po dalším týdnu přestaly padat vlasy, těším se na další... Doporučuji!!

Vaše recenze

PRP vlasová terapie diskuze

 • zdenda Reply
  je ošetření vhodné i pro muže, kterým začíná plešatost??
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ano, ošetření je velmi vhodné i v tomto případě. Jedná se o jeden z nejčastějších případů, které úspěšně řešíme ke spokojenosti klienta.
   • zdenda Reply
    diky za info, zakoupil jsem zatim dva poukazy
    • Marek Reply
     Ošetření dopadlo dobre a pomohlo k tížené hustote a obnove vlasů. Doporucuji.
     • Zuzka Reply
      Ja teda byla 3x a ošetření mi pomohlo. Konecnemuzu nosit vice ucesu.
      • klára Reply
       no... ja zkusila na konkurencni klinice nejake kmenove bunky, ale spise to byla voda a vubec to nepomohlo. Tato PRP terapie byla vysoce efektivni... a toto osetreni doporucuji, protoze jako jedno z mala ma realne vysledky.
       • KATKA Reply
        TAKY DOPORUCUJI. RYCHLE A EFEKTIVNI. VYSLEDKY ZA PAR TÝDNU JASNE VIDITELNE.
 • Maria Reply
  Dobrý den , mám se nějak připravit na výkon ?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobré ráno, na ošetření je nutné dostavit se s čistými vlasy :-) Vlasy si prosím umyjte ráno v den výkonu.
   • Tom Reply
    Neni se ceho bat :-)
 • Radka Reply
  Zdravím, jak dlouhý interval má být mezi jednotlivými ošetřeními?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, ideální rozestup mezi aplikacemi je 3-5 týdnů.
   • Radka Reply
    Děkuji za rychlou odpoved.
 • Terka Reply
  Ovlivní ošetření pravidelné plavání (voda s chlorem)?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, 3 dny po ošetření není vhodné navštívit veřejný bazén s chlorovanou vodou.
   • Lucie Reply
    A proc si nevezmete koupaci cepici?
 • Jakub Reply
  Dobrý den, provádíte PRP terapii také v Brně?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, uvedené ošetření provádíme na všech našich klinikách.

Váš komentář

Rychlý dotaz