Získejte letní slevu 19 % na všechny zákroky! Slevový kód: LETO

Kmenové buňky 5 ml HC'rum

Revitalizace vlasového váčku

(25 Recenzí)

Špičkové ošetření pro obnovu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů.

340x již objednalo

O nabídce:

 • Obnova růstu vlasů pomocí výtažků z kmenových buněk
 • Účinnost ošetření dosahuje neuvěřitelných 96,5 %
 • Podporuje obnovu růstu vlasů z již poškozených vlasových folikul
 • Proto působí příznivě i v případě plešatosti
 • Okamžitá regenerace a léčba
  - zastavte padání vlasů
  - nastartujte růst nových vlasů
  - ozdravte vlasy poškozené
  - prevence a dodání výživy vlasovým kořínkům
 • Oživí odumřelé vlasové buňky a vlasy začnou znovu růst
 • Akční zaváděcí cena pouze 5.490,- Kč
  - v ceně je 5 ml séra Stem HC'rum s růstovými faktory
 • Revoluční léčba i prevence
  - oživí odumřelé vlasové buňky

  - obnoví růst vlasů i z již poškozených váčků
  - vlasy jsou pevnější a nelámou se
 • Ošetření je určeno pro
  - zastavení nadměrného vypadávání vlasů
  - obnovu růstu vlasů
  - lidi trpící alopecií (plešatostí)
  - prevenci
  - vlasy poškozené
  - dodání výživy vlasovým kořínkům
  - zlepšení kvality vlasů i pokožky
 • Ošetření je možné absolvovat během celého roku
 • Ihned po zákroku se můžete vrátit do běžného života
 • Zákrok je vhodný pro ženy i muže
 • Svěřte se výhradně do rukou zkušených odborníků, kteří znají důkladně anatomii a také účinky

Podmínky:

 • Platnost poukazů je 1 rok
 • Ošetření je určeno pro ženy i muže již od 18 let
 • Cena zahrnuje následující:
  - konzultaci
  - ošetření pokožky před zákrokem
  - příslušný spotřební materiál
  - samotný zákrok
 • 1 poukaz - ošetření celé pokožky hlavy
 • Před ošetřením nedoporučujeme konzumovat alkohol
 • Pro maximální výsledky doporučujume 2-5 ošetření

 

 

PROTI vypadávání vlasů a PRO obnovu růstu vlasů!

Trápí vás slábnoucí či řídnoucí vlasy?

Příčin může být hned několik, od genetických predispozic až po stres. Věděli jste ovšem, že vlasy často slábnou a chřadnou jen proto, že se jim nedostává potřebná výživa? Je tomu tak. Je mnoho lepších či horších šampónů a přípravků pro lepší kvalitu vlasů, ale všechny fungují pouze povrchově. Pro pevnější, lesklejší a bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají již existuje účinné řešení. Je jim speciální zákrok, který vlasy skutečně posílí od samého „kořínku“.

Víme, že zákazníci mnohdy přichází s obavami spočívajícími v neznalosti s postupem spojeným s jednotlivými procedurami. Proto se zaměřujeme na individuální přístup ke každému z Vás a podrobně Vám podstupovanou proceduru vysvětlíme.

Principem zákroku je speciální aplikace výživného roztoku s obsahem kmenových buněk do vlasové části hlavy. Tento roztok s unikátním posilujícím složením a výtažky z kmenových buněk obsahuje růstové faktory, které dokážou stimulovat cirkulaci, revitalizovat vlasové váčky a zlepšit stav vlasové pokožky. 

Ošetření zastaví padání vlasů a podporuje obnovu růstu vlasů z již poškozených vlasových folikul. Proto působí příznivě i v případě plešatosti. Jeho účinek spočívá v unikátním složení, které obsahuje výtažky z kmenových buněk.

Jaro je tu a nastává nejvyšší čas na „revizi“ Vašich vlasů!

Zvedněte si sebevědomí a ohromte všechny kolem bohatými a lesklými vlasy jako z titulních stránek časopisů!

Po náročném zimním období si jistě zaslouží zvýšenou pozornost. S příchodem jara je to především padání vlasů, což je přirozený jev související s životním cyklem vlasového váčku. Nabízíme aplikaci s kmenovými buňkami, díky které budou Vaše vlasy skutečně od kořínků revitalizovány.

K vypadávání a zastavení růstu vlasů dochází věkem, vinou genetiky a špatné péče. Zejména ženské vlasy mohou být poničené barvením, u mužů zase přicházejí kouty a plešatící "kolečka". Díky preparátu Stem HC'rum a jeho speciální aplikaci se vlasové folikuly opětovně aktivují a vlasy začínají znovu růst. Po konzultaci s lékařem je možno vybrat pro klienta i jiný typ výplně, která by byla pro zákrok a výsledný efekt nejvhodnější.

Vypadávání vlasů u mužů i žen přibývá a je to vážný problém, neboť dosud používané léčby přinášejí pouze nedostatečné výsledky. U mužů je Alopecie minimálně v 90 % případů geneticky podmíněna, zatímco u žen byly diagnostikovány jiné příčiny. Ať už jsou ty Vaše jakékoli, řekněte vypadávání vlasů STOP!

Pro prevenci vypadávání vlasů a ozdravení poškozených vlasů (např. častým či nekvalitním barvením) se doporučují 2-3 ošetření. Vypadávání vlasů přestane po 4 ošetřeních a po 5 ošetřeních začnou vlasy znovu růst. V zahraničí se jedná o nejrozšířenější a nejoblíbenější metodu. Díky dnešní nabídce můžete mít dokonalý a bezchybný účes už napořád!

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů.

Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, a tím pádem výživují vlasové váčky a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

Jak to probíhá?

Do umyté pokožky hlavy se ultratenkou jehličkou aplikuje účinná látka. Po zákroku může být ošetřená oblast 24 hodin citlivá na dotyk. Ošetření klienty nijak neomezuje v dalším režimu.

Výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku, podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů. Komplex tří růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk, jejich migraci a celkově revitalizaci vlasového váčku. Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání.

Výhody:

 • Jedinečný produkt s unikátním složením
 • Efektivní řešení nadměrného vypadávání vlasů
 • Revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy
 • Dokáže obnovit růst vlasů z poškozených vlasových folikul
 • Dodá výživu vlasovým kořínkům

Složení:

 • 3 růstové faktory: sh-Oligopeptid-2 (IGF-1), sh-Polypeptid-1 (bFGF) a sh-Polypeptid-9 (VEGF). Komplex růstových faktorů revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové buňky a zajišťuje jejich migraci.
 • Copper Tripeptid-1: zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové váčky k produkci zdravějších vlasů.
 • Výtažek z kmenových buněk: podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů.
 • Biotin: zpomaluje vypadávání vlasů a pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů.

Pro ještě zvýšenou účinnost lze toto sérum aplikovat společně s vaší vlastní plazmou získanou z krve.

Kdy je patrný výsledek?

Po aplikaci získají vlasové folikuly dokonalou výživu, dojde k jejich posílení a revitalizaci. Nejprve se zastaví nadměrné vypadávání vlasů, zlepšení vlasové pokožky, poté dojde k postupnému zlepšení kvality vlasů, zahušťování vlasového porostu a u značné části klientů i k růstu vlasů i v místě lysin. Jedná se o velice bezpečný a šetrný způsob léčby. Pro dlouhodobost účinku je vhodné ošetření jednou ročně zopakovat.

Ačkoliv jsou injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové zcela bezpečné, existuje několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, celkové akutní virové nebo bakteriální onemocnění, či lokální infekce kůže. To platí i o rtech, na kterých nesmí být opar. Užívání antibiotik (ATB) není přímou kontraindikací, nicméně doporučujeme aplikaci dermálních výplní podstoupit nejdříve 2 týdny po ukončení ATB terapie.

Kmenové buňky 5 ml HC'rum recenze a zkušenosti

petra

vyzkousela jsem na klinice swiss tohle i koktejl BCN.. a rekla bych, ze tohle je rozhodně ucinnejsi a viditelnejsi..

Marta Kalousova

Prostředí 5 hvězd. Paní doktorka 5 hvězd. Výsledek 5 hvězd. Nelituji, že jsem si vybrala právě tuto kliniku a dané ošetření, Není co vytknout.

Klementová

Vše proběhlo v pořádku.

Tomáš Horský

Zakoupil jsem a obratem přišel poukaz, dárek pro přítelkyni a vlastně i pro mne :-) Bohužel po třicítce to už dost padá :-(

Špůrová

Milý přístup paní doktorky mě překvapil, navštívila jsem už hodně klinik a jsem ráda, že mezi ně nově patří i tato klinika. Mockrát děkuji!!

Milča

Zakoupeno!

Ulmannová

Zaujala mě cena ošetření. Za takovou cenu jsem tohle ošetření nikde nesehnala, na ošetření se už moc těším.

PETERKOVÁ

Dobrý den, na ošetření jsem byla v lednu (celkem 3x) a výsledkem jsem naprosto uchvácená.

Анастасия

Я давно хотел перейти на стволовые клетки, и это заполнило меня десять раз, я был очень доволен клиникой и персоналом.

Františka

Dobrý den podstoupila jsem ošetření z důvodu řídnutí vlasů, které už bylo viditelné, musím uznat, že výsledek je super! Doporučuji všem, kdo chce mít hustčí vlasi. Hezký den

h.p.

Maximální spokojenost :)))))

Dominika Krupová

Je mi 29 let, mám jemné vrásky a počínající ochablou pleť a navíc mi začaly řídnout vlasy. Byla jsem opravdu nešťastná a zoufalá a nikde mi nechtěli - resp. neuměli pomoci. Po kompletní kúře jsem se zbavila tohoto problému a dlouhodobé flustrace. Děkuji i za jedno ošetření zdarma, které jsem dostala!

jana

podstoupila jsem celou kůru kmenových buněk na vlasy ... musím konstatovat že to má opravdu účinek ... vlásky hezky rostou !!!

Karolína

Je mi 27 a mám kouty,nemohla jsem si udělat ani culík,abych se necítila nepohodlně.Jsem pár měsíců od poslední aplikace a teď se mi kouty hezky zahustili:)Moc děkuji paní doktorce.

patricia

dobry den, musím se pridat ke spokojeným záznicím jsem konecne stastna diky kmenovym bunkam, mela jsem az nechutne ridke a jemne vlasy, pouzivala jsem porad spreje na vlasy abych zakryla ples, nyni mam cuprinu novych vlasu a sprej uz neni potreba, jsem opravdu moc vdecna!

Foglar

Ošetření lehce štípe, ale pro krásu musíme něco vytrpět, za ten výsledek to sojí.

Roman Hron

Doporučuji! Jen ta cena je docela vysoká.

Pavel D.

Zdravím, je mi 31 a trápila mě pleš tzv. (kolečko) po 5 aplikacích po kolečku ani památky!

RADEK

ZAKOUPENO... PŘÍTELKYNĚ MĚ DOKOPALA K TOMU, ABYCH PROCEDURU ZAKOUPIL A PAK JESTE PDOSTOUPIL. RECENZE NEPÍŠU, ALE PANÍ DOKTORKA ME POŽÁDALA, ŽE KDYŽ BUDU SPOKOJEN AT NAPISU RECENZI. TAK JI TIMTO ZDRAVÍM A JESTE EJDNOU DEKUJI.

Nina

Chci ozdravit vlásky a podpořit růst a také chci mít víc vlasů. Když u vás byla teta, doporučila mi ať jdu jedině k vám. Tak jsem moc zvědavá a moc se těším.

Silva

Efekt podle očekávání! Děkuju

DPPíčko

..jen ta cena, ale měla jsem štěstí a zadala jsem slevový kód a měla jsem slevu..

René Mach

Moje pleš zažívá po ošetření jaro :D raší mi na hlavě snad milion nových vlásků.

Marta

Dobrý den, doporučuji. Vlasy jsou pevnější a zmizely šediny.

Renča

Jsem nadmíru spokojená ještě před rokem jsem měla málo vlásků nahoře na hlavě, byla jsem z toho nešťastná a teď po několika aplikacích mi rostou nové vlasy a mám je i kvalitnější, teď jsem díky tomu zase šťastná. Moc děkuji Personál zvláště paní doktorka jsou naprosto perfektní 👍😀

Vaše recenze

Kmenové buňky 5 ml HC'rum diskuze

 • Vašek Reply
  Dobrý den, cena je konečná? Či nějaké skryté poplatky? :-)
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den pane Vašku, ano, cena je finální. Nic již nedoplácíte.
   • Vašek Reply

    Díky, Takto mi to stačí.

 • Dana Reply
  Platí jen v Praze nebo i v Brně?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční nabídka platí na všech našich klinikách.
   • Yveta Reply
    Tak to možná taky dojedu ze Zlína to do Brna není taková štreka.
 • Radek Reply
  Platí stále slevový kód, který je uveden na vašem webu?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobré ráno, ano, platí :-)
   • hanka Reply
    jaký je prosím ???????
 • petra Reply
  lze aplikovat i ženám 60+ ???
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, paní Petro, ano, aplikace je samozřejmě možná a není snížena účinnost zákroku.
 • Terka Reply

  Cena? Jaká je tedy prosím?

  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, akční cena je uvedena v popisu nabídky.
   • janča Reply

    zadejte slevový kód ROK2022 a máte hnedle slevu :-)

 • Zuzka Reply
  Je kontraindikací užívání léku Nolpaza?
  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, nejedná se o kontraindikaci k ošetření.
 • Kratena Reply

  Mám dotaz - odpovíte mi?

  • SwissEsthetic Reply
   Dobrý den, pane Kratěno, jak Vám můžeme pomoci?

Váš komentář

Rychlý dotaz